--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33611 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kiwi Dash 1 a miałam teraz zmywarke mieszkając u rodziców i stwierdziłam,że dla mnie jednej to zbędne będzie Dash 1 ,nie mówmy więcej o tym ,po wczoraj do drażliwy temat Biggrin bo to już nierealne,nie ma miejsca na nią Biggrin

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Eeeee tam,nigdy nie mów nigdy ...na małą 45 - tkę do zabudowy zawsze się miejsce znajdzie Acute .Wiem co mówię Ok

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

a no może i tak ;), ale póki co milczę,bo główny wykonawca(czyt.mój tata)na słowo "zrób jeszcze...." dostaje gorączki Crazy

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Toś Ty milion dolców wygrałaś na loterii.Skoro znasz się z głównym wykonawcą od urodzenia to znasz i jego słabe punkty Crazy .Siup na kolanko,potem rączki na szyję ,z podkówką na ustach sruuuu na kolana i ze złami jak grochy BŁAGAJ .Nie ma nic lepszego od grandzenia z gośćmi na imprezce a nie myciu kolejnej partii garów,naczyń lub rozbrajania tego co zostało po ich wyjściu.Myśl ,bo potem do tego nie wrócisz.

Temat meblowo - kuchenny to moja brocha od kilkunastu lat Pardon .Będziesz potrzebowała pomocy - pytaj Biggrin .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Biggrin

Daga
Obrazek użytkownika Daga
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

hejo po-świątecznie

My powróceni,zdrowi i szczęśliwi ( no może akurat z powodu drenażu kiesznie to nie aż TAK BARDZOMosking ),ale wyjazdos udany

Mery zdobyła bilet do Howgartu hehhehe i po wakacjach.........zaczyna naukę w Szkole Czarodziejów - na tę okolicznosc nabyła sobie.....kilka nowych różdżek,aby być conajmniej jak Harry Potter - uffffffffff,a mówią,że MARZENIA nie kosztują Pleasantry

Bea i Pumi BAWCIE się laseczki,a my tu grzecznie lud pracujący na............zdjęcia poczekamyBiggrin

...oby mi się chciało,tak jak mi się nie chce...

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

A mi przywiozła chociaż jedną różdżkę a'la Hermiona z demobilu Blush albo chociaż gadającą Tiarę Przydziału .....

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Daga
Obrazek użytkownika Daga
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

KIWI :

A mi przywiozła chociaż jedną różdżkę a'la Hermiona z demobilu Blush albo chociaż gadającą Tiarę Przydziału .....

Kiwi,pewnie COS Ci kopsnie ze swojego "arsenałU',bo to już KOLEJNY patyczek do czarowania,są jeszcze............groszki czy żelki o smaku....wymiocinShok, i jakaś czekoladowa żaba....

...oby mi się chciało,tak jak mi się nie chce...

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Daguś .... bez ściemy .Pokazuj walichy Dirol .Coś tam wybuszuję dla siebie.No wierzyć mi się nie chce że nic tam dla mnie czarownicy nie ma.Dżabę zostawię Momicie Nea ,żelki Bad wymiocinowe Sorry 2 bleeeeee , patyczek wyczynia cuda czy przereklamowany ???? To może chociaż mandragory przywiozłyście dla miłośniczki nieposkromionej natury Dirol 

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Daga
Obrazek użytkownika Daga
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

KIWI :

Daguś .... bez ściemy .Pokazuj walichy Dirol .Coś tam wybuszuję dla siebie.No wierzyć mi się nie chce że nic tam dla mnie czarownicy nie ma.Dżabę zostawię Momicie Nea ,żelki Bad wymiocinowe Sorry 2 bleeeeee , patyczek wyczynia cuda czy przereklamowany ???? To może chociaż mandragory przywiozłyście dla miłośniczki nieposkromionej natury Dirol 

już Ci podsyłam kilka "ziarenek" ,ino uszy zatkaj hehheheheheheBiggrin

...oby mi się chciało,tak jak mi się nie chce...

Strony

Wyszukaj w trip4cheap