--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33578 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
holidaymaniak
Obrazek użytkownika holidaymaniak
Offline
Ostatnio: 9 lat 3 tygodnie temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Hehe Momi...walizka stoją w jadalni Crazy

chyba nie ma sensu wrzucać na strych bo możliwe ze wyskoczymy gdzieś w grudniu. Mijka rośnie jak na drożdżach i przebiera nogami na lazury Biggrin

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

KIWI wyglada na to,że ja tezzzzz słonko zapierd.....  ROFL  bo u mnie już 2 dzień napiernicza bez okularów Dirol nie daje rady funkcjonować Man in love wczoraj było +26 Yahoo dzis też nie mniej Blum 3 

MOMISŁAWA wróciła,to i porządek jest     

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Kiwi - Ty to masz pomysly - że ja na to nie wpadłam..... będzie odpytywanie z relacji - na wyrywki.....czasem nawet przez sen 

oo proszę globus już jest..:)

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Olla - ja już prawie tydzień temu wróciłam......ale z ciebie Harcerka.....no niech Cię..... Yahoo

Lenuś 26 na plusie????? TOŻ TO PRZECIEŻ LATO NORMALNIE..:)

Nelcia wyłaź z tego kąta przestań chlipać, bo ściany zasmarkasz.....choć się lepiej przytul..... Biggrin

 

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

holidaymaniak :

Hehe Momi...walizka stoją w jadalni Crazy

chyba nie ma sensu wrzucać na strych bo możliwe ze wyskoczymy gdzieś w grudniu. Mijka rośnie jak na drożdżach i przebiera nogami na lazury Biggrin

moja tez w salonie stoi, chyba nie będę wrzucać na szafe, bo Maroko blisko, a gdzie sie wybieracie???  

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

A wiecie,ze we Wrocku Afrykanarium juz otwarte ?Moze sie w niedziele wybierzemy zobaczyc ja afryka we Wrocku wygląda Yahoo

holidaymaniak
Obrazek użytkownika holidaymaniak
Offline
Ostatnio: 9 lat 3 tygodnie temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

A nie wiem Momi...to tak na luzaka. Jak sie coś trafi to się pakujemy. Jakies karaiby lub Mau. Ale nie wiem czy sie wpasujemy bo mozemy tylko na 10 dni. Się zobaczy Crazy

Asia
Obrazek użytkownika Asia
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

momita :

Niech no ja złapię tą , co tak się z rana wydziera.....to za cycki wytarmoszę ROFL Yahoo

U mnie dzisiaj ostatni dzień wakacji - jutro do pracy i  zabieram się za porządki forumowe!!!!!!

NOWE ZASADY WPROWADZAM - KTO NIE UDZIELAŁ SIĘ NA WĄTKU W OSTATNIM TYGODNIU, nie przysyłał usmiechów, nie ściskał w pasie, nie bawił się w Czerwonym Pokoju, nie śpiewał lub tańczył - SPADA Z ODLICZANKI i następuje konfiskacja biletów lotniczych i walizek - MACIE OSTATNIĄ SZANSE SIĘ POPRAWIĆ Acute Dirol  

ZA godzinkę będę odliczać..;)

O matulu, to nawet ja się przywitam Mosking

...nieważne gdzie, ważne z kim...

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Momi ......Babie Lato.....u nas  Dirol w tej chwili mam od północnej strony w cieniu +23 Yahoo

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Lenuś :

Momi ......Babie Lato.....u nas  Dirol w tej chwili mam od północnej strony w cieniu +23 Yahoo

No taka jesien to ja ljublju Yahoo

Strony

Wyszukaj w trip4cheap