--------------------

____________________

 

 

 



Ryczące,..Wyjące,..Grzmiące,.... na "Kanarach" i nie tylko :)

5455 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 6 godzin temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Halo, Halo Świerszczyku, jak ci sie Majorka podoba ? Wizard

No trip no life

MOHEROWY BERECIK.
Obrazek użytkownika MOHEROWY BERECIK.
Offline
Ostatnio: 7 lat 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Nelciu, czytałam na FB Świerszczyka, podoba się Majorka,resztę sama przekaże Dirol

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 6 godzin temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

To super !!! Smile

No trip no life

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

Podtrzymuję światło sąsiadom jak Świerszczyk prosił Wink

dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

i ja czuwam Lol  bo tak głupio samej do siebie pisać, mało kto wpada, wszyscy urlopująSun-smilie water  052

niedzielną porą wybraliśmy się na termy do szaflar i spostrzezenia takie: nigdy więcej porą letnią i łikendową. termy zawalone autobusami dzieciarni szkolnej. dziwne, przecież jeszcze nie wakacje... o zakopiance nie wspomnę,szału można dostać niedzielnym wieczorem wracając..

ponoc nowie termy w chochołowie otwarto, zasięgłam języka , bo mnie korciło, by jechać. i donoszę, że póki co nie ma po co. spora część jeszcze nie oddana do korzystania , roboty wykończeniowe trwają o czym klientów nie informuje się , może ku zimie będzie sens kopsnąc się Biggrin

a dla zapracowanych pozostają wieczorne grile, o ile burze trzymają się z daleka Ssun-bbq flames md clr

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

czekamy na powrót świerszczyka, to chyba jaoś dziś...  na powitanie:

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 4 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Witojcie,witojcie, chwałę Bogu dojcie Girl crazy

Po nocnym locie i pendolinieniu się do WRO właśnie weszłam do mieszkania. Zbombana jestem strasznie , na dodanek dopadła mnie nieznana mi przypadłość, tak bardzo spuchły mi stopy w kostrkach,że nie mogę nimi zginać, wystraszyłam się,że to jakaś zakrzepica czy jak?? Na razie kupiłam leki w aptece a jak do jutra nie przejdzie to doktor. Wczoraj wszystko okej, a jak wieczorem wsiadałam do autobusu na lotnisko to mi się wydawało, że spuchłam. W WAW to już miałam dwie kuleczki zamiast stóp?? Czyżby obrona organizmu przed powrotem do domu????ROFL

No ale takich babelków zamiast stów to jeszcze nie miałamGirl crazy

Na razie powiem krótko: Majorka bardzo mi się spodobała, jest zupełnie inna niż Kanarki, cieszę się,że pojechałam i zobaczyłam wiele ciekawych, urokliwych miejsc, i poza Arenalem  i okolicami to jest super. No ale w Arenalu doświadczyłam tego co się orwelowi nawet nie śniło gdy pisał swoje słynne dzieła.. wiele się naczytałam o "niemieckiej" hołocie , ale czytanie czytaniem a rzeczywistość rzeczywistością Girl cray TRudne do opisania i zrozumienia. Dobrze,że są inne piękne miejsca na wyspie i Arenal można omijać szerokim łukiem.

Jak się ogarnę to napiszę coś więcej o hotelu i wycieczkach ale na razie idę leżeć z nogami do góry. Sun-smilie water  009

No i droga ta Majorka ... w stosunku do Kanarków. Ale warto bylo.

Antenko, dziękuję za podtrzymanie wątku i światełko, no i Dejzi zajrzała, Berecik, Asia , Kropka.... Ciekawe jak Jej na tej IBIZIE?? IMprezownia większa niż Majorka więc jestem ciekawa Jej opini!

MAGDUNIA!!!! SensoredCray 2Fotograf Wysyłam Rutkowskiego!!!!!

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 4 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

I Dziękuję Dejziku za powitalną kawkę, na Majorce na hasło "barraguito" kręcili głowami, co prawda  znalazłam odpowiednik tejże ale w każdej knajpce zwany inaczej: choco cafe, bon bon  cafe i takie tam. Pokazywałam w knajpkach zdjęcie kawy jaką chcę i taką produkowali. Zapraszam Biggrin

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

apisek
Obrazek użytkownika apisek
Offline
Ostatnio: 7 miesięcy 4 dni temu
Rejestracja: 08 wrz 2013

Świerszczu!!!!
Witaj pourlopowo.
I widzisz jak dobrze, że spróbowałaś inny kierunek, choć niby kraj ten sam.
Naprawdę warto się przemieszczać, bo życie krótkie, a tyle fantastycznych miejsc.
Może i na greckie wysepki końcu też zawitasz?????

Mariola

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 4 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Witaj Apisku, zgadzam się z Tobą w zupełności, że trzeba się było zdecydować i w końcu zobaczyc "coś" innego i po tym co sie o Majorce naczytałam i naoglądałam programów dokumentalnych to rozczarowanie jest tylko i wyłacznie miłe i pozytywne. Nie chcialabym na tej wyspie zamieszkac na stałe  ale na urlop/zwiedzanie/chillout to było całkiem fajne miejsce.

Grecja??? cały czas przede mną i wierze,że kiedyś dotre i tam Girl drink 3

Na razie to marzy mi sie powrót na Madere i juz wczoraj uruchomiłam "skarbonkę" i zaczynam "lokowanie" funduszy na zimowy wyjazd Blum Lepiej miec niz nie Thank you 2

A to mój majorkański bohater z Alcudi  ROFL

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Strony

Wyszukaj w trip4cheap