--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33663 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 21 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Jorguś , jesteś na świeżutkiej odliczance sobotniej a jeszcze soboty nie ma he he

To taka nowa świecka tradycja Wacko

Gratulacjony oczywiście Yahoo fajnie !

No trip no life

umilka
Obrazek użytkownika umilka
Offline
Ostatnio: 3 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 23 lis 2014

Ale się pośpieszyłaś, Nelciu z tą wyliczanką Wink

Gratulki wizyty u królowej Drinks

Jorguś, tej Birmy to Ci zazdroszczę 

Miłej soboty

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 11 miesięcy 1 tydzień temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Nelcia, gratki, oj znowu Cię nosi do UK ROFL

kawa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 21 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Umilko, przyspieszyłam sobote zaledwie o 14 minut  Wacko ale jesli bym miala możliwość kierowania wheikułem czasu  to bym pewnie chętniej go  cofnęła niż w druga stronę

Wypad od UK króciutki i bardziej z konieczności,ale czas na fish&chips i spacer nam morzem na pewno znajdę Smile

Swierszczyku,kocia kawka Good Good

A propos Katzen-smilies- 0002 to mój kitek ostatnio wpadł do domu i piszczał co mnie mocno zdziwiło, bo od kiedy koty piszczą ??

okazało sie jak podeszłam bliżej ,że piszczała owszem ale myszka Biggrin , którą dostałam w prezencie Prezent

Myszkę wyniosłam na dwór i uciekła Crazy

No trip no life

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 11 miesięcy 1 tydzień temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Nelcia fisch & chips powiadasz??? Wybieram sie do "Lądka" od lat i doleciec nie mogę Kiss 2 Rodzinke TAM posiadam, no ale wiesz jak to jest... jeżdżenie po chałupach Stop

Myszka w prezencie? I to zywa?? Oj, to kotek Cię kocha i wielbi Spruce up Moje z domu nie wychodzą to i "prezentów" nie ma.

A zapomniałam Wam napisać,że wczoraj zostałam Cioteczną babcią Sun-smilie girl  154 Mojemu CHrzesniakowi urodziły sie bliźniaki- Tymek i Kubuś.  

Więc trzeba  oblać zdrowie maluszków bo w inkubatorach.

Zdrówko!!!

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

umilka
Obrazek użytkownika umilka
Offline
Ostatnio: 3 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 23 lis 2014

Gratuluję Świerszczyku.  Clapping Zdrówko bliźniaków Drinks wypiję wieczorkiem tym bardziej, że sama jestem mamą bliźniaków i to skrajnych wcześniaków. Jak juz wyjdą z tych inkubatorków, to pokażą rodzicom, na co ich stać. Oj, będzie się działo Biggrin Lol  Yahoo I mój jeden to też Kubuś 

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 21 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Swierszczyku, warto zobaczyć Lądek Yes 3 ma swój urok . Jest taki...majestatyczny !!!

ale mi najbardziej podoba sie poza Londynem. Tam są piękne krajobrazy i przemili ludzie. Choc przyznam ,ze ostatnie wiadomości z Uk o nagonce na Polaków bardzo mnie poruszyły..Posk- nasze centrum  kulturalne , na którym pojawiły sie napisy dziwnej treści,  dobrze znam.

Kotek mnie chyba kocha Katzen-smilies- 0002 a ja go też oczywiście. Smiesznie to wygląda jak ide na spacer z pieskiem ( na smyczy) a za nim idzie kotek he he . Dzisiaj rano był jeszcze drugi kotek , więc miałam spacer z trzema zwierzakami

Cioteczna babcia ? no to gratki !! i pije ich zdrówko Sun- 56

Czekam na twoją Majorkę Mail 1 Kiedy zaczniesz pisać? Jesli bys potrzebowała pomoc, to wal na priva

No trip no life

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 11 miesięcy 1 tydzień temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Umilko,  ja to sobie nie wyobrażam jak da się życ z bliźniakami Girl crazy Oby były spokojne i grzeczne, bo jesli będa tak jak tatus beczały przez cały pierwszy rok zycia to Rodzice dostaną w kość. Dobrze,że moja Kuzynka ma czas i ochote by im pomagac, no ale tez nie za wiele bo pracuje jak każdy z nas. Dobrze,że będzie Ich stac na nianie, to juz cos Biggrin

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

umilka
Obrazek użytkownika umilka
Offline
Ostatnio: 3 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 23 lis 2014

Nelciu, mi też marzy się Londyn. Mam nadzieję, że uda mi się kiedys tam dotrzeć. Zresztą w ogóle wyspy są dla mnie jeszcze do odkrycia

Świerszczyku- bliźniaki, to poza dużym wysiłkiem również ogrooooomna radośc i szczęście podwójne- naprawdę. Ja nigdy nie myślałam, że spotka mnie to szczęście, ale nie żałuję i teraz wszystkim życzę (moi mają już po 8 lat). A mam porównanie, bo mam tez dwójkę starszych pojedynczych dzieci. Trudne są pierwsze 3 lata, a potem jest lepiej i łatwiej niz z jednym

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 11 miesięcy 1 tydzień temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Nelcia, nelcia mnie sie tak nie chce pisac o tej Majorce. Nie mam siły  Hysteric

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Strony

Wyszukaj w trip4cheap