--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33625 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

hyde :

Kiwi ale jak drinks to nie latasz AcuteMoskingWink

Hyde ,ja nawet po wiśniach w likierze bym nie śmiała a co dopiero po pijaku Crazy wyjątek stanowi wywar z ropuch zakwaszany owocami kiwi ROFL

Ludziki ...PIĄTUNIO !!! Yahoo Yahoo Yahoo wszystko fajnie ale kto podwędził moje słoneczko ??? Wczoraj jedna osoba narzekała na jego braki .Paluchem nie będę wskazywała ale zawołać mogę Secret .HOOOOOOOLIIIIIIIII ,HOOOOLLLIIIIIII oddawaj moje słońce Diablo Mosking 

Miłego,bawcie się dobrze a ja mykam do pracy .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Niech no ja złapię tą , co tak się z rana wydziera.....to za cycki wytarmoszę ROFL Yahoo

U mnie dzisiaj ostatni dzień wakacji - jutro do pracy i  zabieram się za porządki forumowe!!!!!!

NOWE ZASADY WPROWADZAM - KTO NIE UDZIELAŁ SIĘ NA WĄTKU W OSTATNIM TYGODNIU, nie przysyłał usmiechów, nie ściskał w pasie, nie bawił się w Czerwonym Pokoju, nie śpiewał lub tańczył - SPADA Z ODLICZANKI i następuje konfiskacja biletów lotniczych i walizek - MACIE OSTATNIĄ SZANSE SIĘ POPRAWIĆ Acute Dirol  

ZA godzinkę będę odliczać..;)

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

momita :

Niech no ja złapię tą , co tak się z rana wydziera.....to za cycki wytarmoszę ROFL Yahoo

U mnie dzisiaj ostatni dzień wakacji - jutro do pracy i  zabieram się za porządki forumowe!!!!!!

NOWE ZASADY WPROWADZAM - KTO NIE UDZIELAŁ SIĘ NA WĄTKU W OSTATNIM TYGODNIU, nie przysyłał usmiechów, nie ściskał w pasie, nie bawił się w Czerwonym Pokoju, nie śpiewał lub tańczył - SPADA Z ODLICZANKI i następuje konfiskacja biletów lotniczych i walizek - MACIE OSTATNIĄ SZANSE SIĘ POPRAWIĆ Acute Dirol  

ZA godzinkę będę odliczać..;)

Kiss 3 Drinks  Good

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Tonderku...karteczka doszła-mowiłam,ze dojdzie Biggrin dziekuje

holidaymaniak
Obrazek użytkownika holidaymaniak
Offline
Ostatnio: 9 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Dzien dobry!!!!

Kiwi nie bądź taka Boredom nie krzycz Boredom

W końcu po pięciu dniach deszczu mam troche słoneczka Preved

Oddam po południu....plisssGood

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Holi, a Ty walizki wyniosłaś na strych, czy dalej na dole stoją??? Mosking Jak tam Mijka? Nie tęskni za Meksykiem..:)

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 15 godzin 7 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Biggrin

momita :

Niech no ja złapię tą , co tak się z rana wydziera.....to za cycki wytarmoszę ROFL Yahoo

U mnie dzisiaj ostatni dzień wakacji - jutro do pracy i  zabieram się za porządki forumowe!!!!!!

NOWE ZASADY WPROWADZAM - KTO NIE UDZIELAŁ SIĘ NA WĄTKU W OSTATNIM TYGODNIU, nie przysyłał usmiechów, nie ściskał w pasie, nie bawił się w Czerwonym Pokoju, nie śpiewał lub tańczył - SPADA Z ODLICZANKI i następuje konfiskacja biletów lotniczych i walizek - MACIE OSTATNIĄ SZANSE SIĘ POPRAWIĆ Acute Dirol  

ZA godzinkę będę odliczać..;)

o żesz Momi, ale teraz dalas ognia Pleasantry ale zeby az konfiskata biletow ?????? toz to pozostaje tylko sepuku zrobic Dash 1

to ja ide po cichutko do kąta i kolanami na groch Sad

No trip no life

olla123
Obrazek użytkownika olla123
Offline
Ostatnio: 1 rok 10 miesięcy temu
Rejestracja: 08 wrz 2013

momita :

Niech no ja złapię tą , co tak się z rana wydziera.....to za cycki wytarmoszę ROFL Yahoo

U mnie dzisiaj ostatni dzień wakacji - jutro do pracy i  zabieram się za porządki forumowe!!!!!!

NOWE ZASADY WPROWADZAM - KTO NIE UDZIELAŁ SIĘ NA WĄTKU W OSTATNIM TYGODNIU, nie przysyłał usmiechów, nie ściskał w pasie, nie bawił się w Czerwonym Pokoju, nie śpiewał lub tańczył - SPADA Z ODLICZANKI i następuje konfiskacja biletów lotniczych i walizek - MACIE OSTATNIĄ SZANSE SIĘ POPRAWIĆ Acute Dirol  

ZA godzinkę będę odliczać..;)

MOMI WROCILA !!!!! Biggrin Yahoo w dwuszeregu zbiorka.. na prawo patrz i odliczamy Blum 3

ps. bylo sie kiedys w ZHP Biggrin

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

holidaymaniak :

Dzien dobry!!!!

Kiwi nie bądź taka Boredom nie krzycz Boredom

W końcu po pięciu dniach deszczu mam troche słoneczka Preved

Oddam po południu....plisssGood

Byli tacy co kradli księżyc ROFL a teraz taka co zaiwania słonko Dirol .

Ok,jak tak ładnie prosisz nie będę TAKA .Zostaw sobie to słonko nawet na cały dzień i tak w tyrce dzisiaj jestem do późnego wieczora ,12 godzin mi dziś pyknie jak nic New russian .Ale za to jutro tylko 4 godz i weekend Yahoo .

Momi ja nie krzyczę głośno ,to był niemy krzyk ROFL .Tak na wszelki wypadek cycki chowam do kieszeni,jeszcze mi na serio wytargają Beee .Dobrze ,że skrobałam co nie co w biegu to chociaż biletu nie skonfiskują ,gorzej jakby z relacji odpytywali - na to czasu zabrakło,coś podczytywałam ale wybiórczo...dwója Dirol .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

TONDERKU  

Strony

Wyszukaj w trip4cheap