--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33617 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Andrew
Obrazek użytkownika Andrew
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 8 godzin temu
admin
Rejestracja: 07 maj 2015

DZIEŃ DOBRY Smile 

Dziś jest  - NIEDZIELA -2 dzień LIPCA - WEEKEND Yahoo

Imieniny obchodzi: JAGODA, URBAN i MARIA

URODZINY OBCHODZĄ: wszyscy urodzeni 2 LIPCA Give rose ZNAK ZODIAKU: RAK

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest teraz   CIENKIBOLEK Yahoo   Gratulacje !

Cienkibolek- 292 dni- na Szlaku Piękna czyli Chile      Podobny obraz Boliwia       Podobny obraz   i Peru           Podobny obraz

Sigma255 dni- na Szlaku Piękna czyli Chile       Podobny obraz  Bolwia     Podobny obraz Peru        Podobny obraz

Tadzik- 247 dni - gorące tańce Podobny obrazw rytmie reggae             Podobny obraz

Umilka -207 dni-Tropiki Centralnej Ameryki (Meksyk, Gwatemala, Belize, Honduras i Salwador)          Podobny obraz        Podobny obraz

Koniczynka - 195 dni- boski Zanzibar                   Podobny obraz

Tadzik-188 dni - wypad na cejlońską herbatkę        Podobny obraz    Podobny obraz

Zając 1- 168 dni - świąteczno sylwestrowy wyjazd do Hong kongu         Podobny obraz i na Luzon na Filipny              Podobny obraz

Ssstu-6 - 154 dni - degustacja na Jamajce      

Edyta - 152 dni - najwyższa pora na Republikę Południowej Afryki           Podobny obraz

Edyta - 132 dni - podróż do rajskich wysepek Seszeli                   Podobny obraz         

Andrew - 130 dni -wyprawa na poddasze świata do Nepalu  

Sigma - 97 dni - podróż na dach świata, czyli 16 dni w Tybecie            Podobny obraz  

olletka- 96  dni -Rocznica ślubu na wulkanie. Jawa i Bali Obraz znaleziony dla: bali

Żelek -92 dni- świątynie na ...BALI             Podobny obraz

Dejzi -91 dni- może Budva       Podobny obraz   a może jezioro Ochrydzkie w Macedonii      Podobny obraz a może jeszcze cos innego ?

Apisek - 88  dni - wyprawa do Bhutanu                Podobny obraz   a potem Nepal               Podobny obraz    

Bea37 - 83  dni - czy jest na Kosie?

Elam54 - 81 dni- wakacje w tureckim Bodrum      Podobny obraz          Podobny obraz

Jorguś -69 dni - powrót do Azji - Kuala Lumpur, Sumatra      Podobny obraz  Jawa        Podobny obraz i Bali

Andrew - 40 dni wakacje na Ukrainie

 basia 35 - 39 dni- Movenpick w Tunezji- wypoczynek na cudownej plaży   Obraz znaleziony dla: movenpick tunezja      

Ela - 38-  dni - Expo i nie tylko w Kazachstanie           Podobny obraz

Tadzik - 36- dni Sardynia czyli wypoczynek na Costa Esmeralda         Podobny obraz

Umilka16 dni - plażing i relaxing na Sardynii                Podobny obraz

Jorguś - 15 - dni - krótki, historyczny wypad do Bawarii                Podobny obraz

Huragan - 9 dni - powrót po latach na bałtyckie plaże         Podobny obraz

Mabro- 8 dni - rejsik po Morzu Śródziemnym             Podobny obraz

Madziolek - 5 dni - wakacje w Singapurze       Podobny obraz i na Bali     Podobny obraz

Megizak- 5 dni - spełnienie kolejnego marzenia czyli wyjazd w Dolomity       Podobny obraz

 

LATO w pełni!  - KORZYSTAJMY Z ŁADNEJ POGODY Ssun-pedalek Ssun Barbecue 2 Plecak Sun-smilie girl  031Sun-smilie water  009

 

MIŁEGO WEEKENDU! 

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 57 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

u mnie od rana nie ma ładnej pogody, pada..Wczorajszy deszcz nie przeszkodził nam jednak w grilowaniu.Nie dalismy się Biggrin

Mabro, sprawdziłam sobie twój rejsik. Fajna trasa i dobrze że są długie takie prawie całodzienne stopy, wtedy można duzo zobaczyć. Pewnie bedzie gorąco,ale może się uda wpleść jakieś kąpiele  Sun-smilie water  027 ? Na statku jest opcja all incl co też jest przyjemne. I super że upolowałaś dobrą cenkę Good

Elam54, poprawiłąm trochę wpis na odliczance , bardziej pod kątem towjej destynacji

Elam54 - 81 dni- wakacje w tureckim Bodrum      Podobny obraz          Podobny obraz

Dana rozgryzla zagadke Radka, brawo  Clapping Clapping

Zapraszam niedzielnie na herbatkę ,ale gdzie ją pijemy ? Girl crazy

 Podobny obraz    Podobny obraz

milej niedzieli

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 10 godzin 56 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko wieczorkowe Wszystkim !!! : )

 Nelcia,skoro nikt nie ma ochoty na..."kolejowy czaj" to ja poproszę ; )

ale dokad jedziemy...pojecia nie mam...

na nockę ,lub poniedziałkowy ranek zagadka równiez w klimacie "przejażdzkowym"...

gdzie należy sie udać aby popływać stateczkiem w takiej okolicy ???

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 2 dni temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Dobry Wieczór/Poranek Smile

Zaczynam sié zastanawiac, czy jestem lepsza w rozpoznawaniu kierunkow, gdzie juz bylam, czy tych, o których marze, zeby byc. Okazuje sie, ze poki co rozpoznaje jedne i drugie.

Biggrin Jak tylko bédé wlascicielka duzej wygranej, to pojade do Nowej Zelandii ...:-),nad Zatoké Milforda z pewnosciá Biggrin

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

DZIEŃ DOBRY Smile 

Dziś jest  - PONIEDZIAŁEK -3 dzień LIPCA - LATO W PEŁNI Yahoo

Imieniny obchodzi: JACEK, ANATOL

URODZINY OBCHODZĄ: wszyscy urodzeni 3 LIPCA Give rose ZNAK ZODIAKU: RAK

Obraz znaleziony dla: słońce śmieszne teksty

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest teraz   CIENKIBOLEK Yahoo   Gratulacje !

Cienkibolek- 291 dni- na Szlaku Piękna czyli Chile      Podobny obraz Boliwia       Podobny obraz   i Peru           Podobny obraz

Sigma254 dni- na Szlaku Piękna czyli Chile       Podobny obraz  Bolwia     Podobny obraz Peru        Podobny obraz

Tadzik- 246 dni - gorące tańce Podobny obrazw rytmie reggae             Podobny obraz

Umilka -206 dni-Tropiki Centralnej Ameryki (Meksyk, Gwatemala, Belize, Honduras i Salwador)          Podobny obraz        Podobny obraz

Koniczynka - 194 dni- boski Zanzibar                   Podobny obraz

Tadzik-187 dni - wypad na cejlońską herbatkę        Podobny obraz    Podobny obraz

Zając 1- 167 dni - świąteczno sylwestrowy wyjazd do Hong kongu         Podobny obraz i na Luzon na Filipny              Podobny obraz

Ssstu-6 - 153 dni - degustacja na Jamajce      

Edyta - 151 dni - najwyższa pora na Republikę Południowej Afryki           Podobny obraz

Edyta - 131 dni - podróż do rajskich wysepek Seszeli                   Podobny obraz         

Andrew - 129 dni -wyprawa na poddasze świata do Nepalu  

Sigma - 96 dni - podróż na dach świata, czyli 16 dni w Tybecie            Podobny obraz  

olletka- 95  dni -Rocznica ślubu na wulkanie. Jawa i Bali Obraz znaleziony dla: bali

Żelek -91 dni- świątynie na ...BALI             Podobny obraz

Dejzi -90 dni- może Budva       Podobny obraz   a może jezioro Ochrydzkie w Macedonii      Podobny obraz a może jeszcze cos innego ?

Apisek - 87  dni - wyprawa do Bhutanu                Podobny obraz   a potem Nepal               Podobny obraz    

Bea37 - 82  dni - czy jest na Kosie?

Elam54 - 80 dni- wakacje w tureckim Bodrum      Podobny obraz          Podobny obraz

Jorguś -68 dni - powrót do Azji - Kuala Lumpur, Sumatra      Podobny obraz  Jawa        Podobny obraz i Bali

Andrew - 39dni wakacje na Ukrainie

 basia 35 - 38 dni- Movenpick w Tunezji- wypoczynek na cudownej plaży   Obraz znaleziony dla: movenpick tunezja      

Ela - 37-  dni - Expo i nie tylko w Kazachstanie           Podobny obraz

Tadzik - 35- dni Sardynia czyli wypoczynek na Costa Esmeralda         Podobny obraz

Umilka15 dni - plażing i relaxing na Sardynii                Podobny obraz

Jorguś - 14 - dni - krótki, historyczny wypad do Bawarii                Podobny obraz

Huragan - 8dni - powrót po latach na bałtyckie plaże         Podobny obraz

Mabro7 dni - rejsik po Morzu Śródziemnym             Podobny obraz

Madziolek4dni - wakacje w Singapurze       Podobny obraz i na Bali     Podobny obraz

Megizak- 4dni - spełnienie kolejnego marzenia czyli wyjazd w Dolomity       Podobny obraz

 

LATO w pełni!  - KORZYSTAJMY Z ŁADNEJ POGODY Ssun-pedalek Ssun Barbecue 2 Plecak Sun-smilie girl  031Sun-smilie water  009

 

MIŁEGO DNIA!!! Smile

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

Dzień dobry poniedziałkowe Smile

Pogoda się zmasakrowała, 13 stopni... lato... Dash 1

Elam54- GRATY!!! za wskok odliczankowy Smile Good

Wiktor- w sprawie ,,bryndza wyjazdowa"- łączę się w bólu Wink a żart- ROFL -uśmiałam się Wink

Mabro- to dobrze, że z pupilem wszystko dobrze Smile A traska rejsu bardzo fajna Good I niech nic już nie psuje przedwyjazdowej radości Wink

Nelcia- chętnie bym się wybrała na przejażdżkę koleją transsyberyjską Wink Kiedyś rozgryzałam dogłębnie temat, bo plany były, ale życie przeplanowało, niestety.Ale może kiedyś, kto wie? Wink

Dana- brawo rozwiązania Radkowej zagadki Smile

No to kaweczka i udanego poniedziałku wszystkim Smile

Obraz znaleziony dla: letnia kawa

Żeluś
Obrazek użytkownika Żeluś
Offline
Ostatnio: 2 dni 1 godzina temu
Rejestracja: 25 kwi 2016

Radek...skąd Ty takie fotki bierzesz??? normalnie bajka Yes 3

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 2 tygodnie temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Witajcie z rana przy poniedziałku. Wink 

Kawusia o poranku miodzio Wink

Ja już po biegu, ukończony o czasie, ale rzeź była straszna. 17 km w deszczu, 7 km potokiem do góry po kamieniach, konarach, skurcze łydek i palcy u nóg co jakiś czas.

Potem zbieg 7 km w dół. Kolano wysiadło, ale zmieściałam się w czasie 3 godz. 

Zrobiłam to w 2 godz 23 minuty , gdyby nie kolano i skurcze może udałoby się 2 godz 10 minut.

Natomiast Marek zaliczył 3 biegi górskie w sumie 50 km z bardzo dobrym wynikiem.

A to nasze medale. 

Teraz tylko musze się szybko zregenerować bo już za 4 dnio wyjazd w Dolomity, a niestety kolano boli....Wacko

megi zakopane

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 57 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

Megi , jesteś WIELKA !!!! i Ty i Marek Good Good Good

Nie tylko zrobiliście swoje trasy,ale jeszcze w deszczu i na dodatek zdobyliście medale .....niesamowite osiągnięcia.

Teraz tylko szybko kuruj kolano przed Dolomitami , podsyłam ci dorażną pomoc . Jak ten lekarz nie pomoże to już nie wiem..

Znalezione obrazy dla zapytania sexy lekarz  Znalezione obrazy dla zapytania sexy lekarz

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 57 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Antenko, u mnie też słabo dziś z pogodą ok 16 C ale przynajmniej nie pada a słonka pomału wychodzi ..Dzięki za kawkę z widoczkiem Kiss 3

Radek, Antenko obydwoje zgadliście Clapping Radek żę czaj jest serwowany na koleii a Antenka że to słynna kolej transyberyjska Shok Ja też kiedys myślałąm aby się udac w taką podroż..

Dana, życzę ci tej wygranej albo super promo cenowej  do NZ.  Jak lecialam w lutym to korzystałam z promocji właśnie z UK..Niestety w zatoce Millforda nie mialam tak pieknej pogody jak zdjęcie Radka Niebo było zachmurzone ale za to były piekne mgły ,które ja też lubię bo dodają specyficznego uroku

Za to widzielismy duże stada fok wylegujących sie na skałach i pluskających wesoło w wodzie..

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap