--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33513 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 10 godzin 16 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Huragan , Radek, dziekuję za życzenia!

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 19 godzin 22 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

                                                                                                                      

9.03.2020 PONIEDZIAŁEKGood-morning

Imieniny obchodzą:

DominikFranciszkaKatarzyna    Prezent

Image result for 9 marzec dzien

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej... 

 Basia 35 -199- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry 

 Margerytka -195 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Znalezione obrazy dla zapytania: newMrówka-154 dni-wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

Umilka- 139 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 96  dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -96  dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 69 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Umilka- 56 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi  Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  alamed -  53 dni weekend w Rzymie    

Znalezione obrazy dla zapytania: newMrówka-52 dni-majówka w Wiśle    Znalezione obrazy dla zapytania: wisła góry atrakcje

Megizak- 49 dni-  Sycylia jak lawa gorąca  Znalezione obrazy dla zapytania sycylia etna

Cienkibolek-47 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Sigma - 26 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

Znalezione obrazy dla zapytania: newBasia A-14 dni-Świnoujście - w poszukiwaniu wiosny  Znalezione obrazy dla zapytania: świnoujście

 Glasvegas - 13 dni Fuerteventura             Podobny obraz   

Basia 35 - 4 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Radek - dni do..." żółw zamiast hipka",czyli Seszele ; )    https://lh3.googleusercontent.com/muVZU9SQsAWtc3cU2l6WUxe7iWj9BtmpczdmVSzuc0CW9Lbp9gcYzJ_GMm_27ElJH0R9hEL7Cx11bs2qBa7tmjuDzIhGwRH9BztLf9RpQiI8um0kQAYTHZahlkLvykFHUjxVbVQBAmE=w2400

 


Miłego dnia wszystkim zyczę Party 2

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 19 godzin 22 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

Witam was w poniedziałek czyli zaczynamy kolejny tydzień Preved

Jak spędziliście weekend ? 

Alamed, wieści niosą ,że trafiłaś na piekną pogodę szusując w Szklarskiej.. pokaż nam jak było Winter skifahren  0009

Radek czy jestes fanem Elvisa ? ale fakt domek ropoznałeś idealnie Good - to słynny Graceland w Memphis. Zapraszam cie na tour po posiadłości Presleya

Dziś coś fajnego dla dzieci tych małych i dużych i jeszcze wiekszych... rozpoznacie to pełne przygód miejsce ?

miłego poniedziałku Yes 3

No trip no life

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 3 tygodnie 2 dni temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Jeżeli chodzio zagadkę czy to Legoland ?

Nel, masz dobre wieści wczorajszy Dzień Kobiet spędziłam w pieknych zimowych oklolicznościach przyrody Winter skifahren  0001

Taki widok tuż za Jelenią Górą

Schronisko na Hali Szrenickiej z cieniem mojego męża

W oddali widoczne schronisko na Szrenicy

  

W drodze powrotnej natrafiliśmy na opuszczony dom i wysyp śnieżyczek

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 19 godzin 22 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Alamed,

przepiekna zima !! jak ten śnieg się iskrzy w słoncu. Już rok nie widziałam takich pieknie ośnieżonych choinek. Duzo ludzi szusowało ?

A zagadkę trafiłaś w 10 , bo to własnie jest Legoland w Danii, brawo Yahoo Troche duńskich słodkości ? nie odmówisz chyba..

Dania | Odrobina słodkości

No trip no life

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 3 tygodnie 2 dni temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Bardzo dziękuję za słodycze oczywiście,że nie odmówię i jeszcze poczęstuję wszystkich na tripku Dance 3

Na stoku było bardzo mało ludzi Biggrin nawet myślałam o Tobie,że fajnie byłoby gdybyś też ze mną była Lol

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 19 godzin 22 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

                                                                                                                      

10.03.2020 WTOREKGood-morning

Imieniny obchodzą:

  Cyprian, Makary  Prezent

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej... 

 Basia 35 -198- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry 

 Margerytka -194 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Znalezione obrazy dla zapytania: newMrówka-153 dni-wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

Umilka- 138 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 95  dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -95  dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 68 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Umilka- 55 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi  Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  alamed -  52 dni weekend w Rzymie    

Znalezione obrazy dla zapytania: newMrówka-51 dni-majówka w Wiśle    Znalezione obrazy dla zapytania: wisła góry atrakcje

Megizak- 48 dni-  Sycylia jak lawa gorąca  Znalezione obrazy dla zapytania sycylia etna

Cienkibolek-46 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Sigma - 25 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

Znalezione obrazy dla zapytania: newBasia A-13 dni-Świnoujście - w poszukiwaniu wiosny  Znalezione obrazy dla zapytania: świnoujście

 Glasvegas - 12 dni Fuerteventura             Podobny obraz   

Basia 35 - 3dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Radek - 3dni do..." żółw zamiast hipka",czyli Seszele ; )    https://lh3.googleusercontent.com/muVZU9SQsAWtc3cU2l6WUxe7iWj9BtmpczdmVSzuc0CW9Lbp9gcYzJ_GMm_27ElJH0R9hEL7Cx11bs2qBa7tmjuDzIhGwRH9BztLf9RpQiI8um0kQAYTHZahlkLvykFHUjxVbVQBAmE=w2400

 


Miłego dnia wszystkim zyczę Party 2

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 19 godzin 22 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

poniedziałek za nami, więc juz coraz bliżej weekendu Biggrin

Alalmed, oj tak poszusowałabym trochę,szczególnie że tak tam pięknie..ech ,jakoś się nie składa w tym roku . Dzięki za ciasteczka, z łakomstwa nie odmówię...

Koronowirus demoluje nam pomału życie ...branże turystyczna, lotnicza już liczą olbrzymie straty, pewnie upadku niektórych biur czy linii nie da się uniknąć .Czytałam ,że jakaś Włoszka w panice uciekała z Mediolanu do Rzymu i wzięła taryfę, zapłaciła 1200 E Sad

Radek, Basia 35 a wasze wyjazdy już tuż, tuż..cieszycie się ? czy trochę macie mieszane uczucia ?

Już mam nową zagadkę.. i jak ?dacie radę?

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 10 godzin 16 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Czy to Pura Ulun Danu Bratan na Bali?

Ja dzisiaj zaliczam jeden  dzień urlopu. Trzeba coś zrobić dla siebie (fryzjer) bo w ciągu każdego dnia grafik napięty.

Nel Ty już zdrowa?

Właśnie co myślicie o planowaniu wyjazdów. Ci co już wykupili pewnie biją się z myślami. Kto nie wykupił pewnie czeka na rozwój sytuacji. Ale szybko się to chyba nie skończy.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 3 tygodnie 2 dni temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Asiu, ja jutro zaliczam też jeden dzień urlopu, mam pewne plany zależne od ładnej pogody hmm zobaczymy.

Jeżeli chodzi o wyjazdy, to moim zdaniem chyba należy to przeczekać, cieszę się,że odwołali moje Filipiny, Sardynię i do Rzymu też nie polecę.

Zarezerwowałam sobie długi weekend Bożo-ciałowy ( czerwiec) w Wieleniu Zaobrzańskim ( Wielkopolskie) może tam pojedziemy,chcemy z rowerami i popływamy kajakiem, może......

Latem po głowie chodzą nam Bieszczady...

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Strony

Wyszukaj w trip4cheap