--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33513 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 51 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest : ŚRODA - 8 KWIETNIA

Imieniny:  DionizyJuliaRadosław Prezent

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej...   

 Basia 35 -171- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry      Image result for madagaskar

 Margerytka -165 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 151 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Cienkibolek-133 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Mrówka-124 dni-wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

Umilka- 109 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Znalezione obrazy dla zapytania: newBajka - 73 dni -  wyjazd nad nasze morze - Rozewie   Latarnia Morska w Rozewiu

Tadzik - 66 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -66 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

 

Agata - 38 dni - wypoczynek w Jastarnii 

Umilka- 26 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi  Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

Mrówka-22 dni-majówka w Wiśle    Znalezione obrazy dla zapytania: wisła góry atrakcje

Megizak- 19 dni-  Sycylia jak lawa gorąca  Znalezione obrazy dla zapytania sycylia etna

 

 Znalezione obrazy dla zapytania: udanego dnia

   Udanego dnia wszystkim życzę  Party 2

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 51 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

Witam was staropolskim przysłowiem „Jaka na Julii pogoda, taką Wielkanoc poda”  Sun bespectacled

Cienkibolek świetnie ci idzie z zagadkami Good Kolejnym miastem na naszej rejsowej trasie była rzeczywiście Bydgoszcz a na fotce jak wspomniałeś jest piekny budynek Poczty zbudowanej w stylu Pruskim. Zapraszam cię na zwiedzenie Wieży Ciśnień , podobno z góry jest piękny widok na miasto 

Bajko, mam nadzieję,że wrzesień bedzie już w pełni wyjazdowy.. ja tez tak nieśmiało myślę o wrzesniu. Tak, spacery z pieskiem są zawsze super , ale teraz mają jeszcze inny wymiar.  Z tymi papugami na balkonie usmiałam się,ale faktycznie teraz mogą pomóc ,aby w myslach i marzeniach przenieść się gdzieś na Kubę czy Dominikanę Sun-smilie water  001  Jeszcze kolorowe drineczki w rekach, szum fal i prawie Karaibki 

Piea, patrząc na mape to córka koleżanki kawał świata już zwiedziła Wacko

Radek, ciekawa jestem tej końcówki.. pamietam jak wpominałes ,że wam loty powrotne pokasowali..

Dalej rejsujemy .. więc gdzie dzis dopływamy ?

miłego środka tygodnia Yes 3

No trip no life

cienkibolek
Obrazek użytkownika cienkibolek
Online
Ostatnio: 45 minut 11 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Nel :

Dzień dobry,

Witam was staropolskim przysłowiem „Jaka na Julii pogoda, taką Wielkanoc poda”  Sun bespectacled

Cienkibolek świetnie ci idzie z zagadkami Good Kolejnym miastem na naszej rejsowej trasie była rzeczywiście Bydgoszcz a na fotce jak wspomniałeś jest piekny budynek Poczty zbudowanej w stylu Pruskim. Zapraszam cię na zwiedzenie Wieży Ciśnień , podobno z góry jest piękny widok na miasto 

Zwiedzałem muzeum znajdujące się w tej wieży i podziwiałem widoki na miasto z jej szczytu.

cienkibolek
Obrazek użytkownika cienkibolek
Online
Ostatnio: 45 minut 11 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

A kolejny rejs oczywiście po Sekwanie w Paryżu.

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 15 godzin 29 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

i Bolek znowu rozwiązał! , buuu.... 

Nel, ja protestuję!  Girl crazy - wrzucaj te zagadki wieczorkiem - tak, żeby lud pracujacy też miał szansę.... Yes

Piea

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 11 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 28 paź 2013

heloł

Z racji tego, że długo mnie tutaj nie było, jeszcze nie przeczytałam wszystkich informacji, ale odzywam się. Jestem, żyje, pracuje zdalnie. 

Sycylia, która ciągle jest przed nami, raczej nie dojdzie do skutku. 

Kochani jak się tylko odkopie, to do Was wracam. Mam nadzoeję, że jesteście wszyscy zdrowi i w komplecie. 

Buziaki dla Was. Air kiss z odległości dwóch metrów. 

megi zakopane

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 51 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Piea :

i Bolek znowu rozwiązał! , buuu.... 

Nel, ja protestuję!  Girl crazy - wrzucaj te zagadki wieczorkiem - tak, żeby lud pracujacy też miał szansę.... Yes

Ok będzie i opcja wieczorna dla ludu cięzko pracującego Biggrin Zaczynamy od ....już .Więc ??

No trip no life

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Online
Ostatnio: 55 minut 27 sekund temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 51 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

to ja tez jeszcze dorzuce coś do  śmiechu Girl crazy

No trip no life

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 12 godzin temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Kochani,

Nie chcialabym Wam psuc nastroju, ale pewnie popsuje.  Chce Wam zyczyc wesolych świąt. Bardzo Was prosze, zostancie w domu na swieta, nawet jak Wam sie wydaje, ze przeciez jestescie zdrowi i  nie mozecie nikogo zarazic. Nie wiecie tego.

Wielu z nas mysli, ze problem koronawirusa chociaz powazny "nas nie dotyczy".  Ja dzisiaj juz wiem, ze  mnie dotyczy.

Dzisiaj moja rodzina zmniejszyla sie o jedna osobe. Czterdzistokilkuletni mezczyzna, zarazony przez osobe bez zadnych objawow,dzisiaj zostal odlaczony od respiratora w szpitalu w Londynie, bo "nie rokowal poprawy"...a na respiratory czekają  inni, "ktorzy rokuja". Chorował 4 dni...

Badzcie rozsadni, prosze...

Strony

Wyszukaj w trip4cheap