--------------------

____________________

 

 

 



Ryczące,..Wyjące,..Grzmiące,.... na "Kanarach" i nie tylko :)

5455 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

dzień dobry Ryczące i Wyjące Kiss 2

Wróciłam z imprezki rodzinnej czyli Złotych Godów i przyznam sie,że dawno sie tak wspaniale nie bawiłam i nie wytańcowałam Girl in love

Impreza do późnej nocy a w zasadzie do wschodu słońca, i to prawie bez alkoholu bo byłam w niedzielę kierowcą do WRO .

Spalismy i bawilismy sie w gospodarstwie agroturystycznym państwa Małyszów w Brennej z atrakcjami typu : ryczenie krów, gulgotanie indorów, spiew kogutów, miauczenie kotów itd, z zapachami i odgłosami stajni włącznie. Dla mnie był to atut, innym przeszkadzało, ale była wiejska impreza to i klimat miał byc wiejski.

dzisiaj mam takie zakwasy ,że wrecz chodzic nie moge, wszystko mnie boli jakby mi ktos decha przyłozył , na dodatek wczoraj wracając zatrzymalismy się za Katowicami w MacDonald i poza mna wszyscy sie struli, Mąż Córka i Zięciunio nie poszli dzisiaj do pracy, leżą, rzygają i ......s...Hunter To Ci przygoda  z amerykańska firmą. Dobrze ze ja nic nie jadłam Girl hide

Badzi pomachałam w Pawłowicach, zaliczyłam spacer po Brennej i oscypki z grilla no i koniec przyjemności. 

Badzia, walizki spakowane???? Mama w jakim nastroju???? A Córcia???

 Zajaczek nie płacze??

Życzę Ci wspaniałego wyjazdu, baw się dobrze i relaksuj na maksa!!!!!!!!

Magdunia a Ty gdzie??

Dejzi, ładne te twoje krzaczory, nie powiem.

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 4 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

i chuj strzelił krzaki. tak to jest dorabiać się pod gołym niebem.zbieramy to, co pozostało . tak sie dziś napierdolę, że wstanę pojutrze.

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Dejzi Matko Boska. Gradobicie Was dopadło?? Współczuję i nie wiem co powiedzieć Sad Wpadnę obudzić Cię pojutrze i sprawdzić czy żyjesz Prankster 2

Udanego "polewania" skoro innego wyjścia nie ma Heat

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 32 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Dejzi, jak Cię pocieszyć, bo pomóc nie ma jak, za daleko. Duże straty?

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 4 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

trochę strat jest, reszta odrośnie. tylko czasu potrzeba. od piątej robota szła, bo chłod, teraz zaczęło lać, więc przymusowa przerwa. a burza wyglądała tak:

to tak poglądowo wyglądało miasteczko,dwa zdj z nowiuśkiego dojazdu do autostrady oddanego jakies dwa tyg temu. a sprawca była ona:

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 4 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

taki śliczny nówka sztuka dojazd do autostrady.... jeszcze dwie ulewy i asfalt spłynie , aaa   a gradzisko plus 288mm/h  czyli okolo 300 litrów na m2!!!  to niesłychane...

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 32 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Dejzi, jakaś masakra! Trzymaj się. Może woda szybko zejdzie i roślinki się odrodzą.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

O rzeczywiście nieciekawie, duzo towaru straciliście?? Okropne sa takie chwile i bardzo wspólczuje, mam nadzieje,że domostwo stoi całe?

Oby jak najszybciej wszystko wyschło i .zycie wróciło do normy. jedyne co nam pozostaje to trzymac za Ciebie kciuki, donosic drinki i gotowac obiady sprzatajacym ten bajzel.

I pieknej pogody Ci zycze. Buziak

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 4 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

oklapłam. już nie mam sił, a lejeee i lejeee. ale koniec syfu bliski. jeszcze jedna dniówka od piątej rano do wieczora i będzie cacy. a co i w jakiej ilości zdechło czas pokaze, rośliny szlag nie trafia z dnia na dzień. no i te sprane gradem, liść odrośnie, ale to rok stracony, trzeba odstawić na bok i czekać na poprawę kondycji.

tacy jestesmy urąbani, że drink i do spania będzie wieczorem, w chałupie palcem nie kiwnę.

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Witajcie w weekendos. ja w pracy więc jakoby go nie było, ale tak mnie niesie na skrzydłach zbliżajacy sie wyjazd ,że mogę się na te prace spokojnie zgodzic (tfu...)

Dejziku, jak pogoda? Poprawiła się? dajecie radę? Synkowie staneli na wysokości zadania i pomagają???

We WRO ciepło, upalnie i słonecznie ale tez codziennie grzmi, grozi i..przechodzi.

Gdzie jest nasza Magdunia????

HOP HOP Dance

Badzia po Zakyntosie szaleje, nawet sie jednym słówkiem nie odezwie Biggrin tak się cudnie bawi dziewczyna Beach I dobrze.

Moja walizka sie wietrzy, ciuchy poprasowane, znowu mi wczoraj Itaka zmieniła godzine wylotu, tym razem na dwie godziny wczesniejsza co mnie ucieszyło bo przy sprzyjajacych wiatrach ( odpukać  Dash 1  ..) da szansę jeszcze na spacer i winko nad morzem w środowy wieczór Alko 1

Miłego weekendu wszystkim.

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Strony

Wyszukaj w trip4cheap