--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33625 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 6 godzin 13 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko niedzielne Wszystkim !!! : )

wróclismy właśnie "ze szwędaczki" po Slieve Bloom Mountains...

thx,za wpisanie na odliczankę : )))

w podziękowaniu,napotkane dziś..."hamakowe drzewo" ; )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 3 lata 6 dni temu
Rejestracja: 26 gru 2015

ssstu-6 :

...ufff,co za dzionek !!!

własnie wrócilismy z "tourist office" i...poproszę o wpis na odliczankę 03.12.2017- "degustacja na Jamajce" 

Co za kolejny zbieg okoliczności ... wygląda, że poruszam się po Twoich śladach Wink

Ja też wybieram się zatańczyć reggae Biggrin

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 20 godzin 24 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry  Smile 

 Dziś jest PONIEDZIAŁEK - 24 dzień kwietnia, za parę  dni czeka nas długi weekend majowy  Yahoo

IMIENINY OBCHODZĄ: GRZEGORZ, ALEKSANDER,HORACY

URODZINY OBCHODZĄ: wszyscy urodzeni 24 kwietniaGive rose ZNAK ZODIAKU : BYK

  Znalezione obrazy dla zapytania motto dla podróżników

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Kolejna zmiana. Na czele odliczanki jest teraz   Podobny obraz !!!!

Sigma- 324 dni- na Szlaku Piękna czyli Chile       Podobny obraz  Bolwia     Podobny obraz Peru        Podobny obraz

Tadzik- 316 dni - gorące tańce w rytmie reggae        Podobny obraz     Podobny obraz

Umilka -274 dni-Tropiki Centralnej Ameryki (Meksyk, Gwatemala, Belize, Honduras i Salwador)          Podobny obraz        Podobny obraz

Koniczynka - 264 dni- boski Zanzibar                   Podobny obraz

Tadzik-257 dni - wypad na cejlońską herbatkę        Podobny obraz    Podobny obraz

Ssstu-6 - 223 dni - degustacja na Jamajce      

Edyta - 221 dni - najwyższa pora na Republikę Południowej Afryki           Podobny obraz

Edyta - 201 dni - podróż do rajskich wysepek Seszeli                   Podobny obraz         

Sigma - 166 dni - podróż  na dach świata, czyli 16 dni w Tybecie            Podobny obraz  

olletka- 165  dni -Rocznica ślubu na wulkanie. Jawa Obraz znaleziony dla: jawa bromo i Bali Obraz znaleziony dla: bali

Apisek 157 dni - wyprawa do Bhutanu                Podobny obraz   a potem Nepal               Podobny obraz             

Ela - 107  dni - Wrota Piekieł czyli Turkmenistan, Kazachstan i Kirgistan na dokładkę           Podobny obraz 

Tadzik - 105 dni - szaleństwa na Ibizie Obraz znaleziony dla: Ibiza

Ela 91 dni - muzyczne rendez - vous z Celine Dion w Berlinie      Podobny obraz

Koniczynka - 90- Sardynia czyli wypoczynek na Costa Esmeralda         Podobny obraz

Umilka - 85 dni - plażing i relaxing na Sardynii                Podobny obraz

Jorguś - 84 dni - krótki, historyczny wypad do Bawarii                Podobny obraz

Huragan - 78 dni - powrót po latach na bałtyckie plaże         Podobny obraz

Tadzik - 66 dni - Czarnogóra w obiektywie Tadzika Obraz znaleziony dla: czarnogóra

 

Lordowski - 61 dni - Kanada !! od Vancouver            Podobny obraz przez Calgary, Edmonton aż do Banff Park       Podobny obraz      

Ela - 52 dni - expresem lodowcowym przez Szwajcarię 

Tonder - 14 dni - a jednak bedzie ta Eurowizja czyli jak tu zobaczyc Jamalę na żywo       Podobny obraz

Borowik - 5 dni - wyprawa do Iranu         Podobny obraz Turkmenistanu             Podobny obraz i Kazachstanu               Podobny obraz

Lord - 5 dni - majówka w Skalnym mieście                Podobny obraz

Korolowa - 4 dni - majówka na Santorini           Podobny obraz  ze stopem w Atenach               Podobny obraz

Edyta - 3 dni - szukanie raju na Malediwach                           Podobny obraz  

Umilka - 3 dni - majówka po chińsku   

Olletka - TO JUŻ JUTRO !!! -  Wietnam i Bangkok - Sajgonki w Sajgonie i padthai w Bangkoku   Obraz znaleziony dla: sajgonkiObraz znaleziony dla: padthaikremy do opalania i pathenol kupione ? 10 par bikini spakowane ?  Sarcastic

 

 

Wszystkim podróżnikom życzę miłego i słonecznego poniedziałku    Podobny obraz

Majówka już wkrótce Yahoo

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 20 godzin 24 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

zaczynamy nowy tydzień,ale za to z jaką perspektywą... przed nami przecież majówka Yahoo

Widać na odliczance ile wyjazdów sie kroii Smile

Póki co pakuje się Olletka !! Preved  Jak przygotowania do wyjazdu Olletko ? tam raczej śniegu nie będzie więc czapki i szaliki mogą zostać spokojnie w domu

Radek, drzewo i zdjęcie przepiękne Good

Tadzik ty też jedziesz "odwiedzic " Boba Marleya ? A może  w tym samym czasie co Radek i sie wspólnie rumu napijecie ?  Tak czy inaczej gratki ! Jaka data ?to cie wpisze na odliczanke ?

Pora na kawkę i quizz - dziś będzie trudny Biggrin ale mam nadzieje,że ktoś sie domyśli..

New York Coffee- genius picture.:

miłego poniedziałku, bedzie dobrze Smile

No trip no life

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 3 lata 6 dni temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Nelcia :

Tadzik ty też jedziesz "odwiedzic " Boba Marleya ? A może  w tym samym czasie co Radek i sie wspólnie rumu napijecie ?  Tak czy inaczej gratki ! Jaka data ?to cie wpisze na odliczanke ?

Szkoda, że z Radkiem nie możemy się zgrać - zawsze mnie wyprzedza Wink

Na cejlońską herbatkę jadę 6 stycznia, a na tańce reggae 6 marca Biggrin

Radek, może faktycznie kiedyś zrobimy sobie egzotycznego spota? Wink

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 3 dni 7 godzin temu
Rejestracja: 13 cze 2015

ta kawa to gdzies w Grecji?Sugeruje sie zoltymi taksowkami-ae te sa tez w innych krajach.

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 20 godzin 24 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dobra, to wrzucam kawencję z kołem ratunkowym  Wacko

Podobny obraz

No trip no life

umilka
Obrazek użytkownika umilka
Offline
Ostatnio: 3 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 23 lis 2014

Hm... Stany Zjednoczone, Nowy York?

Już myślałam, że jutro będę otwierać i zamykać odliczankę, a tu Tadzik coś mi szyki miesza Pleasantry

Gratuluję Tadzik Cejlonu i Jamajki Clapping Suuuuper kierunki

No i gratulacje dla Radka oczywiście Clapping za Jamajkę

Bea37
Obrazek użytkownika Bea37
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

dopiero tu zajrzałam, ale te dwie żółte taksówki od razu dały mi do myślenia, że to NY , tym bardziej , że to mój zbiżający się wielkimi krokami kierunek Biggrin oj wyczekałam prawie 300 dni...

Bea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 20 godzin 24 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Tadzik, zaszalałeś he he Gratulacje !!! co jeden kierunek to lepszy , w sumie nawet nie wiem ,który ciekawszy ,bo na Srli Lance jeszcze nie byłam

No to jedziemy ... pierwszy wpis

Zmiana. Na czele odliczanki jest teraz TADZIK !!!!

Tadzik- 316 dni - gorące tańce w rytmie reggae        Podobny obraz     Podobny obraz

i drugi wpis

Tadzik-257 dni - wypad na cejlońską herbatkę        Podobny obraz Podobny obraz

Umilko, Bea

BRAWO WY Clapping  Drinks Tak to NY , którego żółte taxi są jednym z bardziej znanych symboli

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap