--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33611 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Święta, święta i po świętach...a tu dalej jakieś pustki Shok gdzie wszyscy? króliczkami się bawią?ROFL świąteczne kg zrzucają? Blush

Pumi spokojnego lotu, duuużo słonka, cudnych widoków i przeżyć! Wracaj do nas wypoczęta i uśmiechnięta jak zawsze!

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Anusia,ja to powiem głośno ... nawet mnie nie martwi fakt ,że to JUŻ PO ŚWIĘTACH  a dodam jeszcze NARESZCIE Crazy 

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

KIWI :

Anusia,ja to powiem głośno ... nawet mnie nie martwi fakt ,że to JUŻ PO ŚWIĘTACH  a dodam jeszcze NARESZCIE Crazy 

Oj Kiwi wiem coś o tym, od piątku odliczałam godziny do końca świąt Crazy

Bea37
Obrazek użytkownika Bea37
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Melduje sie z BKK. A czy ktos ma pomysl na problem Z odprawa? P.S chyba nie wroce bo sie roztopie, qrna jak tu goraco, duszno, wilgotno.....

Bea

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

ups....nie było mnie dłuzsza chwilke i myślałam,ze Was nie nadrobie ale tu taki spokój Smile co to wszyscy jeszcze swietuja ?

Jak ja sie ciesze,ze to juz po ........Yahoo

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Żelkowa,witaj w klubie Dirol

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Bea Ty już w Bkk????  Shok  chyba za długo to śniadanie jadłam i się spóźniłam centralnie Dash 1  samych przyjemności!!!! Biggrin

asia943
Obrazek użytkownika asia943
Offline
Ostatnio: 7 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Witam poświątecznie, też się cieszę, że już poSmile Ale niestety właśnie się dowiedziałam, że z Zakopanego nici Dash 1 i z wcześniejszego urlopu też niciDash 1 Jedno jest pocieszające, że dobrze, iż w ogóle jedziemySmile Co prawda na samą majówkę, więc za 8 dni i nie do Zakopanego, a do przyjaciół do Kęt, ale też góry mniejsze, bo mniejsze, ale sąBiggrin W związku z powyższym proszę o zmianę na liście: 8 dni- zamiast pokonywania szlaków, rozpoznanie terenu przed ew. przeprowadzkąSmile Pozdrawiam wszystkich i Pumie życzę super udanych wakacji!

Asia

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

hej hej Wink

Puma Bye cudownej Taj !!!

Momi nic mi się nie śniło w 1. noc Cray 2 , byłam tak zestresowana tym co mi się przyśni,że aż się nie przyśniło Mosking . Ze śniadaniem dałam rade,pomogli w gotowaniu i przynoszeniu,więc daliśmy radę,a wieczorem miałam odwiedziny znajomych, tak więc wczoraj w stanie takim Crazy  myłam gary pół dnia,bo zachciało mi się reyzgnować ze zmywarki Crazy ,ale jest cudownie być w nowym mieszkanku  Yahoo

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Karissska ,jak to ,,zechciało się zrezygnować ze zmywarki " Shok ??? No musimy Kochana o tym porozmawiać ...

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Strony

Wyszukaj w trip4cheap