--------------------

____________________

 

 

 



Puma w Szanghaju - 2010

111 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Dziś jest piatek i co Unknw  i nic Shok

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 9 godzin temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pumcia, ja tu sie produkuje, relacje pisze jedna za druga a ty sie obijasz na forum Biggrin a ja tak chetnie bym popatrzyła na Chiny. Nie daj sie prosic, piję twoje zdrówko  Drinks Wypijmy wszyscy zdrowie Pumci to moze szybko do nas przyjdzie Drinks

No trip no life

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Nelcia no to siup Drinks zdrowie Pumci po raz pierwszy, drugi Drinks i trzeci Drinks

To chyba powinno pomóc Biggrin  teraz to, aby patrzeć jak nas Puma fotami zasypie Yahoo

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 9 godzin temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Peg :

Nelcia no to siup Drinks zdrowie Pumci po raz pierwszy, drugi Drinks i trzeci Drinks

To chyba powinno pomóc Biggrin  teraz to, aby patrzeć jak nas Puma fotami zasypie Yahoo

Peg, to jeszcze raz za zdrowie Pumci Drinks i przy okazji za nasze Drinks . Sobota to w koncu mozmey sobie popić Yahoo

No trip no life

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

 Nelcia Drinks po raz kolejny za Pumę i  za nasze oczywiście Drinks Drinks Drinks jak szaleć to szaleć Drinks Drinks Drinks

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 2 tygodnie temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Mam nadzieję, że i mnie będzie dane je kiedyś zwiedzić Good

Super relacja

megi zakopane

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

no ładnieeee no ładnieeeee.....Ja sie nudzę, nikt nie chce ze mną rozmawiać......zimno, chłodno i głodno, a WY tutaj sobie imprezujecie ??? Beee Beee

Tak po cichu? To ja też sobie wypije za zdrowie Pumci, może mnie Peg nei wygoni.... Drinks Drinks

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

momi  nie tylko nie wygoni ale nawet się z Tobą  napiję DrinksDrinks Drinks za zdrowie gospodyni Biggrin

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Puma wspaniała relacja! Tylko mam jedno pytanie,wszyscy tak strasznie nadaja na rusków,a kiedy lecicioe aeroflotem i to jeszcze nie daj Boze przez Moskwę czy to nie jest starszne? Jak oni tacy źli to moze lepiej nie korzystać z ich usług? Bo pierón jeden wie kiedy kogo zamordują?

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 9 godzin temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Monita, Peg na dziejszy wieczor zamieniła kija na kielonek he he  Drinksi to jest jedyny sluszny wybór na dzisiejszą imprezkę. To napijmy sie razem Drinks

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap