--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33609 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
malaria (nieaktywny)
Obrazek użytkownika malaria

KIWI co racja to racja, forum w okresie międzyświątecznym podupadło. Tak wszyscy się przejedli, że się paluchami po klawiszach nie chciało stukać Biggrin "Stukać" czy to dobrze brzmi? Fool Trochę trwało dojście do siebie Biggrin

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Stukać ok brzmi ROFL ,dobrze prawisz .Lenistwo i tyle Dirol .Już myślałam że wszyscy wylecieli forumowym molotem na jakąś wyspę a mnie zabrać zapomnieli Dash 1

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Kiwi ja to nie na wyspie byłam ino raczej w jakimś więzieniu Diablo

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

anusia :

Dzień dobry rodzinko Kiss 3

Pumi, Bea fajne spotkanie miałyście,  Nelcia zabieraj sie za relację, ale swoją, Kiwiś chyba Cię mianuję dyrektorem forum Drinks

KIWI NA DYREKTORA Clapping

Ela
Obrazek użytkownika Ela
Offline
Ostatnio: 5 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 20 wrz 2013

Dzień dobry wszystkim Biggrin

Nelcia, czekamy na relację Clapping ze szczególnym uwzględnieniem przejazdu pociągiem panoramicznym Blush

A gdzie kawa, gdzie odliczanka? Unknw Unknw Unknw

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 59 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dziendoberek,

dzieki wszystkim za mile słowa po powrocie Smile wyjazd fajny ,choc pogoda w kratke a wybitnie nie dopisala w Chamonix ,ale to tam podobno normalne Biggrin na narty wiec polecam inne miejsca Szwajcaria ku..sko droga, Francja duzo tansza.. odkrylam kilka uroklwiych malych maisteczek, gdzie zycie jakby stanelo w miejscu pareset lat temu.. a zdrugiej strony, piekne krajobrazy górskie zarowno zielone jak i lodowo biale w zaleznosci od wysokosci. Pociag panoramiczny super , idealny dla leniuchów albo jako dzien odpoczynku . Rozsmakowala sie w serowych founde, przytargalam nawet kilku kilogramowy garnek z oprzyrządowaniem  he he .

Wszystko opisze oczywiście w kolejnej relacji Mail 1

milego dzionka Smile

No trip no life

malaria (nieaktywny)
Obrazek użytkownika malaria

Nelcia czekamy w takim razie Biggrin Ciekawa jestem tego pociągu Smile Tylko bez opitalania Acute

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

hej hej Sokoły i Skowroneczki Man in love

A odliczanka gdzie??? Booo zaraz notes wyciagneee..... Mail 1 Mail 1

Nelcia będą szwajcarskie sery???? Przecież ja się zapluje po cycki......sery!!! sery!!!....ja uwielbiam sery!!!!

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 59 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Relacja bedzie oczywiście z uwgzlędnieniem pociągu , jak ze by inaczej,ale jeszcze przed wyjazdem obiecalam paru osobom Jawę ,wiec szybko skrobne Jawe a potem szwajacrsko -francuski serowy mix.

Foundue jadłam w kilku odslonach ,w różnych miejscach z różnymi serami , bajka Smile Momi cycki same opadają ....Takie to pyszne  a przy tam takie proste, gorzej z kaloriami he he Biggrin . Teraz bede robila a w zasadzie próbowala robic w domu, zobaczymy co z tego wyjdzie  Pleasantry

No trip no life

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

To poszła kobitka na całość.Nelcia albo nie ma bagażu albo ma nadwyżkę i kilkukilogramową maszynu targa ROFL .To ci dziewczyna ...albo rybki albo pipki ROFL .Brawo Nelcia ,pamiątka jak sie patrzy Clapping

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Strony

Wyszukaj w trip4cheap