--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33614 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

Dzień dobry Smile

Ssun Barbecue 2- jakie fajne nowe emotki Ssun-Flower4You

U mnie nadal piękna pogoda- niech trwa jak najdłużej Wink

Pracujcie szybko bo już weekend na horyzoncie Ssun Barbecue 1

Miłego dnia i kaweczka

Andrew
Obrazek użytkownika Andrew
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 4 godziny temu
admin
Rejestracja: 07 maj 2015

Ooo, weekend tuż, tuż...

Ssun Barbecue 1

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Dzień dobry Robaki Biggrin

mam pytanie: co sadzicie o Zakyntos??? mam zerową wiedze na ten temat, jakoś nigdy nie spoglądałam na tę wysepkę ani ciekawych opini ni relacji nie czytałam. Poniewaz pojawiły sie fakne wyloty z Wrocławia zaczęłam szukac info o tej wyspie.

Ja wielbicielka hiszpańskiego chilloutu i kanaryjskich krajobrazów czy odnajdę się na tej wysepce?? Szczerze napiszcie jesli byliście. Będę wdzieczna bo ufam Waszym (Robakowym) opiniom.

Z góry dziekuje !!!

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 11 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Doberek,

przed nami zaraz weekend !!! i do tego piękna pogoda Yahoo

Swierszczyku, nie byłam na tej wysepce,ale mam w planach. Z opini tych co byli , słyszałam że jest piękna . Oczywiście greckie klimaty są nieco inne niż hiszpańskie,ale skoro ich nie znasz to może właśnie warto poznać? No i kuchnia ..ja uwielbiam greckie jadłoGood

A propos nowych emo to mamy trochę nowych sezonowych i nie tylko  :

grillowe Ssun-bbq flames md clr Ssun Barbecue 1 Ssun Barbecue 2

sportowe Ssun-pedalek

dla fanów rejsów Ssun-smilie water  030

miłosne Ssun-Flower4Youbecikowe Ssun-500plus

wakacyjne Sun-smilie water  012Ssun-smilie water  102

kawowo herbaciane Ssun-coffee Ssun-tea

milego dzionka

No trip no life

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Nelciu dziękuję za rowerkową emotę Ssun-pedalek Emo smileys-dogs- 586854Sun-smilie girl  149

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 11 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pamietalam Yes 3

No trip no life

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Nelcia, a becikowe TRIP4CHEAP tez płaci ????Sun-smilie girl  154 Ssun-500plus

Co tu sie wyrabia, niby czerwony pokój zamknięty to skąd te dzieci, wózki, i inne ???  Lol

Wszystkie emotki sa piekne a najbardziej te wakacyjne (moim zdaniem) ale najbardziej lubie tę: Girl hide  Jakas taka słodka jest ROFL

Nelciu, dzięki za info, Apisek tez mi pieknie wysepkę opisała na Ryczacych, jak będzie dobra cena to może sie zdecyduję Girl impossible  No własnie, te greckie klimaty... na filmach wyglądaja słodko a jak jest w rzeczywistości???

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 11 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Swierszczyku,

wg mnie troche wiekszy bałagan jest w Grecji. W Hiszpani bardziej tak wszystko jest dopieszczone...ale to nie przeszkadza  Podejscie manana podobne bo i tu  i tu  to są południowcy. Ceny w Grecji trochę chyba niższe a kuchnia mi bardziej pasuje grecka, choc napitki już bardziej hiszpańskie . Grecja też bliżej wiec samolotowo krócej..

Jak jest dobra cenka i masz towarzystwo to leć przetestować Grecje ,zanim ktoś cie uprzedzi.. Potem bedziesz kombinowac jak polecieć na kolejne piekne wysepki greckie..

No trip no life

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 dni temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Świerszczyk... :

Dzień dobry Robaki Biggrin

mam pytanie: co sadzicie o Zakyntos??? mam zerową wiedze na ten temat, jakoś nigdy nie spoglądałam na tę wysepkę ani ciekawych opini ni relacji nie czytałam. Poniewaz pojawiły sie fakne wyloty z Wrocławia zaczęłam szukac info o tej wyspie.

Ja wielbicielka hiszpańskiego chilloutu i kanaryjskich krajobrazów czy odnajdę się na tej wysepce?? Szczerze napiszcie jesli byliście. Będę wdzieczna bo ufam Waszym (Robakowym) opiniom.

Z góry dziekuje !!!

Witaj Ptaszku Wink

Byłem jakiś czas temu na Zakynthos i zdecydowanie polecam. Oczywiście standard nieco niższy niż kanaryjski, ale wysepka na pewno warta zobaczenia Biggrin

Ja byłem w tym hotelu ... i mogę go polecić

http://www.holidaycheck.pl/hr/722c2262-e6ca-3c5b-9365-34104d583639/-/review/f3173b53-1b12-3772-96bf-32cce7966c7b?reviewsOrder=0

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Tadzik, dziękuję Biggrin Filmiki obejrzane, żółwik tez Kiss 2 Opinia przeczytana Preved Do tego oblukane fotki ze zlotu babskiego u Kateriny na Chalkidiki. Nic tylko wyruszać do Grecji Heart Tak dusza podpowiada Hi

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Strony

Wyszukaj w trip4cheap