--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33578 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 40 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

Umilko, Chiny już na wyciągnięcie ręki..powiedz jaki masz program wyjazdu, w jaką część Chin sie udajesz ?

Edi, ciekawa jestem czy znajdziesz raj na Malediwach ?

Kto ma ochote na śniadanko, kawę lub herbatę z......? 

Podobny obraz

miłego wszystkim Smile

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 14 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Wenecja?

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 40 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asia , tak dziś jemy i pijemy w Wenecji

Podobny obraz

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 14 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Raczej podejrzewałam że Wenecja - to za prosta odpowiedź.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 8 godzin 18 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko "midweek,owe" Wszystkim !!! : )

lubię kwitnace kasztany...zawsze kojarzą mi się "z maturą" ; )

szkoda,że niebawem przekwitną ...

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Dzień doberek wszystkim u mnie zimno i do lata daleko….. Już dzisiaj bym poleciała do ukochanej Azji….. niestety praca…. buuuuu

Umilko uwielbiam Chiny , niestety na miejscu mam zawsze kryzys ze względu na zachowanie Chińczyków. Po dwóch tygodniach zaczyna mi czapeczka odpalać……. , wszystko mnie wtedy drażni. Maksymalnie wytrzymuję tam trzy tygodnie i muszę wracać do PL……. Po powrocie do domu już pytam DZ kiedy wracamy do Chin?  Uzbrój się w cierpliwość do tubylców i podziwiaj piękno kraju, bo jest fantastyczny i mega zaskakujący. Wspaniałych wakacji Ci życzę .

Dla wszytkich pozostających w domu i pracujących  wakacyjna fotka Biggrin , miłego wieczoru i lecę pracować

Obraz znaleziony dla: mohito  drink photo

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

umilka
Obrazek użytkownika umilka
Offline
Ostatnio: 3 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 23 lis 2014

Witam Kochani! 

Ja już właściwie spakowana, rano tylko dopakuję kosmetyki i w drogę. Wylot mamy o 16.30 więc luzik, odprawiłam się już dziś w domciu i udało mi się nawet zmienić miejsca w samolocie  Yahoo .

Nasza trasa

 Pekin, Xian, Luoyang,vZhengzhou, Wuxi, Suzhou i Szanghaj 

http://r.pl/chiny-w-krainie-zlotego-smoka/zakwaterowanie-cht

Cieszę się Zajączku z Twojego zachwytu nad Chinami. Zawsze przyjemnie czytać przed wyjazdem pozytywne opinie I-m so happy . A zresztą to nasza pierwsza podróż na wschód i mam nadzieję, że przywiozę same pozytywne wspomnienia. Tym razem lecimy ze starszymi synami.

O trochę mniej przyjemnych zachowaniach Chińczyków już czytałam i postaram się przymknąć oko. 

Sigma, gratuluję super wycieczki- sama chętnie wróciłabym jeszcze w tamte strony.

Tadzik, no idziesz jak burza- gratuluję również.

No i dziękuję pięknie za wspólne odliczanie. Drinks

A ja jutro będę mieć 30 stopni *biggrin*, Edyta pewnie jeszcze więcej, no i te plaże *sun-smilie_water_052*- cudownych wrażeń Ci życzę

Pozostałym za chwilę wyjeżdżającym również słoneczka i wspaniałych wakacji

 

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 40 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Umilko, byłam w Chinach na wycieczce z podobną trasą ( bez tej częsci środkowej z Xian) i to w listopadzie he he .Bardzo mi się podobało. Teraz będzie jeszcze piekniej bo będzie bardziej kolorowo, duzo kwitnących kwiatów i krzewów a w chinskich ogrodach to prawdziwa magia...

W Szanghaju koniecznie weżcie udzial w wieczorno- nocnym rejsie ,na mnie zrobił kolosalne wrażenie. Widzę zę w tym opise wystepuje chyba jako dodatkowa opcja. Warto doplacic i poplynąc Smile

Piękna wycieczka Good i taki fajny mix tradycji  z nowoczesnością , krajobrazów z architekturą etc .

Na pewno dostarczy wam mnóstwo wrażeń .

No trip no life

perejra
Obrazek użytkownika perejra
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 tygodnie temu
Rejestracja: 10 lip 2016

Dzien dobry  Smile 

 Dziś jest CZWARTEK - 27 dzień kwietnia, dziś w Holandii Święto Króla, wszyscy mają wolne i ubierają się na pomarańczowo, dziś wszyscy jesteśmy Holendrami Biggrin

IMIENINY OBCHODZĄ: ZYTA, TEOFIL

URODZINY OBCHODZĄ: wszyscy urodzeni 27 kwietniaGive rose ZNAK ZODIAKU : BYK

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Kolejna zmiana. Na czele odliczanki jest teraz   Podobny obraz !!!!

Sigma- 321 dni- na Szlaku Piękna czyli Chile       Podobny obraz  Bolwia     Podobny obraz Peru        Podobny obraz

Tadzik- 313 dni - gorące tańce w rytmie reggae        Podobny obraz     Podobny obraz

Umilka -271 dni-Tropiki Centralnej Ameryki (Meksyk, Gwatemala, Belize, Honduras i Salwador)          Podobny obraz        Podobny obraz

Koniczynka - 261 dni- boski Zanzibar                   Podobny obraz

Tadzik-254 dni - wypad na cejlońską herbatkę        Podobny obraz    Podobny obraz

Ssstu-6 - 220 dni - degustacja na Jamajce      

Edyta - 218 dni - najwyższa pora na Republikę Południowej Afryki           Podobny obraz

Edyta - 198 dni - podróż do rajskich wysepek Seszeli                   Podobny obraz         

Sigma - 163 dni - podróż  na dach świata, czyli 16 dni w Tybecie            Podobny obraz  

olletka- 162  dni -Rocznica ślubu na wulkanie. Jawa Obraz znaleziony dla: jawa bromo i Bali Obraz znaleziony dla: bali

Apisek 154 dni - wyprawa do Bhutanu                Podobny obraz   a potem Nepal               Podobny obraz             

Ela - 104  dni - Wrota Piekieł czyli Turkmenistan, Kazachstan i Kirgistan na dokładkę           Podobny obraz 

Tadzik - 102 dni - szaleństwa na Ibizie Obraz znaleziony dla: Ibiza

Ela - 88 dni - muzyczne rendez - vous z Celine Dion w Berlinie      Podobny obraz

Koniczynka - 87 - Sardynia czyli wypoczynek na Costa Esmeralda         Podobny obraz

Umilka - 82 dni - plażing i relaxing na Sardynii                Podobny obraz

Jorguś - 81 dni - krótki, historyczny wypad do Bawarii                Podobny obraz

Huragan - 75 dni - powrót po latach na bałtyckie plaże         Podobny obraz

Tadzik - 63 dni - Czarnogóra w obiektywie Tadzika Obraz znaleziony dla: czarnogóra

 

Lordowski - 58 dni - Kanada !! od Vancouver            Podobny obraz przez Calgary, Edmonton aż do Banff Park       Podobny obraz      

Ela - 49 dni - expresem lodowcowym przez Szwajcarię 

Tonder - 11 dni - a jednak bedzie ta Eurowizja czyli jak tu zobaczyc Jamalę na żywo       Podobny obraz

Tadzik - 8 dni -majówka na  Rodos          Podobny obraz      Podobny obraz

Borowik - 2 dni - wyprawa do Iranu         Podobny obraz Turkmenistanu             Podobny obraz i Kazachstanu               Podobny obraz

Lord - 2 dni - majówka w Skalnym mieście                Podobny obraz

Korolowa - 1 dni - majówka na Santorini           Podobny obraz  ze stopem w Atenach               Podobny obraz

Edyta - TO JUŻ DZIŚ  - szukanie raju na Malediwach                           Podobny obraz  Nowe bikini zakupione i spakowane ?

Umilka - TO JUŻ DZIŚ - majówka po chińsku  pora wyciągać,wietrzyć  walizki i cieszyc się z super wyjazdu Yahoo

 

TYLEŻ SAMO WYLOTÓW CO PRZYLOTÓW!!!

A DLA WSZYSTKICH INNYCH OCZEKUJĄCYCH NA SWOJE WAKACJE NA POCIESZENIE JUŻ JUTRO DŁUGI WEEKEND Lol

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 40 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

Pereira , odliczanka Good i wszystkiego najlepszego z okazji Swieta . Czy będziesz dziś cała na pomarańczowo ubrana?

Umilka, Edyta  ,mega udanych wojaży dziewczyny Molot 2 

Do wyjazdu na Santorini i Aten szykuje się też Korolowa . To juz jutro *preved*. Tam na pewno ładniejsza pogoda niz u nas..

Przyznam sie że pozazdrościłam wam wyjazdów i coś wyknułam Smilie girl  012 mam nadzieje że uda się wszystko załatwić,,,

I kawkę dzisiaj serwuję w pieknym zabytkowym miejscu w...?

Znalezione obrazy dla zapytania coffee breakfast view milano

miłego czwartku wszystkim

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap