--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33614 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

DZIEŃ DOBRY Smile

Dziś jest NIEDZIELA, 8 maja 2016 r. 

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Anusia - 295 dni - Zima w filipińskim RAJU !!!     Podobny obraz

basia35 - 251 dni - wyspiarskie Filipiny 

umilka - 213 dni - Od Hawany po Baracoa, czyli Kuba kompletna        Podobny obraz

Apisek -204 dni- w poszukiwaniu diabła tasmańskiego       Podobny obraz przez Dubaj      Podobny obraz  i Singapur      Podobny obraz

Sigma - 185 dni - Buenos Dias Kuba

Nelcia - 185 dni - Tajwańskie klimaty      Podobny obraz i kolejne wysepki na Pacyfiku    Podobny obraz

Edyta11 - 173 dni - pistacje w Iranie

Andrew - 156 dni - do Sajgonu na sajgonki

Momita & Sznupek - 135 dni - W poszukiwaniu Namaste, czyli nowa droga do Indii

Tadzik - 118 dni - Kefalonia w kamerze Tadzika

Basia35 -113 dni - Bali wyspa Bogów

Elam54 - 113 dni - szaleństwa w Trogir     Podobny obraz 

Mara 112 dni - Afryka dzika dawno odkryta, czyli na bezdrozach RPA w poszukiwaniu big 5        Podobny obraz

Apisek - 102 dni - rejsik MSC "Orchestra"         Podobny obraz  po Morzu Sródziemnym      Podobny obraz ,aby wnuczce zrobić radochę

Ela - 94 dni - Goryle we mgle czyli zdobywanie Rwandy i Ugandy

Basia35 - 87 dni - Bonjour Paris !!!

Makono - 86 dni - wyjazd rodzinny na Baleary czyli plaże Minorki    Podobny obraz Na deser jeszcze wypad do Karpacza               Podobny obraz

Wojtek - 77 dni - wulkany i świątynie na Jawie     Podobny obraz a nurki snurki na Nusa Penida      Podobny obraz

Zające  - 75 dni - DZ robi prezent, czyli za 101 dni Mały Zając obchodzi w Saint Paul’s Bay imieniny Preved      Podobny obraz

Ruda Wiewióra - 73 dni - wizyta w Tajlandii      Podobny obraz a potem wypad na Bali       Podobny obraz

umilka -  72 dni - Kalabria zamiast Marsa? czemu nie

Edyta11 & LORD & PEG - 69dni - sen na Jawie i smoki na Komodo  

Koniczyna - 60 dni - magiczne Bali

Andrew- 53 dni - wakacje z duchami !! czyli wędrówki po górach i tajemniczych, słowackich zamkach          Podobny obraz

Shibuya - 52 dni - Jedziemy na Marsa, czas na spotkanie z Dugongiem  -

Darek K - 52 dni - Czy na Kos jest kos

Tadzik 49dni - Tadzik jedzie do Portugalii        Podobny obraz

MaLa - 49 dni - Estonia z namiotem         Podobny obraz

Lordziu - 45 dni - gejzery, wodospady, wulkany czyli cuda natury na Islandii      Podobny obraz       Podobny obraz

Nelcia- 40 dni - podroż w czasie  czyli z wizytą u Ani z Zielonego Wgórza        Podobny obraz

Zające - 27 dni - Zające po raz trzeci podbijają Chiny- od Szanghaju do baśniowej krainy.

Edyta11 - 27 dni - Flamandzkie obrazy i frytki z mulami 

Andrew - 26 dni - weekend w Skopje  

Apisek - 23 dni - Toskania      Podobny obraz  i Umbria      Podobny obraz , aby sie przekonać czy warto tam jechać ????      

Momita & Sznupek - 20 dni - wakacje nad Bałtykiem 

Elam54 - 16 dni - Zakhyntos

Tadzik - 14 dni - buszowanie po Cyprze        Podobny obraz

Andrew - 5 dni - gotyk w Kolonii

Sigma3 dni - zwiedzanie Portugali

 

Wszystkim życzę udanego dnia Smile

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 1 min temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Doberek,

u mnie totalny pogodowy mix.. słońce Sun bespectacled deszcz Sun-smilie girl  246słonće Sun bespectacled i teraz znowu pada Sun-smilie girl  246 ..aha i jeszcze grzmiało po drodze ..

Przyznać sie kto jest jedną/jednym z 3 szczęśliwców co wczoraj trafili Good i wygrali w sumie 60 mln? Wizard

Ciekawe co można zrobić z taką kaską ? domy, auta, a może bank i procenty co miesiać ? a może podróż dookoła swiata ? Girl witch , filantropia ?

idę pomarzyć co ja bym zrobiła.. Yahoo

milego Smile

No trip no life

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Ja nie wygrałam ") Tease

Dlaetgo jutro muszę Sun-smilie girl  017 od samego rana.Girl cray

 Nigdy nie myślałam,ćo by było gdybym wygrała, tak rzadko zresztą gram Flirt

Pewnie wszystko  w jednym, na szczęście jestem już w wieku  takim,żę wielu rzecy nie potrzebuję Curtsey Mieszkanie mam , samochód mam. Ileż sie można bogacić ???

Podzieliłabym się z Rodziną i zafundowałabym wielkie , długie wakacje dla Przyjaciól, własnie dzisiaj o tym pomyślałam, Taki trip życia. Girl drink 1

 I stworzyłabym dom tymczasowy dla kotów, żeby biedaki nie ginęły na ulicach wielkiego miasta i nie cierpiały . Utworzyłabym fundusz na rzecz zdolnych dzieci z rodzin z tzw wykluczenia społecznego a za to co by mi zostało kupiłabym sobie małe Studio w Las Palmas i wszyscy moglibyście do mnie przyjeżdżać w gości na Gran Canarię  Dance 2

Ha ha ha........... pomarzyć zawsze wolno Biggrin

Sun- 56 To wypijmy za zdrowie tych, którzy wygrali Biggrin

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 dni temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Nelcia :

Przyznać sie kto jest jedną/jednym z 3 szczęśliwców co wczoraj trafili Good i wygrali w sumie 60 mln? Wizard

 

Dzień Dobry,

Ja prawie wygrałem .... byłem bardzo, bardzo blisko - trafiłem czwórkę Biggrin  A i wygrana całkiem, całkiem, bo w systemie na 8 skreśleń. Mam prawie główną wygraną, tylko o 4 zera mniej ... ale zera,to przecież jest nic Blum 3

A poza tym piękna pogoda u mnie przez cały weekend była i otworzyłem zeson basenowy.

Wszak moi chłopcy już wkrótce jadą do swojego hotelu, a tam szefostwo wybudowało na ten sezon Aqua Park dla psów, więc muszą być w formie Emo smileys-dogs- 586854

wiktor
Obrazek użytkownika wiktor
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 mar 2016

[

Ja nie wygrałem ,ale i nie grałem Pleasantry

Gdybym mial mnóstwo forsy, kupiłbym super jeden z tych wypasionych , piętrowych jachtów Ssun-smilie water  030 , jakie widziałem ostatnio w portach greckich.

Pływałbym sobie po wszystkich morzach, zapraszając rodzine i znajomych.  Zwierzakom też by się coś dostało

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

DZIEŃ DOBRY Smile

Dziś jest PONIEDZIAŁEK, 9 maja 2016 r. 

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Anusia - 294 dni - Zima w filipińskim RAJU !!!     Podobny obraz

basia35 - 250 dni - wyspiarskie Filipiny 

umilka - 212 dni - Od Hawany po Baracoa, czyli Kuba kompletna        Podobny obraz

Apisek -203 dni- w poszukiwaniu diabła tasmańskiego       Podobny obraz przez Dubaj      Podobny obraz  i Singapur      Podobny obraz

Sigma - 184 dni - Buenos Dias Kuba

Nelcia - 184 dni - Tajwańskie klimaty      Podobny obraz i kolejne wysepki na Pacyfiku    Podobny obraz

Edyta11 - 172 dni - pistacje w Iranie

Andrew - 155 dni - do Sajgonu na sajgonki

Momita & Sznupek - 134 dni - W poszukiwaniu Namaste, czyli nowa droga do Indii

Tadzik - 117 dni - Kefalonia w kamerze Tadzika

Basia35 -112 dni - Bali wyspa Bogów

Elam54 - 112 dni - szaleństwa w Trogir     Podobny obraz 

Mara 111 dni - Afryka dzika dawno odkryta, czyli na bezdrozach RPA w poszukiwaniu big 5        Podobny obraz

Apisek - 101 dni - rejsik MSC "Orchestra"         Podobny obraz  po Morzu Sródziemnym      Podobny obraz ,aby wnuczce zrobić radochę

Ela - 93 dni - Goryle we mgle czyli zdobywanie Rwandy i Ugandy

Basia35 - 86 dni - Bonjour Paris !!!

Makono - 85 dni - wyjazd rodzinny na Baleary czyli plaże Minorki    Podobny obraz Na deser jeszcze wypad do Karpacza               Podobny obraz

Wojtek - 76 dni - wulkany i świątynie na Jawie     Podobny obraz a nurki snurki na Nusa Penida      Podobny obraz

Zające  - 74 dni - DZ robi prezent, czyli za 101 dni Mały Zając obchodzi w Saint Paul’s Bay imieniny Preved      Podobny obraz

Ruda Wiewióra - 72 dni - wizyta w Tajlandii      Podobny obraz a potem wypad na Bali       Podobny obraz

umilka -  71 dni - Kalabria zamiast Marsa? czemu nie

Edyta11 & LORD & PEG - 68 dni - sen na Jawie i smoki na Komodo  

Koniczyna - 59dni - magiczne Bali

Andrew- 52 dni - wakacje z duchami !! czyli wędrówki po górach i tajemniczych, słowackich zamkach          Podobny obraz

Shibuya - 51 dni - Jedziemy na Marsa, czas na spotkanie z Dugongiem  -

Darek K - 51 dni - Czy na Kos jest kos

Tadzik 48 dni - Tadzik jedzie do Portugalii        Podobny obraz

MaLa - 48 dni - Estonia z namiotem         Podobny obraz

Lordziu - 44 dni - gejzery, wodospady, wulkany czyli cuda natury na Islandii      Podobny obraz       Podobny obraz

Nelcia39dni - podroż w czasie  czyli z wizytą u Ani z Zielonego Wgórza        Podobny obraz

Zające - 26 dni - Zające po raz trzeci podbijają Chiny- od Szanghaju do baśniowej krainy.

Edyta11 - 26 dni - Flamandzkie obrazy i frytki z mulami 

Andrew - 25 dni - weekend w Skopje  

Apisek - 22 dni - Toskania      Podobny obraz  i Umbria      Podobny obraz , aby sie przekonać czy warto tam jechać ????      

Momita & Sznupek - 19 dni - wakacje nad Bałtykiem 

Elam54 - 15 dni - Zakhyntos

Tadzik - 13 dni - buszowanie po Cyprze        Podobny obraz

Andrew - 4 dni - gotyk w Kolonii

Sigma2dni - zwiedzanie Portugali

 

Wszystkim życzę udanego dnia Smile

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

Dzień dobry Smile

Słonko świeci, cieplutko, to i poniedziałek nie taki straszny Wink

Tadzik- gratki za czwóreczkę Good Pieski twoje jak zwykle cudne Good

No niestety ja też nie wygrałam ROFL Ale nic to, trza zakasać rękawy i do roboty ROFL

No to kaweczka i miłego dnia Smile

Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

Dzien Doberek

No to wróciłam z rejsiku Ssun-smilie water  030 i powiem tyle - było fajnie, ale pogoda nie dopisała  Dash 1- chmury, wiatr i deszcz - słoneczka tylko trochę. Generalnie w Polsce było chyba cieplej niż tam.

Antenka - piekne masz okolice, uwielbiam Mazury i Warmię 

Miłego dnia i nie przepracowujcie się za bardzo w poniedziałek Wink

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 1 min temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dobry wieczór,

Makono witaj powrócona Yahoo  troche pech z ta pogodą, ale mam nadzieje ,że odpoczęłas? jakie wycieczki zaliczyliscie?

Tadziki, gratulacje !! czwóreczka tez COŚ Good a basen dla piesków super, widać że lubią wodę  Emo smileys-dogs- 586854

Swierszczyku, pomysl z apartamentem na Kanarkach, gdzie wszyscy moglibysmy wszyscy przyjezdzać brzmi rewelacyjnie ..Za pomysl Air kiss

Wiktor, czy dobrze czytam.. porty greckie ? Sun-smilie water  020  no tłumacz sie szybciutko ....gdzie byles, co robiles , jakie porty etc

milego wieczoru 

No trip no life

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

CrayTadzik, obejrzałam film i się popłakałam, nawet nie wiesz jak Wam zazdroszczę tych zabaw z ukochanymi.

Mój Barneyek już odtrzech jest po drugiej stronie tęczy, ja się z tym nigdy nie pogodzę Girl sad , ale cóż żyć trzeba …..

Wytargaj od Zająca te dwa słodziaki  i jakiś smakołyk im zapodaj od cioci Ani, bo słodziaki są niesamowite Heart

Makono, oj szkoda, że pogoda zepsuła wrażenia Diablo

na pocieszienie zostawiam

Dom Perignon 2005 review

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Strony

Wyszukaj w trip4cheap