--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33617 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 49 minut 35 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Oooo! Znowu zagadka dla mnie Yahoo To oczywiście Teneryfa i wulkan Teide Biggrin

Miłego dnia wszystkim Biggrin

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 18 godzin 7 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry podróżnicy  Yahoo

Dzisiaj mamy :CZWARTEK,26 września  

Imieniny obchodzą  : Cyprian, Damian, Justyna Prezent

 Znalezione obrazy dla zapytania 26 września swiatowy dzien morza

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 UWAGA ZMIANA !!!

Na czele odliczanki jest teraz UMILKA !!! Yahoo  Party 2     

Umilka- 304 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 262 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Podobny obrazBasia 35 -259 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

  Sigma - 189 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 177 dni Fuerteventura             Podobny obraz

Tadzik - 163 dni - powrót na Malediwy, tym razem Atol Południowy     Podobny obraz

Basia 35 - 169 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Mikka- 155 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Sigma - 130 dni - Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Margerytka - 107 dni - podróż do Gambii i Senegalu  

Tadzik - 99 dni wielkie trzeżwienie na Zanzibarze           Podobny obraz

Basia 35 - 92 dni - Sylwester w Marsa Alam            Podobny obraz

    Umilka  - 65 dni wyprawa do Birmy               Podobny obraz

Basia 35 -54 dni - Mauritius rajskie wakacje              Podobny obraz

Podobny obrazAndrew - 43 dni - Odessa again

Mikka- 36 dni- listopadowe wakacje na Zanzi   Podobny obraz

Sigma - 26 dni -kolejne podejście do Parków Narodowe Chin-Góry Żółte ,Zhangjiajie ,góry TianmenPodobny obraz   

  Dana i Trina -25 dni -  wspólny wypad do Jordanii       Podobny obraz

     megizak  - 23 dni  tajemnicza grecka wyspa  Karpathos    Znalezione obrazy dla zapytania karpathos wyspa grecka Znalezione obrazy dla zapytania karpathos wyspa grecka

 Andrew - 17 dni - Kambodża z plecakiem czyli powrót na szlaki

  Radek - 16 dni -Kempinski i Morze Martwe,czyli...Jordania relaksowo

Alamed- 15 dni-Kreta tym razem wschodnia   Podobny obraz
Tadzik - 9 dni kolejne podejście do WZP       Podobny obraz  

 

 Znalezione obrazy dla zapytania UDANEGO DNIA

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 18 godzin 7 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry

ciężko uwierzyć, ale za pare dni pażdziernik nas czeka . Potem to już szybko do świąt zleci..

Mabro, brawo TY  Clapping Wulkan Teide na Teneryfie rozpoznałaś idealnie. Mam dla ciebie cos fajnego i smacznego. To smak wysp kanaryjskich czyli słynna  kawa barraquito.Czy pilaś ją kiedyś ? ja przyznam się,że nie znam smaku ...muszę to kiedyś nadrobić, bo wygląda pysznie. Powiedz czy coś tam knujesz wyjazdowo, bo nie chce mi się wierzyć ,że nic...

Znalezione obrazy dla zapytania barraquito tenerife

Kolejny do podróży na naszej liście jest Tadzik i WZP ( Zielony Przylądek)  . Ciekawe czy wyjazd tym razem wypali..

Perejra jak Seszelki ci się udały ? skałki sie podobały ?

Pora na kolejną zagadkę.. Skoro dziś dzień morza to i fotka w tym klimacie , a nawet wyjątkowo 3 zdjęcia .. Kto odgadnie ?

trzymajcie się czwartkowo kochani

Znalezione obrazy dla zapytania hawaje     Znalezione obrazy dla zapytania hawaje          Znalezione obrazy dla zapytania hawaje

No trip no life

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 17 godzin 55 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

jakeś takeś hawajskie te fotki trochę...?  Honolulu czy ćóś? - no i te zielone "pluszowe" górki, hmm... stawiam na Hawaje

Piea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 18 godzin 7 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Piea dobrze stawiasz !! Yahoona pierwszej fotce jest rzeczywiście Honolulu ze słynną plażą Waikiki 

Mam dla ciebie twarzowe i bardzo sexy ubranko rodem z Hawajów.. zamiast bluzki jest naszyjnik kwiatowy a do tego zgrabna spódniczka Crazy

Podobny obraz

No trip no life

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 2 godziny 3 minuty temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Kotem jak to z kotem, trzeba trochę pogłaskać, przede wszystkim nakarmić i mieć oczy dookoła głowy, aby nie dopuścić do żadnych zniszczeń...

Przesyłam trochę słonka od rodziców, choć u mnie trochęgo jeszcze jest

 

umilka
Obrazek użytkownika umilka
Offline
Ostatnio: 3 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 23 lis 2014

Moja ukochana Afryka I-m so happy Czyżby Maroko, Basiu? 

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 2 godziny 3 minuty temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Umilka - tak, rodzice są w Maroko Północnym, teraz przejechali już do Agadiru na wczasy Biggrin

umilka
Obrazek użytkownika umilka
Offline
Ostatnio: 3 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 23 lis 2014

Byłam w Maroku 2 razy- na dwóch wycieczkach. Do tej pory mam piasek z pustyni Erg Chebbi- cudny, czerwony. 

Niedawno wróciłam z Kenii- też drugi pobyt, tylko tym razem typowo pobytowy wyjazd- leżing, smażing i plażing (dzieciaki tylko uczyły sie pływać na desce a najstarszy trenował kitesurfing). I pewnie jeszcze tam wrócimy, bo Kenię kocham. Cudowni ludzie, świetne jedzenie, klimat, ocean... Najprzyjemniesjze było to, że już pierwszego dnia na śniadaniu kelner podchodzi i mówi- "ja Was znam" (byliśmy w tym samym hotelu), potem kolejny kelner podobnie. Kiedy wyszłam na plażę wybiegł do mnie beach boy i też pyta, czy go pamiętam Smile Smile 

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 17 godzin 55 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Nel :

Piea dobrze stawiasz !! Yahoona pierwszej fotce jest rzeczywiście Honolulu ze słynną plażą Waikiki 

Mam dla ciebie twarzowe i bardzo sexy ubranko rodem z Hawajów.. zamiast bluzki jest naszyjnik kwiatowy a do tego zgrabna spódniczka Crazy

Podobny obraz

Nel, dzięki za trawiastą spódniczkę i lei; może przyda się w karnawale?   Man in love , bo na Hawaje to raczej nigdy nie dotrę...  Girl sad

Piea

Strony

Wyszukaj w trip4cheap