--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33611 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
cienkibolek
Obrazek użytkownika cienkibolek
Offline
Ostatnio: 1 tydzień 3 godziny temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

W mojej niedawnej podróży do Indii niczym się nie zaraziłem i wróciłem zdrowy do kraju. W Indiach nie było widać żadnej paniki czy pustych półek w sklepach. Wszystko funkcjonowało normalnie.

Niestety po decyzji Trumpa wygląda na to, że mój wyjazd do USA na przełomie kwietnia i maja pewnie nei dojdzie do skutku. Wprawdzie na razie ograniczenia obowiązują do Wielkanocy, ale pewnie się na tym nie skończy. Co do ewentualnego przepisania się na inny kierunek, to problem w tym, że przy tak dynamicznie się zmieniającej i nieprzewidywalnej sytuacji trudno uznać jakiklowiek kierunek za w 100% bezpieczny. Pozostaje zatem tylko czekać na rozwój wydarzeń.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 44 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Piea, tak, tak, Galindia to prawidłowa odpowiedz Good Zapraszam na oryginalną imprezke do Galindii 

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 13 godzin 15 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko wieczorkowe Wszystkim !!! : )

my już (dopiero !???) w Istanbule

...siedzimy w IGO Lounge objedzeni i opici (a to jeszcze nie koniec darmowych degustacji ; )))

wstawiłem fotke na "Hello from my trip" ale...ja widze zdjęcie a Basia na itelefonie nie...nie wiem gdzie tu prawda ; )))

...najlepszego dla Was...kolejnym Ballantaines,em ; )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 40 minut 19 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Radek, zdjęcia nie widać Sad Bawcie się dobrze Biggrin

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 2 godziny 26 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Moja podróż, może nie egzotyczna, ale  się też nie odbędzie. Udogodnienia dla gości w związku z corona virusem nas jednak nie dotyczą,  no ale trudno. 

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Witam wszystkich. U mnie jest błąd w odliczance. Prawidłowo mam wylot jutro o 23 :00 do Singapuru ale zrezygnowałam z wyjazdu.

basia35

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 44 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest 14 marca ,sobota

Imieniny obchodzą: JakubMatylda     Prezent

                                                                                                        

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej... 

 Basia 35 -194- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry      Image result for madagaskar

 Margerytka -190 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Znalezione obrazy dla zapytania: newMrówka-149 dni-wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

Umilka- 134 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 91 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -91  dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 64 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Agata - 63 dni - wypoczynek w Jastarnii

Umilka- 51 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi  Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

Znalezione obrazy dla zapytania: newMrówka-47 dni-majówka w Wiśle    Znalezione obrazy dla zapytania: wisła góry atrakcje

Megizak- 44 dni-  Sycylia jak lawa gorąca  Znalezione obrazy dla zapytania sycylia etna

Cienkibolek-42 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Sigma - 21 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - dni Fuerteventura             Podobny obraz   

Miłego dnia wszystkim zyczę Party 2

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 44 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

witam was sobotnio, weekendowo.. 

U mnie jakos tak zimowo sie zrobiło.. zimno, tylko 3C i drobny snieg pada. Mało spacerowo,szkoda . Na prace ogrodowe tez za zimno 

W ciekawych czasach nam przyszło życ... jakos ciężko uwierzyć w to wszystko co sie dzieje dookoła Biggrin tez macie takie wrażenie ? Jak zamierzacie spędzać czas w domu ?

 Ja wynalazłam sobie w necie , zajecie zumby i ze zdrowego kręgosłupa on line i zamierzam dzis tą opcje razem z córą przetestować..

Piea, Cienkibolek witajcie powróceni  Preved 

Cienkibolek,masz rację , ten wyjazd do US może sie nie odbyć, pozostaje tylko czekać .. a jakie ogólne wrażenia z Indii , nie pod katem koronki tylko w ogóle ? jak Kerala przyrodniczo ? duża grupa była, czy niewiele osób sie zdecydowało ?

Piea, czekamy aż ci jet lag przejdzie i zabierzesz nas w kolorowy świat Meksyku Cactus

Radek, jak reszta podrózy przebiegła , wszystko ok ? czy już sie wylegujecie na "swojej" wyspie ? Sun-smilie water  001

Basia A , dzieki za info , odliczanka uaktualniona, przykro mi Sad

Co prawda loty na razie zawieszone,ale wirtualnie nikt nam broni podrózowac.. piszemy wiec relacje kochani ,wrócmy sobie wspomnieniami do pieknych miejsc , które widzielismy 

kto dzis dostanie 5 z geografii i zlokalizuje fotkę ?

Image result for islandia

No trip no life

cienkibolek
Obrazek użytkownika cienkibolek
Offline
Ostatnio: 1 tydzień 3 godziny temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Nel :

Cienkibolek,masz rację , ten wyjazd do US może sie nie odbyć, pozostaje tylko czekać .. a jakie ogólne wrażenia z Indii , nie pod katem koronki tylko w ogóle ? jak Kerala przyrodniczo ? duża grupa była, czy niewiele osób sie zdecydowało ?

Ogólnie wrażenia z Indii (to była moja druga wizyta w tym kraju) pzoytywne. Kerala przyrodniczo piękna, choć akurat w tym stanie byłem dość krótko, w części objazdowej więcej czasu spędziłem w stanie Tamil Nadu, gdzie zwiedzałem głównie wspaniałe świątynie hinduistyczne. A na koniec był błogi wypoczynek na Goa. Jestem miłośnikiem kuchni indyjskiej, więc miałem tam prawdziwą kulinarną ucztę Biggrin

Grupa liczyła nieco ponad 20 osób.

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 2 dni 1 godzina temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Faktycznie Nelu dziwne nas doświadczenie spotkało jako pokolenie.... Ale my kwarantanne spędzamy tak... Mamut w auto 

I do lasu a tam już tylko ja, mamut zwany Nela i nic więcej  no może jeszcze wiewióki i dzięcioły Sun bespectacled

Miłego wieczoru i spokoju w sobie oraz dystansu Heart

Strony

Wyszukaj w trip4cheap