--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33515 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 7 godzin 49 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...heee, dejzidejzi jesteś niezawodna !!! to rzeczywiście fotka z jaskini Mulu na Borneo...

w nagrodę...malezyjskie snack,i ; ))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 7 godzin 49 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...a na czwartek,zagadka juz nie tak egzotyczna ; )

jak sie nazywa i gdzie mozna zobaczyc taki "tunel" !???

siemanko popólnocne Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 1 dzień temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Radek, znam ten tunel, jest niedaleko, na wschód. Powiem tylko love, love, love Biggrin

dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 3 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

dziękuję za pyszności Biggrin

tunel jest wspaniały,niestety nie zwiedzony a szkoda, zwłaszcza , że w str Kijowa dawniej wypuszczaliśmy się często. ale zawsze czas czas czas gonił..

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 16 godzin 33 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Dejzi niesamowita, wszystko wie (bo jak widać nie zgaduje).

Nelcia – jakoś inaczej wyglądasz na zdjęciu (nowa fryzura, he, he…), A ja ciągle nie mogę zdążyć do fotografa J, wiem co obiecałam…

U mnie gorąco a wieczorem deszcz. Wczoraj ulewa mnie zlała do suchej nitki. W domu w salonie z sufitu kapało, masakra! Ale roślinki się cieszyły.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 tydzień temu
Rejestracja: 23 paź 2013

DZIEŃ DOBRY Smile 

Dziś jest  - CZWARTEK -29 dzień CZERWCA -  Yahoo

Imieniny obchodzi: PIOTR, PAWEŁ

URODZINY OBCHODZĄ: wszyscy urodzeni 29 CZERWCA Give rose ZNAK ZODIAKU: RAK

Obraz znaleziony dla: demotywatory śmieszne teksty

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest teraz   CIENKIBOLEK Yahoo   Gratulacje !

Cienkibolek- 295 dni- na Szlaku Piękna czyli Chile      Podobny obraz Boliwia       Podobny obraz   i Peru           Podobny obraz

Sigma258 dni- na Szlaku Piękna czyli Chile       Podobny obraz  Bolwia     Podobny obraz Peru        Podobny obraz

Tadzik- 250 dni - gorące tańce Podobny obrazw rytmie reggae             Podobny obraz

Umilka -210 dni-Tropiki Centralnej Ameryki (Meksyk, Gwatemala, Belize, Honduras i Salwador)          Podobny obraz        Podobny obraz

Koniczynka - 198 dni- boski Zanzibar                   Podobny obraz

Tadzik-191 dni - wypad na cejlońską herbatkę        Podobny obraz    Podobny obraz

Zając 1- 171 dni - świąteczno sylwestrowy wyjazd do Hong kongu         Podobny obraz i na Luzon na Filipny              Podobny obraz

Ssstu-6 - 157 dni - degustacja na Jamajce      

Edyta - 155 dni - najwyższa pora na Republikę Południowej Afryki           Podobny obraz

Edyta - 135 dni - podróż do rajskich wysepek Seszeli                   Podobny obraz         

Andrew - 133 dni -wyprawa na poddasze świata do Nepalu  

Sigma - 100 dni - podróż na dach świata, czyli 16 dni w Tybecie            Podobny obraz  

olletka- 99  dni -Rocznica ślubu na wulkanie. Jawa i Bali Obraz znaleziony dla: bali

Żelek -95 dni- świątynie na ...BALI             Podobny obraz

Dejzi -94 dni- może Budva       Podobny obraz   a może jezioro Ochrydzkie w Macedonii      Podobny obraz a może jeszcze cos innego ?

Apisek - 91  dni - wyprawa do Bhutanu                Podobny obraz   a potem Nepal               Podobny obraz    

Bea37 - 86  dni - czy jest na Kosie?

Jorguś -72 dni - powrót do Azji - Kuala Lumpur, Sumatra      Podobny obraz  Jawa        Podobny obraz i Bali

Andrew - 43 dni wakacje na Ukrainie

 basia 35 - 42 dni- Movenpick w Tunezji- wypoczynek na cudownej plaży   Obraz znaleziony dla: movenpick tunezja      

Ela - 41-  dni - Expo i nie tylko w Kazachstanie           Podobny obraz

Tadzik - 39- dni Sardynia czyli wypoczynek na Costa Esmeralda         Podobny obraz

Umilka19dni - plażing i relaxing na Sardynii                Podobny obraz

Jorguś - 18 - dni - krótki, historyczny wypad do Bawarii                Podobny obraz

Huragan - 12 dni - powrót po latach na bałtyckie plaże         Podobny obraz

Megizak- 8 dni - spełnienie kolejnego marzenia czyli wyjazd w Dolomity       Podobny obraz

AndrewTO JUŻ JUTRO!!!  - z wizytą w hrabstwie Lincolnshire  PRZYGOTOWANY DO WIZYTY? Wink

Tadzik - TO JUŻ DZIŚ!!! - Czarnogóra w obiektywie Tadzika Obraz znaleziony dla: czarnogóraUDANYCH WAKACJI, MEGA WRAŻEŃ I PIĘKNEJ POGODY!!! Fotograf Walizki 1 Sun-smilie water  052

 

 

MAMY LATO  - KORZYSTAJMY Z ŁADNEJ POGODY Ssun-pedalek Ssun Barbecue 2 Plecak Sun-smilie girl  031Sun-smilie water  009

 

MIŁEGO DNIA  ! 

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 tydzień temu
Rejestracja: 23 paź 2013

Dzień dobry Smile

Tadzik- udanych wakacji!!! Smile

Nelcia- awatarek Good Wink

Jorguś- GRATY!!! Super wyjazd wyknułeś  GoodSmile

Andrew- GRATY!!! Nepal- super BiggrinGood

Dejzi- trzym się jakoś w tym piekarniku Wink Troszkę chłodności i oddechu życzę Smile

A tak ogólnie to burzowa bardzo noc była i takich mega błyskawic, dawno nie widziałam, więc zamiast spać gapiłam się pół nocy w okno Wink

No to kaweczka i miłego dnia wszystkim Smile

Obraz znaleziony dla: letnia kawa

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 7 godzin 49 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...Antenka,thx za kawkę !!! : )

a,propos "noc,las ,burza"...

-Facecik zgubił sie w lesie. Noc,ciemno że oko wykol,w dodatku słychać nadciagajacą burzę. Nagle,w oddali widzi światło.

Idzie w tamtą stronę i po chwili staje na progu niewielkiego domku. Puka do drzwi. Otwiera mu kobieta.

Mężczyzna wyjasnia,że zgubił sie w lesie i prosi o schronienie do rana.

Kobieta wacha się. Mówi: "rozumie Pan,jest noc,mieszkam sama,sytuacja zdaje sie być...dwuznaczna"...

Mężczyzna zapewnia:"droga Pani,bez obaw jestem "dżentelmenem"...

Kobieta wpuszcza mężczyzne do domu i...noc mija bez ekscesów.

Rano,"Pani domu" zaprasza wędrowca na śniadanie. Przy stole nawiązuje sie rozmowa. Mężczyzna zadaje pytania, interesuje sie co kobieta robi na takim odludziu...

Gospodyni wyjaśnia,że ma tutaj kurzą fermę. Mężczyzna jest zaintrygowany. Mówi,że nigdy jeszcze nie widział takiego gospodarstwa,że chciałby zobaczyc itp.

Po posiłku Pani,oprowadza Go pokazujac "jak działa " ferma. Wyjaśnia:

-" Pożytek jest jedynie z kur,niosą jaja,wysiadują piskleta itp. koguty,wiadomo do czego są ; )

Mężczyzna jest lekko zdziwiony. Pyta:

-"skoro tak, to po co jest aż tyle kogutów w kurniku??? Przecież wystarczyły by dwa ,może trzy !???

Właścicielka wyjasnia:

-"Bo widzi pan spośród tych wszystkich kogutów,prawdziwymi 'kogutami" sa może jeden lub dwa. Reszta...to "dżentelmeni"...

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 3 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

hahahhahahahah, dobre:))))

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

Jorguś
Obrazek użytkownika Jorguś
Offline
Ostatnio: 10 godzin 11 minut temu
Rejestracja: 13 wrz 2013

mabro :

Dobry wieczór,

u mnie parno, deszczowo i burzowo. W mieszkaniu i na balkonie tak wilgotno, że nic nie schnie Dash 1 A u Was jaka pogoda?

Nelciu, jeśli chodzi o wycieczkę Jorgusia to dokładnie te same miejsca, w których ja byłam Biggrin Może to "Indonezyjska mandala" z RT?

Ale piękna ta nasza Odliczanka - tyle ciekawych wyjazdów. Szkoda tylko, że mnie na niej nie ma Sad 

Miłego wieczoru/dobrej nocy do wyboru Biggrin

 

mabro - tak to "Indonezyjska mandala" tylko pomyliłaś biura. Robi to Itaka.

Jak pozwolisz, to wyślę później trochę pytań na priv, bo relacji nie dałaś. Chyba, ze jest coś na jakimś blogu ???

Jorguś

Strony

Wyszukaj w trip4cheap