--------------------

____________________

 

 

 



Zające w Singapurze, czerwiec 2014

174 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Aga_
Obrazek użytkownika Aga_
Offline
Ostatnio: 7 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 22 lis 2013

Zajączku, jak pieknie zwiedzać z Tobą zachwycający Singapur Smile szczególnie te miejsca gdzie nie dotarłysmy Clapping

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Przyjezdzamy na Changi trochę wcześniej, chcemy bowiem dokladnie obejżeć to wspaniałe lotnisko *preved*. Wszystko peany na temat lotniska potwierdziły się, ba 7eleven i tanie restauracje na górnym piętrze mnie rozwaliły totalnie Preved nienawidzę lotnisk to pokochalam od pierwszego wejżenia, tam to i 36 godz. czekania mogę znieść spoko i nie rozkręcę niczego z nudów Yahoo

wchodzimy do środka

Nasz lot się wyświetlił

Szybko idziemy do odprawy, ja mam trochę cykora bo mamy spory nadbagaż, ale nikt nie zwraca uwagi na wagę walizek, za to babka prosi o pokazanie biletu powrotnego, tłumaczymy jej, że z Bali lecimy do Kuala Lumpur. Ona mówi, że nie ma moich danych na bilecie na Bali i chce bilet powrotny zobaczyć, no nerwa mam na fulla maxa już, pokazujemy bilety do KL, ogląda ogląda, oddaje i dalej, że nie ma moich danych Diablo. Patrzymy z Dużym Zającem na siebie i glupiejemy, toż oboje sprawdzaliśmy wydruki, kurna, może nie to daliśmy, przewalamy wszystkie papiery i nic więcej nie mamy. Prosimy zeby pokazala nam wydruki, ale ona nie bardzo chce, w mordę jeża zaraz mnie Bomb rozwali, gapi się w te wydruki i gapi, ale pokazać nie chce Dash 1. Po chwili zaczyna nas przepraszać i mowi, że wszystko ok, że ona popełniła błąd i takie tam srututu...... A ja już widziałam jak macham Dużemu mokrą od łez chusteczką i na zawsze zostaję w Sin , no ale się wyjaśnieło, lecę oglądać lotnisko Preved

  

 

  

  

 

Nawet palarnia była niesamowita

ktorymś z nich polecimy na Bali Preved

Nasz samolocik

i lecimy

Tigerem lecieliśmy pierwszy raz, ale wszysko było ok ( no poza kłopotami przy odprawie), wparwdzie Pani kapitan mocno chlodzila w kabinie, ale pięknie wyladowała Preved

I w tym miejscu kończymy zajęczą przygode w Singapurze. Dziękuję wszystkim, którzy nam towarzyszyli.

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Aguś, dziękuję bardzo. Od jutra zaczynam nadrabianie zaległości na forum więc i z Wami chętnie powędruję.

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Katarina
Obrazek użytkownika Katarina
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 17 gru 2013

Zajaczku, super, bardzo mi się wasz Singapur podobał, dotarliscie do wielu nowych miejsc (tzn.nie kojarze z innych relacji) Good

dzioby125
Obrazek użytkownika dzioby125
Offline
Ostatnio: 6 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Zajaczku, cudny Singapur nam pokazałaś, dziękuję *kiss2*fantastyczna relacja Yahoo

kocham to miasto, a teraz czekam na Bali Preved i mam nadzieję, że się doczekam Biggrin

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 2 minuty 38 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Ja również dziekuje że mogłam z wami powedrowac po Sin Smile tym bardziej ,ze pokazalas pare fajnych miejsc, ktorych ja nie zdążylam zobaczyc.

No trip no life

Aga_
Obrazek użytkownika Aga_
Offline
Ostatnio: 7 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 22 lis 2013

Zajączku, co do Changi pełna zgoda, lotnisko fantastyczne Dance 4 Lubię z Wami podróżować Smile

Aga_
Obrazek użytkownika Aga_
Offline
Ostatnio: 7 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 22 lis 2013

A mam jeszcze pytanie, wiecie może od czego zależy to czy są te tourist passy na transport publiczny? Bo my byłysmy teraz na początku listopada i były, miałysmy 3 dni przemieszczania się do woli Smile Knuję znów powrot i tak nad tym dumam...

kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

po cichutku podczytywałam ..............

dziękuję Zajączku Give rose

marinik
Obrazek użytkownika marinik
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 3 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zając - ale fajny widok na Singapur przy starcie. Zresztą - oczywiście nie tylko ten widok fajny. Dzięki za relację, z niecierpliwością czekam na balijskie refleksje, a i o tourist pass tez się chetnie dowiem.

Strony

Wyszukaj w trip4cheap