--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33625 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 23 godziny temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nelciu, strzelam - Barcelona (pasuje mi na Hiszpańskie klimaty) albo Włochy - Mediolan?  Gdzieś to chyba juz widzialam.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 4 godziny temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asiu, jeden strzał jest dobry.. który ?

dodam podpowiedż ,że obok stoii piękna katedra

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 23 godziny temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Pewnie Wlochy, ale nie bylam.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 23 godziny temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Pewnie Wlochy, ale nie bylam.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

ewka99
Obrazek użytkownika ewka99
Offline
Ostatnio: 5 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 30 gru 2016

Nelcia :

Umilko, byłam w Chinach na wycieczce z podobną trasą ( bez tej częsci środkowej z Xian) i to w listopadzie he he .Bardzo mi się podobało. Teraz będzie jeszcze piekniej bo będzie bardziej kolorowo, duzo kwitnących kwiatów i krzewów a w chinskich ogrodach to prawdziwa magia...

W Szanghaju koniecznie weżcie udzial w wieczorno- nocnym rejsie ,na mnie zrobił kolosalne wrażenie. Widzę zę w tym opise wystepuje chyba jako dodatkowa opcja. Warto doplacic i poplynąc Smile

Piękna wycieczka Good i taki fajny mix tradycji  z nowoczesnością , krajobrazów z architekturą etc .

Na pewno dostarczy wam mnóstwo wrażeń .

Chiny to jedno z moich marzeń. Moja znajoma była tam w podróży poślubnej i niesamowicie później zachwalała ten kraj. Zresztą miałam okazję zobaczyć zdjęcia i już samo to mnie zachwyciło.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 4 godziny temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asiu, tak to Włochy ale jakie miasto ?

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 13 godzin 48 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...heee, siemanko czwartkowe Wszystkim !!! : )

no to kawke wypije Radzio, na fotce Galeria Emanuela w Mediolanie ; )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 4 godziny temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Radek, kawa twoja Drinks

Wiecie co nas juz zaraz czeka ???

Znalezione obrazy dla zapytania jutro piątek długiego weekendu początek

No trip no life

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

Dobry wieczorek Smile

Umilka- Ty pewnie jeszcze w przestworzach ale macham- Bye udanych wakacji!!! Smile

Korolowa- macham już dziś- pięknych widoków bo słonko to raczej pewne WinkBye

Radek- u Ciebie już przekwitają kasztany a u mnie ledwie listki wypuszczają Wink

Nelcia- ja się stukam z pracującymi w weekend WinkDrinks

A dla odpoczywających życzę słonka, słonka i ciepełka Smile Smile by wszelki wypady- blizsze i dalsze się udały Smile

Miłego wieczoru Smile

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 4 godziny temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry  Smile 

 Dziś jest PIĄTEK DŁUGIEGO WEEKENDU POCZĄTEK- 28 dzień kwietnia

IMIENINY OBCHODZĄ: PAWEŁ,WALERIA

URODZINY OBCHODZĄ: wszyscy urodzeni 28 kwietniaGive rose ZNAK ZODIAKU : BYK

Podobny obraz

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Kolejna zmiana. Na czele odliczanki jest teraz   Podobny obraz !!!!

Sigma- 320 dni- na Szlaku Piękna czyli Chile       Podobny obraz  Bolwia     Podobny obraz Peru        Podobny obraz

Tadzik- 312 dni - gorące tańce w rytmie reggae        Podobny obraz     Podobny obraz

Umilka -270 dni-Tropiki Centralnej Ameryki (Meksyk, Gwatemala, Belize, Honduras i Salwador)          Podobny obraz        Podobny obraz

Koniczynka - 260 dni- boski Zanzibar                   Podobny obraz

Tadzik-253 dni - wypad na cejlońską herbatkę        Podobny obraz    Podobny obraz

Ssstu-6 - 219 dni - degustacja na Jamajce      

Edyta - 217 dni - najwyższa pora na Republikę Południowej Afryki           Podobny obraz

Edyta - 197 dni - podróż do rajskich wysepek Seszeli                   Podobny obraz         

Sigma - 162 dni - podróż  na dach świata, czyli 16 dni w Tybecie            Podobny obraz  

olletka- 161  dni -Rocznica ślubu na wulkanie. Jawa Obraz znaleziony dla: jawa bromo i Bali Obraz znaleziony dla: bali

Apisek 153 dni - wyprawa do Bhutanu                Podobny obraz   a potem Nepal               Podobny obraz             

Ela - 103  dni - Wrota Piekieł czyli Turkmenistan, Kazachstan i Kirgistan na dokładkę           Podobny obraz 

Tadzik - 101 dni - szaleństwa na Ibizie Obraz znaleziony dla: Ibiza

Ela - 87 dni - muzyczne rendez - vous z Celine Dion w Berlinie      Podobny obraz

Koniczynka - 86 - Sardynia czyli wypoczynek na Costa Esmeralda         Podobny obraz

Umilka - 81 dni - plażing i relaxing na Sardynii                Podobny obraz

Jorguś - 80 dni - krótki, historyczny wypad do Bawarii                Podobny obraz

Huragan - 74 dni - powrót po latach na bałtyckie plaże         Podobny obraz

Tadzik - 62 dni - Czarnogóra w obiektywie Tadzika Obraz znaleziony dla: czarnogóra

 

Lordowski - 57 dni - Kanada !! od Vancouver            Podobny obraz przez Calgary, Edmonton aż do Banff Park       Podobny obraz      

Ela - 48 dni - expresem lodowcowym przez Szwajcarię 

Tonder - 10 dni - a jednak bedzie ta Eurowizja czyli jak tu zobaczyc Jamalę na żywo       Podobny obraz

Tadzik - 7 dni -majówka na  Rodos          Podobny obraz      Podobny obraz

Borowik - TO JUŻ JUTRO !!! - wyprawa do Iranu         Podobny obraz Turkmenistanu             Podobny obraz i Kazachstanu               Podobny obraz

Lord - TO JUŻ JUTRO !!!  - majówka w Skalnym mieście                Podobny obraz

Korolowa - HURA ! TO DZIŚ Yahoo - majówka na Santorini           Podobny obraz  ze stopem w Atenach                Podobny obraz

Fanstastycznego wyjazdu i pieknej ,slonecznej pogody Sun bespectacled

 

TYLEŻ SAMO WYLOTÓW CO PRZYLOTÓW!!!

A DLA WSZYSTKICH INNYCH OCZEKUJĄCYCH NA SWOJE WAKACJE NA POCIESZENIE JUŻ ZA CHWILĘ DŁUGI WEEKEND Lol

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap