--------------------

____________________

 

 

 



26.2-13.3 Bkk > Ko Tao > Ko Phangan>Bkk- hmmm... uzależniająca Tajlandia:)

90 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Buc
Obrazek użytkownika Buc
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 17 paź 2013

Tak więc po 3 dniach przenieśliśmy się do The Beach Village Koh Phangan.

mieliśmy skuterek wypożczony w High Life bungalows więc wpadłem na pomysł, że spróbujemy się wbić na skyterek z całymi manelami i przejedziemy traske jakoś.... zeszliśmy na dół wyjeliśmy kaski spod siedzenia i spróbowaliśmy. ja duży plecak z przodu, mały na plecach. Agfa duży na plecach a torebkę z przodu... coś jeszcze chyba miałem między nogamiBiggrin ale udało się... największe obawy miałem z wyjazdem spod High Life bungalow, bo tam kawałek górki stromej, ale skuterek 125cc, więc poszedł raza, dwa...I-m so happy

Kurcze żałuję, że nie porosilismy o foto, bo pewnie wyglądaliśmy komicznie z takim bagażem na skuterku Biggrin dojechalismy na miejsce.

Wzieliśmy drugi skuterek w nowym hoteliku. Poszedłem z Agą na naukę jazdy, bo mieliśmy pojechać na 2 i wrócić jedny. niestety, nauka trwała krótko.. może ze 3 minuty.

Stanowisko Agi było taki: No chyab nie chcesz, żebym się zabiła ??!! pewnie, że nie kochanie Biggrin

Poszliśmy po znajomych kilka ośrodków dalej, kolega nigdy nie jeżdził ale szybko załapał i odwieźliśmy skuterek.

A teraz najciekawszy fragment opowieści z przeprowadzi.

od check out w high life.. mineło już dobre 3 -4 h, chciałem iść zapłacić za pobyt ale nie mogłem znaleźć zawiniątka z portfelem, dokłądniej portfel z paszportem był...

Aga widziałaś ?

nie!

Ok.

Po pewnym czasie uświadomiłem sobie gdzie jest ta paczka. Nei wiem dlaczego ale mam taki zwyczaj, chyba po mamie,  kitram gdzieś po kontach rzeczy takie jak portfel czy większa kasa... a ten pakuneczek wsunąłem pod materac w high life bungalow... zamurowało mnei na chwilę. wziąłem k;uczyki i pobiegłem do skuterka. Kask założyłem ( nie używaliśmu ich zawsze)  i ruszyłem w stronę starego hotrelu. Co mogę powidzieć, tamten skuterek potrafił jechać ponad 110kmh !!! Boże jak pędziłem, oby tylk opaszport został!!!

Na miejscu poszedłem do obsługi, mówię co się stało, czy znaleźli. NIC!

Mówię to chodźmy zobaczmy.

ALe tam juz są goscie- mówił.

po paruminutach poszliśmy otwiera domek, ja szyblo podrzucam materac, a na śrdoku- bing0- moje zawiniątko:)

kam ień spadł mi z serca: 500 pln, 360 € i z jakieś bht, nie wspomnę o wszystkioch dokumentachDash 1Help

jednak człowiek ma czasem odrobine szczęściaYahoo

Potem parę h na plaży, mamy taką fajoską animację Biggrin

Tak, tak reaguję jak znajdę zgubiony przez siebei portfel Wacko

Ok to była chyba sobota lub niedziela i na phangan od 18 jest mega wielki targ przy porcie. Jak się zejdzie z molo to w prawo. Nie da się przeoczyć.

Ktoś nam o tym wspomniał i się wybraliśmy. Po drodze z koleszką z ciekawości zajżeliśmy też...

Jest mnustwo rzeczy- przede wszystkim JEDZONKO Biggrin

tu akurat Pani co zupki robi wg życzenia klienta, UWAGA!!! mai pet ( nie ostre ) bo ja poprosiłem troszkę ostrą i była najbardziej ostrą zupą jaką jadłem w taj:)

to była zupa YUM, jeśli dobrze się zrozumiałem z kucharką

ale było wszystko, nawet pizza i inne fastfoody Biggrin ale wszystko z wózeczków.

są też t-shirty własnoręcznie palowane

wyroby skórzane

lumpeks

grzyby ROFL

nie jadłem, bo kto go tam wie czy one nie halucynogenne Wink

mini jajeczka sadzone

a to się nazywa: NA WYNOS Biggrin

mandarynki są wiele smaczniejsze niż wyglądają !!!

Noi mangostan-- pozycja obowiązkowa, tak jak Song Sem- dzięki MATYS Drinks

to basenik tuz przy morzu, w hotelu

Kamil

Buc
Obrazek użytkownika Buc
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 17 paź 2013

Przy hotelu jest też szkółka sportóf wodnych. Prowadzi ją Piotrek- Polak Biggrin

osobiście chciałbym ale jeszcze się nie nauczyłem pływać na Kite serfing.

ceny u niego takie jak w PL- tylko ,że tam cały czas wieje:)

Piotrek mi opwoiedział. Między samui a phangan robi sietaki klin, że cały czas wieje, wiec żeby się nauczyć wystarczy 3 dni Biggrin

Byłem parę razy na zatoce helskiej w PL i potrafi nie wiać nic ze 2 tygodnie Wink

Trochę poskakaliśmy

wieczorem przy odpływie robił się cypelek i poznaliśmy fajoskiego psiaka

ale to ja "wysiadłem' Wacko

Wieczorem juz troszkę zmęczony rozwaliłem kibelek u nas w domku, niestety sam mimo chęci nie byłem w srtanie tego naporawić.. tak to wyglądało w trakcie akcji ratunkwoej

i tak oto wyglądała nasz ostatnia noc na phangan. jeszcze tego wieczora wcześniej kupiliśmy transfer prom+ bus do surat thani i rano już spakowani podwieźli nas pick upem w pobliże portu. Czekając zjediśmy coś. Ten Pan też jadł

Biggrin

strzeliłem sobie fotkę z p. Policjantem

nie chciał się uśmiechnąć... ale czy on nie jest troszkę podobny do Jay- Z ????

Do widzenia Phangan

Kamil

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

jest podobny Biggrin

Buc
Obrazek użytkownika Buc
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 17 paź 2013

BiggrinGood

Kamil

Kolka
Obrazek użytkownika Kolka
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 09 wrz 2013

Biggrin ale się uśmiałam z numeru z portfelem - całe szczęście, że go znalazłeś Smile Ale adrenalina była - co? Hehe - zapamiętasz ten wyjazd do końca życia! Smile

Każdy ma swój kawałek świata, który go woła...

malaria (nieaktywny)
Obrazek użytkownika malaria

Nie no przygód mnogo Biggrin Portfel, kibel i Pan któremu żarcie zdaje się nie podchodzi ROFL 

Buc
Obrazek użytkownika Buc
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 17 paź 2013

anulka82503 :

Nie no przygód mnogo Biggrin Portfel, kibel i Pan któremu żarcie zdaje się nie podchodzi ROFL 

Jeszcze naddam, że w niedzielę przed wyjazdem ( środa 6:00 mieliśmy wylot z WAW ) okazało się, że Aga ma paszport ważny tylko 2 miesiąceFool to było też w porządku Wink

Kamil

malaria (nieaktywny)
Obrazek użytkownika malaria

Buc :

anulka82503:

Nie no przygód mnogo Biggrin Portfel, kibel i Pan któremu żarcie zdaje się nie podchodzi ROFL 

Jeszcze naddam, że w niedzielę przed wyjazdem ( środa 6:00 mieliśmy wylot z WAW ) okazało się, że Aga ma paszport ważny tylko 2 miesiąceFool to było też w porządku Wink

Nie no tylko z Wami na wakacje lecieć Biggrin

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Buc ROFL ROFL ROFL no z Tobą to napewno nudów nie ma Good Drinks ROFL

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

anulka82503 :

Buc:

anulka82503:

Nie no przygód mnogo Biggrin Portfel, kibel i Pan któremu żarcie zdaje się nie podchodzi ROFL 

Jeszcze naddam, że w niedzielę przed wyjazdem ( środa 6:00 mieliśmy wylot z WAW ) okazało się, że Aga ma paszport ważny tylko 2 miesiąceFool to było też w porządku Wink

Nie no tylko z Wami na wakacje lecieć Biggrin

haha tylko ! ROFL

Strony

Wyszukaj w trip4cheap