--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33606 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 14 godzin 55 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

                                                                                                                      

11.03.2020 ŚRODAGood-morning

Imieniny obchodzą:

Benedykt, Konstanty  Prezent

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej... 

 Basia 35 -197- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry 

 Margerytka -193 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Znalezione obrazy dla zapytania: newMrówka-152 dni-wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

Umilka- 137 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 94 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -94  dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 67 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Umilka- 54 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi  Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

Znalezione obrazy dla zapytania: newMrówka-50 dni-majówka w Wiśle    Znalezione obrazy dla zapytania: wisła góry atrakcje

Megizak- 47 dni-  Sycylia jak lawa gorąca  Znalezione obrazy dla zapytania sycylia etna

Cienkibolek-45 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Sigma - 24 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

Znalezione obrazy dla zapytania: newBasia A-12 dni-Świnoujście - w poszukiwaniu wiosny  Znalezione obrazy dla zapytania: świnoujście

 Glasvegas - 11 dni Fuerteventura             Podobny obraz   

Basia 35 - 2 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Radek - 2 dni do..." żółw zamiast hipka",czyli Seszele ; )    https://lh3.googleusercontent.com/muVZU9SQsAWtc3cU2l6WUxe7iWj9BtmpczdmVSzuc0CW9Lbp9gcYzJ_GMm_27ElJH0R9hEL7Cx11bs2qBa7tmjuDzIhGwRH9BztLf9RpQiI8um0kQAYTHZahlkLvykFHUjxVbVQBAmE=w2400

 


Miłego dnia wszystkim zyczę Party 2

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 14 godzin 55 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

miejmy nadzieję ,że będzie dobry Yes 3 w końcu za oknem wiosna a do weekendu blisko

Koronka niestety jak to określił Huragan demoluje nam trochę życie..

Alamed, wykreśliłam już twój Rzym z odliczanki Sad całkowicie zrozumiała decyzja

Ja Miałam kilka wstępnych planów, fit weekend na Mazurach jeszcze w marcu, i dostałam fajną ofertę cenową na rejs od wyspy po wyspy po Seszelkach na koniec czerwca i też się waham, bo kto to wie co bedzie za miesiąc czy za 3 ?? A jeszcze dodam,że moja córka leci dziś do Londynu.. nie zdołałam jej przekonać a ja się oczywiście bardzo martwię bo uważam ,że to ryzykowna wyprawa Dash 1

Mabro, plus jest taki ,że będziesz przez miesiąc miała dużo więcej czasu dla siebie i .....na pisanie wspomnień na tripku . A masz przecież tyle wspaniałych wycieczek za sobą i na pewno pieknych zdjęć też mnóstwo..

Asia, jasne , Bali rozszyfrowałaś bez pudła , gratulacje Yahoo W nagrodę.. zabieram cię na sąsiednią wyspę , na Jawę i chyba napiekniejsze miejsce jakie tam widziałam czyli wulkan Jien

Radek, na Seszelach chyba nie ma żadnych zainfekowanych koronką? Przynajmniej nie słychać..może taki wyjazd faktycznie jest lepszym wyjściem . Zregenerujecie się, nabierzecie więcej siły i dystansu do wszystkiego

No dobrze, to zagadka na dziś .. gdzie lecimy ? wystarczy kraj,ale nazwa miasta jeszcze bardziej mile widziana Smile

najładniejsze wyspy na świecie

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 12 godzin 55 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel dziekuje za nagrode, chętnie wybiorę sie na Jawę, tym bardziej na tak piekne miejsce. 

Zagadka - strzelam: Chorwacja?

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 14 godzin 55 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asiu, strzal w punkt , gratki Good Jakoś mnie ujęło to zdjęcie, tak pieknie pokazuje chorwackie wybrzeże.. Chorwackie , miodowe pierniczki dla ciebie

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 12 godzin 55 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel,  dziekuję za pierniczki, ja łasuch jestem ale jak coś to chetnie się podzielę. A jaka to miejscowość? Myslalam o Trogirze, ale nie bardzo mi pasuje krajobraz.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 33 minuty 16 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013
mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 33 minuty 16 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

I jeszcze jedna informacja podróżnicza związana z koronawirusem. Takie pytanie zadał dzisiaj ktoś na Fb "Jest tu wielu doświadczonych podróżników, więc może Wy macie jakieś porady, co zrobić w sytuacji kiedy w sobotę mamy wylot na Maltę, a sytuacja z wirusem jest jaka jest (dzisiaj ogłosili, że trzeba przejść 14-dniową kwarantannę zanim sie tam [na Maltę] przyleci, a zostało kilka dni do wylotu) Czy to oznacza, że my musimy odwołać lot, a nie rayanair i będziemy musieli ponieść koszty? Czy jest jakaś możliwość anulowania biletu i zwrot kosztów? Będę wdzieczny za porady "

Czy ktoś słyszał o takim wymogu kwarantanny i jak to praktycznie ma wyglądać?

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 12 godzin 55 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Koleżanki córka z mężem i z okolo półrocznym dzieckiem wrócili z Malty w sobotę. Byli tydzień u znajomych. Nie mieli żadnych ograniczeń.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 14 godzin 55 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

                                                                                                                      

12.03.2020 CZWARTEKGood-morning

Imieniny obchodzą:

Bernard, Grzegorz, Innocenty   Prezent

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej... 

 Basia 35 -196- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry 

 Margerytka -192 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Znalezione obrazy dla zapytania: newMrówka-151 dni-wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

Umilka- 136 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 93 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -93  dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 66 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Umilka- 53 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi  Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

Znalezione obrazy dla zapytania: newMrówka-49 dni-majówka w Wiśle    Znalezione obrazy dla zapytania: wisła góry atrakcje

Megizak- 46 dni-  Sycylia jak lawa gorąca  Znalezione obrazy dla zapytania sycylia etna

Cienkibolek-44 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Sigma - 23 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

Znalezione obrazy dla zapytania: newBasia A-11 dni-Świnoujście - w poszukiwaniu wiosny  Znalezione obrazy dla zapytania: świnoujście

 Glasvegas - 10 dni Fuerteventura             Podobny obraz   

Basia 35 - TO JUŻ JUTRO ! -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Radek -  TO JUŻ JUTRO ! do..." żółw zamiast hipka",czyli Seszele ; )    https://lh3.googleusercontent.com/muVZU9SQsAWtc3cU2l6WUxe7iWj9BtmpczdmVSzuc0CW9Lbp9gcYzJ_GMm_27ElJH0R9hEL7Cx11bs2qBa7tmjuDzIhGwRH9BztLf9RpQiI8um0kQAYTHZahlkLvykFHUjxVbVQBAmE=w2400

 


Miłego dnia wszystkim zyczę Party 2

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 14 godzin 55 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

czwarteczek kochani, niedługo wiosna , już ta kalendarzowa Sun- 5

Radek, o której wylot ? i przypomnij jak lecisz ? Sprawdziłam prognozę pogody i...piękna jak marzenie. 30 C i dużo słońca, zero deszczu Sun bespectacled Bikini trzeba pakować , a nawet kilka par he he

Basia 35, ciekawa jestem czy będzie dużo osób na wycieczce w te rejony .Czy lecicie rejsowymi czy czarterem ? Czarter przynajmniej leci bezpośrednio...

Z nowości "koronkowych" , to pewnie juz słyszeliście ,że US wstrzymało loty z Europy na 30 dni ..Cienkibolek dobrze ,że twoja wycieczka jest póżniej, jest duża szansa na wylot Biggrin ale może lepiej pomysleć o innym kierunku, tak na wszelki wypadek..

Asiu, to miasto z foty to jest Hvar, pieknie tam prawda ?

Dziś wsiadamy do wehikułu czasu...poznajecie ?? Pleasantry

Znalezione obrazy dla zapytania: mazury galindia

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap