--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33609 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

Dobry wieczorek Smile

Darek- nie wracaj, tu zrobiło się zimno i leje ROFL

Zarobionam po kokardki, zaległości mam straszne, ale jesienią odrobię Wink

No to coś na rozgrzewkę, bo zimnica przeokrutna Wink

Obraz znaleziony dla:  alkohol na rozgrzewkę

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 47 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Anetnko,

u mnie dzis nie padało ( wczoraj tak) Było sporo słonka i bez upałow. DLa mnie akurat,aby troche odpocząd od żaru . No i roslinkom troche lżej..

Ale jak stawiasz , to nie odmówię Drinks

i jeszcze zakąskę dodam..taką naszą, swojską !!

No trip no life

dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

witanko Kiss 2 

 świerszczyku, w niedzielę rano przekraczałam granicę ze słowacją w mniszku, żywej duszy kontrolnej nie było, a koło 15stej nazad przekraczałam tym razem w chochołowie, też ani słychu ani dychu żadnej kontroli, straży, ani nawet policji Biggrin

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Dejzi! Żyjesz????  Preved Gdzieś się schowała????

dzięki za info, wczoraj oglądałam newsy w TVN gdzie na niemieckiej granicy przekracząjacy narzekali  na korki na granicy , stąd więc moje pytanie Girl impossible

Wiem,że na granicy z Ukraina sytuacja kryzysowa, mnie interesuje granica z drugiej strony. Znowu sie w termach byczyłaś?? Girl drink 1

A tak poza tym to jakos tu dzisiaj kawa nie pachnie, wódki popili i poszli spać Biggrin

To kawka na dzień dobry i pozdrowienia. Miłego....

Dzisiaj kawa "bombon" Girl crazy

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Andrew
Obrazek użytkownika Andrew
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 4 tygodnie temu
admin
Rejestracja: 07 maj 2015

Dzień dobry! Biorę wszystko: kawa z rana, wódeczka z zagrychą na wieczór. Tak to można życ... Biggrin

Miłego dnia.

dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

O  to ja też się dołączę Biggrin ciśnienie trza sobie czymś podnieść, ale czymś miłym , wiadomo:) i smacznym, koko rumAlko 1

średnio się wybyczyła, ale oblukałam najnowsze i największe termy w pl ponoć.. no jest jakby luksusowoBiggrin szkoda tylko ze 150 km w jedną str mam. niby jakoś szalenie nie jest daleko, ale to nie jazda autostradą a krętymi cienkimi nitkami po wioseczkach, esy floresy, w samochodzie ciasno, bo pakujemy ekipę ile wlezie a i niedzielna pora to pora odchorowania biesiad sobotnich , więc słabo po drodze....SmokeMoil

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

Dzień doberek,

Witam serdecznie  i pozdrawiam wszytkich gorąco, bo dawno tu nie zaglądałam. Roboty dużo, czasu mało...

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

DZIEŃ DOBRY Smile

Dziś jest WTOREK , 5 LIPCA 2016r; 188 DZIEŃ ROKU

 

 

  Obraz znaleziony dla: chwytaj dzień ciesz się kazda chwila

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Wojtek 1 - 219  dni-  nurki - snurki na Cebu           Podobny obraz                 Podobny obraz     

Lordziu- 218 dni - Lordowski na tropach miliona Paj         Podobny obraz

basia35 - 193 dni - wyspiarskie Filipiny 

Tadzik- 184 dni- i fruuuu na rajskie plaże Varadero               Podobny obraz  

Edyta11 - 175 dni - zakupy w Bangkoku , Sylwester w Laosie, Chillout na plaży w Birmie

umilka- 155 dni - Od Hawany po Baracoa, czyli Kuba kompletna        Podobny obraz

Apisek -145 dni- w poszukiwaniu diabła tasmańskiego       Podobny obraz przez Dubaj      Podobny obraz  i Singapur      Podobny obraz

Olletka- 140 dni - Caipirinhia Podobny obraz na słynnej  Copacabanie Biggrin      Podobny obraz

Sigma - 127 dni - Buenos Dias Kuba

Nelcia - 127 dni - Tajwańskie klimaty      Podobny obraz i kolejne wysepki na Pacyfiku    Podobny obraz

Kazzia- 118 dni - wypad na rajski  Mauritius listopadową porą              Podobny obraz

Edyta11 - 115 dni - pistacje w Iranie

Andrew - 96 dni - do Sajgonu na sajgonki

Momita & Sznupek - 77 dni - W poszukiwaniu Namaste, czyli nowa droga do Indii

Tadzik - 59 dni - Kefalonia w kamerze Tadzika

Basia35 -56 dni - Bali wyspa Bogów

Elam54 55 dni - szaleństwa w Trogir     Podobny obraz 

Mara - 54 dni - Afryka dzika dawno odkryta, czyli na bezdrozach RPA w poszukiwaniu big 5        Podobny obraz

Apisek - 44 dni - rejsik MSC "Orchestra"         Podobny obraz  po Morzu Sródziemnym      Podobny obraz ,aby wnuczce zrobić radochę

Ela - 36 dni - Goryle we mgle czyli zdobywanie Rwandy i Ugandy

Mabro- 35 dni - wyprawa - Inonezyjska Mandala przez Sumatrę      Podobny obraz Jawę      Podobny obraz  i Bali      Podobny obraz

Basia35 - 29dni - Bonjour Paris !!!

Makono - 29 dni - wyjazd rodzinny na Baleary czyli plaże Minorki    Podobny obraz Na deser jeszcze wypad do Karpacza               Podobny obraz

Wojtek - 19- wulkany i świątynie na Jawie     Podobny obraz a nurki snurki na Nusa Penida      Podobny obraz

Zające  - 17 dni - DZ robi prezent, czyli za 101 dni Mały Zając obchodzi w Saint Paul’s Bay imieniny Preved      Podobny obraz

Ruda Wiewióra - 15 dni - wizyta w Tajlandii      Podobny obraz a potem wypad na Bali       Podobny obraz

umilka -  14 dni - Kalabria zamiast Marsa? czemu nie

Edyta11 & LORD & PEG - 11 dni - sen na Jawie i smoki na Komodo  

Koniczyna - 2 dni - magiczne Bali

 

MIŁEGO WIECZORU Smile

Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Cześć Wam Biggrin

Brr, ale zimno... 

Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Świerszczyk... :

Dzien dobry Bry.

Mam pytanko, czy ostatnio ktos z was przekraczał polska granicę?? Nie mam na mysli lotu samolotem lecz  przejazd przez granice samochodem albo przejście na piechotkę. 

Od dwóch dni polskie granice sa zamknięte i zastanawiam sie jak przebiega kontrola, czy są długie kolejki , jak obsługiwane sa autobusy??

Córka leci z berlina na Sycylie i ma kupiony bilet  na Polskiego Busa do Berlina. teraz boimy sie czy zdązy na samolot ze względu na kontrole graniczne? I czy nie kupić szybko biletu na wczesniejszy kurs??

jesli coś wiecie w temacie to będę wdzięczna za info Girl cray

Z tego co wiem to na wewnętrznych granicach UE miało nie być kontroli typu każdy przekraczający a wzmożone lotne kontrole dla wytypowanych. Zresztą z naciskiem na wjazd do Polski a nie wyjazd. Dzisiaj ktoś inny za mnie pojechał do Niemiec to nie wiem jak jest ale za kilka godzin zadzwonię to będę miał na bierząco informację ze Świecka. Za jakieś 2-3 godziny kolega powinien wjeżdżać do Polski. Wczoraj wieczorem wyjeżdżał przez Świecko. Myślę że to będą jakieś w miarę świeże informacje więc tylko się dowiem co i jak to od razu tutaj napiszę.

Strony

Wyszukaj w trip4cheap