--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33675 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Andrew
Obrazek użytkownika Andrew
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 2 tygodnie temu
admin
Rejestracja: 07 maj 2015

Guten Abend everybody!

@Świerszczyku - a mówią, że od przybytku głowa nie boli Shok  Bierz urlop i leć na Majajkę (czyli Jamajkę)

Właśnie sobie uświadomiłem, że za 4 dni lecę do Kolonii Biggrin

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 tygodnie temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Zajac1 :

CrayTadzik, obejrzałam film i się popłakałam, nawet nie wiesz jak Wam zazdroszczę tych zabaw z ukochanymi.

Mój Barneyek już odtrzech jest po drugiej stronie tęczy, ja się z tym nigdy nie pogodzę Girl sad , ale cóż żyć trzeba …..

Wytargaj od Zająca te dwa słodziaki  i jakiś smakołyk im zapodaj od cioci Ani, bo słodziaki są niesamowite Heart

Dziękuję w imieniu słodziaków Easter ostern 053

Wiem jak to jest Zajączku. Mój ideał psa Bond też jest od 3,5 roku za Tęczowym Mostem ...

No i mimo tych dwóch szalonych słodziaków również nie mogę się z tą stratą pogodzić ... może tylko czasem łatwiej nie myśleć Mda

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 tygodnie temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Świerszczyk... :

 A jak Wy dokonujecie swoich podróżniczych wyborów.

Ja robię tak:

- najpierw szukam kierunków, gdzie nie byłem

- potem sprawdzam, czy są bezpośrednie czartery (bo szkoda mi czasu na przesiadki)

- Następnie sprawdzam, czy jest na tym kierunku hotel sieci IBEROSTAR Wink

- wybieram opcję All, z której w połowie potem nie korzystam Blum 3

- robię rezerwację najczęściej w first, bo urlop muszę zaplanować sporo wcześniej

- od razu rezerwuję też hotel dla psów

- jak coś w tej procedurze nie wypali zamiennie biorę Lanzarote, lub Kretę (w zależności od sezonu)

A potem za jakiś czas zastanawiam się ... kurna, skąd tu wziąć tyle kasy??? Fool

Żeby się tym nie dręczyć skupiam się na pracy ... i jakoś się udaje Biggrin

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 11 miesięcy 1 tydzień temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

"jak coś w tej procedurze nie wypali zamiennie biorę Lanzarote, lub Kretę (w zależności od sezonu)"

 Tadzik, no i tutaj jestesmy podobni, tak mnie dzisiaj wkurwiaja miliony ofert  z BP,że chyba "se" Teneryfę zabukuję Moil

U mnie odwrotnie : pojęcie planowania urlopu (i first) nie istnieje. Leće grudzień zwkle a jak Bóg Da (DAJ!!!!!!) to maj/czerwiec. 

Dziękuję Biggrin

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 11 miesięcy 1 tydzień temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

No i Mój NIkitka od września biega  na niebiańskim "TRIP4Cheap". Mam nadzieję, że IM tam dobrze. Pewnie nas obgadują......... Pan/Pani se na wakacje poleciał . Gnojek Blush (pan/Pani czyli gnojek )

Ps. Nikitka czarny z prawej 

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

DZIEŃ DOBRY Smile

Dziś jest WTOREK, 10 maja 2016 r. 

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Anusia - 293 dni - Zima w filipińskim RAJU !!!     Podobny obraz

basia35 - 249 dni - wyspiarskie Filipiny 

umilka - 211 dni - Od Hawany po Baracoa, czyli Kuba kompletna        Podobny obraz

Apisek -202 dni- w poszukiwaniu diabła tasmańskiego       Podobny obraz przez Dubaj      Podobny obraz  i Singapur      Podobny obraz

Sigma - 183 dni - Buenos Dias Kuba

Nelcia - 183 dni - Tajwańskie klimaty      Podobny obraz i kolejne wysepki na Pacyfiku    Podobny obraz

Edyta11 - 171 dni - pistacje w Iranie

Andrew - 154 dni - do Sajgonu na sajgonki

Momita & Sznupek - 133 dni - W poszukiwaniu Namaste, czyli nowa droga do Indii

Tadzik - 116 dni - Kefalonia w kamerze Tadzika

Basia35 -111 dni - Bali wyspa Bogów

Elam54 - 111 dni - szaleństwa w Trogir     Podobny obraz 

Mara 110 dni - Afryka dzika dawno odkryta, czyli na bezdrozach RPA w poszukiwaniu big 5        Podobny obraz

Apisek - 100 dni - rejsik MSC "Orchestra"         Podobny obraz  po Morzu Sródziemnym      Podobny obraz ,aby wnuczce zrobić radochę

Ela - 92 dni - Goryle we mgle czyli zdobywanie Rwandy i Ugandy

Basia35 - 85 dni - Bonjour Paris !!!

Makono - 84 dni - wyjazd rodzinny na Baleary czyli plaże Minorki    Podobny obraz Na deser jeszcze wypad do Karpacza               Podobny obraz

Wojtek - 75 dni - wulkany i świątynie na Jawie     Podobny obraz a nurki snurki na Nusa Penida      Podobny obraz

Zające  - 73 dni - DZ robi prezent, czyli za 101 dni Mały Zając obchodzi w Saint Paul’s Bay imieniny Preved      Podobny obraz

Ruda Wiewióra - 71 dni - wizyta w Tajlandii      Podobny obraz a potem wypad na Bali       Podobny obraz

umilka -  70 dni - Kalabria zamiast Marsa? czemu nie

Edyta11 & LORD & PEG - 67 dni - sen na Jawie i smoki na Komodo  

Koniczyna - 58 dni - magiczne Bali

Andrew- 51 dni - wakacje z duchami !! czyli wędrówki po górach i tajemniczych, słowackich zamkach          Podobny obraz

Shibuya - 50 dni - Jedziemy na Marsa, czas na spotkanie z Dugongiem  -

Darek K - 50 dni - Czy na Kos jest kos

Tadzik 47 dni - Tadzik jedzie do Portugalii        Podobny obraz

MaLa - 47 dni - Estonia z namiotem         Podobny obraz

Lordziu - 43 dni - gejzery, wodospady, wulkany czyli cuda natury na Islandii      Podobny obraz       Podobny obraz

Nelcia38 dni - podroż w czasie  czyli z wizytą u Ani z Zielonego Wgórza        Podobny obraz

Zające - 25 dni - Zające po raz trzeci podbijają Chiny- od Szanghaju do baśniowej krainy.

Edyta11 - 25 dni - Flamandzkie obrazy i frytki z mulami 

Andrew - 24 dni - weekend w Skopje  

Apisek - 21 dni - Toskania      Podobny obraz  i Umbria      Podobny obraz , aby sie przekonać czy warto tam jechać ????      

Momita & Sznupek - 18 dni - wakacje nad Bałtykiem 

Elam54 - 14 dni - Zakhyntos

Tadzik - 12 dni - buszowanie po Cyprze        Podobny obraz

Andrew - 3 dni - gotyk w Kolonii

SigmaTO JUŻ JUTRO!!! - zwiedzanie Portugali

 

Wszystkim życzę udanego dnia Smile

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

Dzień dobry Smile

Witaj Makono powrócona Smile No szkoda,że pogoda ci nie dopisała, ale pewnie rejs ogólnie fajny był Wink

Świerszczyku- ja najpierw wybieram hotel w oparciu o opinie niemieckie( bo jak piszą,że jest czysto i żarcie dobre- to tak jest na bank Wink ) , bo reszta to wg własnych upodobań a to jest pojęcie względne, a potem poluję na cenkę , przeważnie w lastach. I decyzja zwykle 5 min Wink

Trzymam kciuki za wyjazd Good

A tak w ogóle to przywiozłam cały bagażnik kwiecia wszelakiego i idę obsadzać Wink

Miłego dnia wszystkim Biggrin

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 5 godzin 16 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Świerszczyku, ja też jestem na etapie poszukiwania odpowiedniej oferty – na 2 tygodnie nie wiem gdzie, ale musi być ciepło, najlepiej gorąco (wieczorem też – ubieranie swetra i skarpet na wakacjach mnie nie bawi) . Zwykle najpierw oglądam oferty i w przypadku Egiptu z grubsza wiem co chcę, a inne kierunki - polegam na opinii Pań z biura, w którym zawsze (od dawna) kupujemy wyjazd. Kobitki mają rozeznanie w hotelach , bo czasem 3* lepsze (i tańsze) od 4*, ale to już trzeba znać hotel – a opinie są często na temat tego samego hotelu złe i dobre. Każdy na co innego zwraca uwagę. To co nam polecą zawsze jest w dobrej cenie i ok. Polecają miejsca i hotele które albo same sprawdziły, albo mają aktualne opinie swoich klientów.  Znają nasze upodobania i pamiętają gdzie nas wysyłały. Wracając z wyjazdu wysyłam krótką notkę z opinią z wyjazdu. Teraz też na pewno coś fajnego nam wybiorą. Ostatnio wysłałam do tego biura kolegę z pracy, był zachwycony, jak profesjonalnie podchodzą do klienta.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

DZIEŃ DOBRY Smile

Dziś jest ŚRODA, 11 maja 2016 r. 

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Anusia - 292 dni - Zima w filipińskim RAJU !!!     Podobny obraz

basia35 - 248 dni - wyspiarskie Filipiny 

umilka - 210 dni - Od Hawany po Baracoa, czyli Kuba kompletna        Podobny obraz

Apisek -201 dni- w poszukiwaniu diabła tasmańskiego       Podobny obraz przez Dubaj      Podobny obraz  i Singapur      Podobny obraz

Sigma - 182 dni - Buenos Dias Kuba

Nelcia - 182 dni - Tajwańskie klimaty      Podobny obraz i kolejne wysepki na Pacyfiku    Podobny obraz

Edyta11 - 170 dni - pistacje w Iranie

Andrew - 153 dni - do Sajgonu na sajgonki

Momita & Sznupek - 132 dni - W poszukiwaniu Namaste, czyli nowa droga do Indii

Tadzik - 115 dni - Kefalonia w kamerze Tadzika

Basia35 -110 dni - Bali wyspa Bogów

Elam54 - 110 dni - szaleństwa w Trogir     Podobny obraz 

Mara 109 dni - Afryka dzika dawno odkryta, czyli na bezdrozach RPA w poszukiwaniu big 5        Podobny obraz

Apisek - 99dni - rejsik MSC "Orchestra"         Podobny obraz  po Morzu Sródziemnym      Podobny obraz ,aby wnuczce zrobić radochę

Ela - 91 dni - Goryle we mgle czyli zdobywanie Rwandy i Ugandy

Basia35 - 84 dni - Bonjour Paris !!!

Makono - 83 dni - wyjazd rodzinny na Baleary czyli plaże Minorki    Podobny obraz Na deser jeszcze wypad do Karpacza               Podobny obraz

Wojtek - 74 dni - wulkany i świątynie na Jawie     Podobny obraz a nurki snurki na Nusa Penida      Podobny obraz

Zające  - 72 dni - DZ robi prezent, czyli za 101 dni Mały Zając obchodzi w Saint Paul’s Bay imieniny Preved      Podobny obraz

Ruda Wiewióra - 70 dni - wizyta w Tajlandii      Podobny obraz a potem wypad na Bali       Podobny obraz

umilka -  69 dni - Kalabria zamiast Marsa? czemu nie

Edyta11 & LORD & PEG - 66 dni - sen na Jawie i smoki na Komodo  

Koniczyna - 57 dni - magiczne Bali

Andrew- 50 dni - wakacje z duchami !! czyli wędrówki po górach i tajemniczych, słowackich zamkach          Podobny obraz

Shibuya - 49 dni - Jedziemy na Marsa, czas na spotkanie z Dugongiem  -

Darek K - 49 dni - Czy na Kos jest kos

Tadzik 46 dni - Tadzik jedzie do Portugalii        Podobny obraz

MaLa - 46 dni - Estonia z namiotem         Podobny obraz

Lordziu - 42 dni - gejzery, wodospady, wulkany czyli cuda natury na Islandii      Podobny obraz       Podobny obraz

Nelcia37 dni - podroż w czasie  czyli z wizytą u Ani z Zielonego Wgórza        Podobny obraz

Zające - 24 dni - Zające po raz trzeci podbijają Chiny- od Szanghaju do baśniowej krainy.

Edyta11 - 24 dni - Flamandzkie obrazy i frytki z mulami 

Andrew - 23 dni - weekend w Skopje  

Apisek - 20 dni - Toskania      Podobny obraz  i Umbria      Podobny obraz , aby sie przekonać czy warto tam jechać ????      

Momita & Sznupek - 17 dni - wakacje nad Bałtykiem 

Elam54 - 13 dni - Zakhyntos

Tadzik - 11 dni - buszowanie po Cyprze        Podobny obraz

Andrew - 2 dni - gotyk w Kolonii

Sigma TO JUŻ DZIŚ!!! - zwiedzanie Portugali  UDANEGO ZWIEDZANIA I MEGA WRAŻEŃ!!! Smile

 

Wszystkim życzę udanego dnia Smile

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

Dzień dobry Smile

Kolejny piękny dzień dziś mamy, no to kaweczka i udanego dnia Smile

Strony

Wyszukaj w trip4cheap