--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33584 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 57 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest : WTOREK - 31 marca  

Imieniny: BalbinaBeniaminKornelia  Prezent

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej... 

 Basia 35 -179- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry      Image result for madagaskar

 Margerytka -173 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Cienkibolek-141 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Znalezione obrazy dla zapytania: newMrówka-132 dni-wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

Umilka- 117 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 74 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -74 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 47 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Agata - 46 dni - wypoczynek w Jastarnii 

Umilka- 34 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi  Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

Znalezione obrazy dla zapytania: newMrówka-30 dni-majówka w Wiśle    Znalezione obrazy dla zapytania: wisła góry atrakcje

Megizak- 27 dni-  Sycylia jak lawa gorąca  Znalezione obrazy dla zapytania sycylia etna

 

 Znalezione obrazy dla zapytania: udanego dnia

   Udanego dnia wszystkim życzę  Party 2

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 57 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry

czy witamy dzis zimę czy wiosnę he he ? Wieczorem padała śnieg Snow-flake-smiley-emoticon-animation  a rano było biało . Szron na trawie, drzewach.Wyglądało to całkiem ładnie, tylko że przeciez mamy już prawie... kwiecień 

Skoro dzis dzień budyniu, to wcinamy ten pyszny deser. Lubicie ? 

Trinka, jak miło cie widzieć , wpadaj częściej Smile  Może pokażesz nam coś z twoich wyjazdów ?Ostatnia relacja to było chyba Santorini , dawno,dawno temu..  Tak , to Odeon a nie Teatr ale jeden i drugi zabytek leżą bliziutko siebie, na stoku Akropolu w Atenach , więc uznajemy odpowiedż.

Dajcie pls znac czy widzicie zdjecie Cienkiegobolka wstawione dzis przeze mnie i przez niego. 

Zapraszam do kolejnej zagadki, dzis krajobrazowa .A może nastepną wstawi ktoś z was ?  

No trip no life

trina
Obrazek użytkownika trina
Offline
Ostatnio: 4 miesiące 2 tygodnie temu
Rejestracja: 30 sty 2014

Nel :

Tak , to Odeon a nie Teatr ale jeden i drugi zabytek leżą bliziutko siebie, na stoku Akropolu w Atenach , więc uznajemy odpowiedż.

Propyleje są jeszcze bliżej Odeonu - to też byłaby dobra odpowiedź?

Skończy mi się wkrótce nawał roboty, to coś napiszę, zwłaszcza gdy ten dziwny stan w kraju potrwa dłużej i nie da się nigdzie wyjechać Sad

Znowu Oman mnie ominąl, w dodatku i Armenia, gdzie miałam być za miesiąc, czerwiec też mało prawdopodobny na wyjazd...

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 18 godzin 39 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko wtorkowe Wszystkim !!! : )

Basia przywraca mnie do życia,używając "magicznej pomidorówki" ; ))

...generalnie..."dziwne dni"...trzymajcie sie ciepło : )))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 57 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Radek witaj Smile fajnie ,że zajrzałeś do nas pomimo choroby .

Czy lepiej sie czujesz ? mam nadzieje, że ta tajemnicza pomidorówka to nie Bloody Mary ? Basia  rozumiem, że zdrowa ..

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 57 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest : ŚRODA - 1 kwietnia

Imieniny: Grażyna, Hugon, Zbigniew  Prezent

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej... 

 Basia 35 -178- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry      Image result for madagaskar

 Margerytka -172 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Cienkibolek-140 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Znalezione obrazy dla zapytania: newMrówka-131 dni-wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

Umilka- 116 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 73 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -73 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 46 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Agata - 45 dni - wypoczynek w Jastarnii 

Umilka- 33 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi  Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

Znalezione obrazy dla zapytania: newMrówka-29 dni-majówka w Wiśle    Znalezione obrazy dla zapytania: wisła góry atrakcje

Megizak- 26 dni-  Sycylia jak lawa gorąca  Znalezione obrazy dla zapytania sycylia etna

 

 Znalezione obrazy dla zapytania: udanego dnia

   Udanego dnia wszystkim życzę  Party 2

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 5 godzin 16 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel myślalłm, że tradycyjnie  Radek  zrobi odliczankę. Biggrin

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 57 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

zaczynamy dziś kwiecień, w co trochę ciężko uwierzyć patrząc na termometr..ale to chyba ostatni dzień z przymrozkami w nocy .Pomału zbliża się do nas prawdziwie letnia pogoda .Przyszły tydzień prognozowany jest na bardzo ciepły i słonecznySun bespectacled

Jeśli potrzebujecie dziś wyjść z domu, uważajcie na ulice, podobno są korki ROFL

Megizak, jak twoje sycylijskie plany ? chyba mało prawdopodobne... Zakopane pewnie pustawe ? czytałam o zwierzakach chodzących po ulicach Zakopanego, widziałaś ? i nie mam na myśli piesków czy kotków

Radek, trzymamy kciuki za twoje zdrówko Yes 3

Widzę,że nikt nie odgadł zagadki wczorajszej więc wrzucam dziś inną  fotkę. A przy okazji... to jest tylko zabawa, traktujmy więc i pytania ,odpowiedzi i nagrody z przymrużeniem oka Crazy A jeśli uważacie ,że tej "zagadkowej geografii" jest za dużo albo znudziło się wam , to dajcie znać, nie będę wrzucać kolejnych fotek.

I na koniec ,skoro dziś Prima Aprilis to ...

Alamed dzięki za inspiracje Air kiss

miłego dzionka wszystkim życzę

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 57 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asia-A :

Nel myślalłm, że tradycyjnie  Radek  zrobi odliczankę. Biggrin

Asiu, nic nie stoii na przeszkodzie,aby odliczanki były dwie Yes 3 Ja też bardzo chętnie bym przeczytała, Radkową wersję na wesoło 

Jeśl tylko Radek będzie w stanie ..

No trip no life

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 tygodnie 19 godzin temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Masz rację Asiu w tamtym roku 1.04.było weselej, Nel zaproponowała spotkanie całej grupy Biggrin

Miłego dnia kochani Heart

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Strony

Wyszukaj w trip4cheap