--------------------

____________________

 

 

 



Fotorelacja Punta Cana na własną rękę 09.2012 ( Bahia Principe Bavaro + Grand Palladium Bavaro)

95 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

A TAM W ROGU NA GÓRZE PO  LEWEJ BYŁ MOJ JUNIORSUIT-ALE MI TĘSKNO DO  TEGO MIEJSCA....no i to jacuzi na tarasie-sie tam działo

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

hehe..Kasiu właśnie tam mam upatrzony pokoik,   Crazy i w tym hotelu za widok na morze bez warunkowo dopłaciłabym, jest wart milion dolarów !!!!!!! najpiękniejszy widok!  a o tym jacuzi na tarasie weź mi nawet nie mów, co ja bym dała że mieć taki widok z jascuzi  teraz i  żeby tam być w tej chwili i oderwać się od tego zimna i szarości i całego tego zgiełku świątecznego

Kasieńko masz jakie fotki z tego tarasu ? chetnie oblukam...i oderwę się wirtualnie od tego zimna i dnia szaraka

Oj wierzę kochana co tam się działo..wierzę..w takim widoku też by mi się wiele chciało hehe

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

mowisz Bepi i masz.....

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

o jezusie !!! Kasiu cudeńko, wiesz jak ja kocham takie widoczki, dla nich żyję..heh..a Ty jakie rumieńce..oj widzę że działo się tam jednak działo..hehe

To był chyba Wasz najpiękniejszy widok z balkonu z wszystkich wojazy??? czy było coś piękniejszego?

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

drugi raz oglądam napatrzeć się nie mogę!!!!!!!!!!!!! po nocach bedzie mi się śnić..

Fajną sprawą w tym hotelu było że jak tam byłam to na plaży były pustki, leżaków i miejsc do wyboru do koloru i to o 14 w południe takie pustki, żadnej masówki a w Bahi masakra przed śniadaniem trza było rezerwowac ręcznikami aby mieć 1 rząd od morza , bo lubię widok na morze a nie na cudze plecy-) hehe

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kasiu Wacko zwariowałam Wacko co za widoki Wacko ratunku Wacko

Digesta
Obrazek użytkownika Digesta
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

WOWYahoo

Uwielbiam takie widokiWacko Potwierdzam Kasiu, byłam widziałam i się zakochałamYahoo

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Digesta jesteś Bye martwiłam się o Ciebie Biggrin

Digesta
Obrazek użytkownika Digesta
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

jestem Karisssam, jestem Bye

Trochę mnie nie było ale wiernie sledzę i wirtualnie przenosze się w te lazury Lol

Digesta
Obrazek użytkownika Digesta
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Mój lazurek trochę mniejszy z Barcelo Palace Yahoo

Huragan sandy nas nawiedził Diablo

Strony

Wyszukaj w trip4cheap