--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33610 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Bea superaśnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Biggrin  buzialki Kiss 2

malginia
Obrazek użytkownika malginia
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Niesamowite spotkanko Shok pozdrawiamSmile

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Bea !!! ale ekstra Biggrin !!

hyde
Obrazek użytkownika hyde
Offline
Ostatnio: 8 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 25 lut 2014

Noooo jaki ten świat mały  Shok Biggrin

dzien dobry wieczór Wink

Explore. Dream. Discover.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 43 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Czesc Kochani Smile ale ja sie za wami stesknilam !!! ledwo wrocilam i juz czytam sobie co tu u nas slychac Wacko

aha dziekuje wszystkim za trzymanie kciukow , teraz widze, ze to dzieki wam tym razem nie mialam zadnego problemu z bagazem he he. W ogole wszelkie pechy tym razem mnie ominely, wyjazd byl fajny i wszystko sie udalo Smile

No to lece czytac relacje Wacko milego wieczorka

No trip no life

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Nelcia ,no coś ty ...ledwo wróciła a już sypie żartami z rękawa Shok .Jakie relacje ,czytać relacje ,cudze relacje ?????? Po takiej Wielkanocy na Wyspach Wielkanocnych ????? Acute .Słyszeliście ???? Miłego wieczorka Shok .Ja Ci dam miłego Acute .... Koniec świata ,sodoma i gomora normalnie.CZERWONA KARTKA na przywitanie zamiast buziaka.Trzymajcie mnie Dash 1 

Proszę mi tu zaraz do swojej relacji zasiąść Mail 1 i nam wszystko ze szczegółami opowiedzieć podpierając pięknymi fotkami przyrody Acute .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 43 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kiwi, no czesc kochana Smile

no nareszcie czuje ze wrocilam , bo Kiwi rozstawia wszystkich po kątach he he  i jeszcze grozi palcem, niedobrota jedna Biggrin

Wyspa Wielkanocna jeszcze przede mna, musze sie wpisac na odliczanke. Teraz byłam znacznie ,znacznie bliżej bo w kraju zegarkow i czekolady ... i skok na nartki do "żabojadów" Nawet sie nadziwic nie moglam, no jak to po prawie dwoch godzinach lotu juz koniec ? żadnych przesiadek, tranzytow etc ..no prawie mi czegos brakowało ..no ale fajnie juz wroic do domku i do rodzinki forumowej Preved

No trip no life

holidaymaniak
Obrazek użytkownika holidaymaniak
Offline
Ostatnio: 9 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

O rany co sie tu dzieje!!!!! Kiwi szumi, Beaty sie spotykaja setki kilometrow od domu, gdzie maja rzut beretem Crazy Anusia po doktorach lata...

a ja bidulka ledwo sie ruszam, zakwasy mnie dopadly ale nie dam sie! Sezon na Chodakowska rozpoczety i trzeba kontynuowac coby sie w swoje ciuchy wcisnac!

pozdro dla zwariowanej forumowej rodzinki

Bea37
Obrazek użytkownika Bea37
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

J23 nadaje.... Witaj forumowa rodzinko, dzis na powaznie Pola Smierci i wiezienie. Nelcia super ze wrocilad o bedzie co poczytac o poeknej Europie, Holi nie mysl o Chodakowskiwj "kosci zostaly rzucone, powiedzial maz rzucajac chuda zome" Biggrin Kiwi kochana dobrze ze jestes i nad wszystkom czowasz!

Bea

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pozdrowienia z dalekiego kraju Bye he he  spotkaniu z Bea juz wiecie...najlepsze ze po 24 godzinach podrozy ledwo zywa....ide sobie w poszukiwaniu toalety na lotnisku Don Mueang a tu slysze Puma....Pumciaaaaa...juz sie wystraszylam ze mam omamy sluchowe Dash 1 a tu juz sciskamy sie z Bea...... Bea jak wrazenia z Phnom..... u nas sloneczko, zaby wieczorami daja koncert, pachnie frangipani Smile pozdrawiam raz jeszcze Bye 

Strony

Wyszukaj w trip4cheap