--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33614 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Lenus...jestes-juz sie stesknilismy Yes 3

julka2
Obrazek użytkownika julka2
Offline
Ostatnio: 7 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Tonder :

Lenus juz sie ciesze Smile

Normalnie czym Ty sobie zasłużyłeś że wszyscy Ci tak te prezenty zwożą??? Scratch one-s head 

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Lenuś dobrze, że już z nami Kiss 3

tonder
Obrazek użytkownika tonder
Offline
Ostatnio: 6 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

julka2 :

Tonder:

Lenus juz sie ciesze Smile

Normalnie czym Ty sobie zasłużyłeś że wszyscy Ci tak te prezenty zwożą??? Scratch one-s head 

no wlasnie sam nie wiem

 Ja przeciez gbur i cham Smile

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Ooooo jakie ciepłe powitanie  Preved mnie tylko * dni nie było,a już zdążyliście stęsknić Drinks   ja też za WAMI teskniła,brakowało mi was do współnej naszej gromady,jakby wszyscy dopisali,to by był tam nie zły sajgon.Co tam się działo,.....była zabawa, przez całą noc  ROFL 

Naprawdę 3 raz w Egiptowie i dopiero za trzecim razem jestem powalona na kolana,było mega mega,a hotel i rafa Wacko  Man in love 

    Marsa Alam   

I OGROMNE CAŁUSKI DLA KARISSS I WOJTKA !!!!!!     

Stawiam wszystkim!!!!! 

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 12 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Lenus, super ze wrocilas i jestes taka radosna i  wypoczeta Preved twoje zdrówko 

No trip no life

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

 LenuśGive rose

basia35

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Lenuś !!!! Jak fajnie, że jesteś!!! Nawet nie wiesz jak teskniłam.....nawet nie wiesz co sie tu wyprawiało... Hapol z Tonderem i Lordowskim się upil....ktos się włamał do Czewonego i zabawiał sie naszymi zabawkami....a Julka miała pilnowac porzadku i tak pilnowała, że pozar mieliśmy - no mówię Ci - strażacy , woda, sikawki itd.....Huśtawka Asi poszłaaa z dymem....:) Anusia to się nawet z kapitanem strażaków zabawiała po godzinach - depilację mu robiła, ale chyba z wprawy wyszła, bo go tylko osmoliła Mosking

Aaaaa i co najważniejsze....z pewnymi osobami na forum nie rozmawiam.....mówię Ci, ludzie sa tacy dwulicowi, dupe rąbią za placami, a w oczka się uśmiechają i tylko szukają pretekstu do kłotni....New russian

Na przykład taka Asia.... Ja bym jej normalnie każdą huśtawkę na świecie oddała....a ona co? Człowiek chory, na grypę umiera, a ona mi podsyła jakiegoś przebierańca i wmawia mi , że to pielegniarką i sie mną zajmie.....że niby w gorączce nie zauważe róznicy..... i do tego o jednej herbacie mnie trzyma....i niby mam od niej zdrowieć....JEDNA HERBATA - A ja bym sobie zjadła jakiś witaminek...a tu nikt nawet husteczki nie poda.....Cray 2

Mówię CI LENUŚ - Człowiek się całe życie uczy Yes 3

Z Hapolem też nie gadam ......bo mi gulasz obiecywał obiecywał i figa z makiem....chochlą po głowie Beee  

WIęc dobrze , że jesteś to się mną zaopiekujesz...Kiss 3

No to dawaj te prezenta...;)

julka2
Obrazek użytkownika julka2
Offline
Ostatnio: 7 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

momi no nie moge ROFL ROFL ROFL

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

julka2 :

momi no nie moge ROFL ROFL ROFL

Sad

Julka , TY pewnie z Asią w spisku....przyznaj się to ty tak cienko pokroiłaś cytryne, że świat przez nią mogę oglądac  

Strony

Wyszukaj w trip4cheap