--------------------

____________________

 

 

 



Zające w Singapurze, czerwiec 2014

174 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Ogrody capnęły mnie porządnie za serducho Blush .W takich miejscach zapominam o całym świecie .Mały Ty jak zawsze ,z precyzją snajpera co ,gdzie i jak Clapping szacun.A jeśli chodzi o jedzonko nic nie powiem...połknęłam język z wrażenia ROFL 

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Man in love ledwie wylazłam z Botanic Garden Man in love 

jade dalej z Zającami Crazy

.
Obrazek użytkownika .
Offline
Ostatnio: 9 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

a znasz kogoś, kto nie jedzie.?? Dash 1

.

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Chyba nie ma takich osób Biggrin

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Sa są ,póki co nie wszycy dotarli Blum 3

.
Obrazek użytkownika .
Offline
Ostatnio: 9 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Lenuś :

Sa są ,póki co nie wszycy dotarli Blum 3

eeee moze nie wszyscy chcą się ujawniać.. ja też nie we wszystkich relacjach zaznaczam swoją obecność, mimo że podczytuję Dirol

.

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

lordowski :

Lenuś:

Sa są ,póki co nie wszycy dotarli Blum 3

eeee moze nie wszyscy chcą się ujawniać.. ja też nie we wszystkich relacjach zaznaczam swoją obecność, mimo że podczytuję Dirol

Ja też Biggrin

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Kiwi, lordowski, Peg, Lenuś dzięki, że jeszcze Was nie zanudzilam i chcecie zwiedzać z nami dalej Give rose

To przez najladniejsze przejście w Singapurze udajmy się na spacerek po Chinatown.

Chinatown to tak naprawdę część dzielnicy Outram, swoją nazwe zawdzięcza oczywiście brytyjczykom Biggrin bowiem dla Chińczyków jest to Niu Che Shui czyli woły- kosz- woda, dla Malajów Kreta Ayer . Powszechnie używaną przez Singapurczykow nazwą jest jednak NIU Che Shui, w koncu to Chińczycy są najwieksza etniczną populacją w Singapurze Biggrin i to oni transporowali wodę w koszach na wozach ciągnietych przez duże zwierze.Pleasantry

Podobno obecny wgląd i przeznaczenie 5 głównych ulic Chinatown znacznie różni się od tego z XIX wieku. POczątkowo ulice zamieszkiwane były przez klany specjalizujące się w konkretnych dziedzinach przemysłu, handlu i stanowily swego rodzaju zamnkniętą entlawę. Z czasem na ulicach zaczęto wystawiać stragany z jedzeniem przybywało ciekawskich turystów, społeczność Chińska otworzyła się na "nowe interesy"

Podobno zadaszenia na częćsi ulic kazał wybudować Raffles aby chroniły kupujących i przyjeżdzających w interesach na Chianatown Brytyjczyków.

 Po specjalizacji klanu zamieszkującego tę ulicę pozostal niewielki pomnik

a teraz mamy

 i nikomu to nie przeszkadza, nikt nie krzyczy o utracie tożsamości, zatraceniu i innych głupotach, ważne jest, że miejscowi mają pracę i za co żyć.

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Asia
Obrazek użytkownika Asia
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zajączku z jakim zanudzaniu mówisz Biggrin W Twojej relacji odkryłam mnóstwo nowych miejsc i drepczę z Tobą dalej Biggrin

...nieważne gdzie, ważne z kim...

Katarina
Obrazek użytkownika Katarina
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 17 gru 2013

Ja tez cały czas idę z wami Biggrin

Strony

Wyszukaj w trip4cheap