--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33608 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 55 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dzisiaj jest   NIEDZIELA

20 listopada 2022

323 dzień roku

46 tydzień roku

Zbliża się wczesna zima - Pogoda dla Śląska 
 Imieniny obchodzą:  FeliksRafał 

       Do wyjazdu marzeń pozostało:

Bajka - 175 dni - Paros i Antyparos - kwintesencja Cyklad 

Bajka - 39 dni - Sylwestrowa ucieczka z psiulem do kaszubskiej chaty- SWORNEGACIE 

Papuas - 38 dni - rodzinny SYLWESTER pewnie w...Świeradowie  

BAJKA - 26 dni - 20 rocznica w już świątecznym Trójmieście    

Nowość !!! ALAMED -12 dni weekend w Toruniu. Przedsmak Mikołaja w mieście Mikołaja K.  

 BASIA A - 8 dni -aby sprawdzić co piszczy na Świątecznych Jarmarkach w Berlinie The BEST Christmas Markets in Berlin [2021 Update]

BASIA A - TO JUŻ JUTRO ! -aby sprawdzić czy są świateczne jarmarki w GDAŃSKU Motława

 

 

Kto następny?, dokąd?, na jak długo? Dajcie znać! 

 Miełgo Dzionka,  Ssun-Flower4You

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 55 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Bry wieczór,

Kto oglądał ceremonię otwarcia Mundialu w Katarze ?? Euro 2 

Podobało się wam ? bo mi nie bardzo .. 

No trip no life

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 4 godziny 8 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Ja nie oglądałam, ale jako, że tą piłką też się interesuje, to mogę powiedzieć, ze te Mistrzostwa nie mają atmosfery prawdziwego futbolu, tak samo jak poprzednie ME rozsypane po całej Europie - wtedy mówili: Mistrzostwa są wszędzie, atmosfery nie ma nigdzie Biggrin

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 16 godzin 46 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...mój hiszpański jest..."szczątkowy"

Basia zapiasała mnie na korepetycje...

...no to ...idę poćwiczyc język ; )))

siemanko niedzielne Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 4 godziny temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Good-morning

Dzisiaj jest  PONIEDZIAŁEK

21 listopada 2022

325 dzień roku

47 tydzień roku

 
 Imieniny obchodzą:  JANUSZ, KONRAD

       Do wyjazdu marzeń pozostało:

Bajka - 174 dni - Paros i Antyparos - kwintesencja Cyklad 

Bajka - 38 dni - Sylwestrowa ucieczka z psiulem do kaszubskiej chaty- SWORNEGACIE 

Papuas - 37 dni - rodzinny SYLWESTER pewnie w...Świeradowie  

BAJKA - 25 dni - 20 rocznica w już świątecznym Trójmieście    

Nowość !!! ALAMED -11 dni weekend w Toruniu. Przedsmak Mikołaja w mieście Mikołaja K.  

 BASIA A - 7 dni -aby sprawdzić co piszczy na Świątecznych Jarmarkach w Berlinie The BEST Christmas Markets in Berlin [2021 Update]

BASIA A - TO JUŻ  ! -dzisiaj jedziesz sprawdzić czy są świateczne jarmarki w GDAŃSKU Motława

 

 

Kto następny?, dokąd?, na jak długo? Dajcie znać! 

 Miełgo Dzionka,  Ssun-Flower4You

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 4 godziny temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Dzień dobry w poniedziałek!

Zrobiło się już zimowo, temperatura poniżej zera , ciekawe jak długo? Milońscy białego szaleństwa się cieszą bo w górach , nawet tych niskich, spadł śnieg.

Nel, tak jak pisze Basia w Świeradowie można pojeździć na nartach, ale czy fajnie podpowiedzieć może Alamed – która wiele razy przemierzała nartostradę na Izerskim Stogu. Baza hotelowa jest spora.

A może na spacer a może i na nocleg zawitasz do „naszej” Czerniawy? – tu miejscówką o dobrym standardzie jest Cottonina na ul. Sanatoryjnej , tuż przy ulicy Rolniczej (dalej Zacisze, przez sporą górkę) biegnącej prosto pod gondolę jadącą na stóg Izerski. Tą miejscówkę opisywałam w relacji http://trip4cheap.pl/forum/relacje-polska/weekend-w-czerniawie-gory-izerskie .

Basia wyrusza dzisiaj na pierwszą część urlopu – do Gdańska. Życzmy jej pogody.

Radek dobrze bawi się na Dominikanie – nawet jakieś zielonowłose koleżanki zapoznał. Radku może wyślesz nam fotki z „ciepłą pogodą” – ja ciepełka bardzo potrzebuję.

My wczoraj świętowaliśmy 85 urodziny teścia – dziadka znacie z Basi relacji ze Świeradowa. Była impreza w szerszym rodzinny gronie. Specjalnie dla dziadka Basia przygotowała tort. Jeszcze kawałek został – zapraszam!

 

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia!

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 22 godziny 1 min temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Witajcie kochani w zimny poniedzałkowy poranek Sorry 2

Basiu, życzę Ci miłego urlopu Smile Latem udało mi sie odwiedzić Trójmiasto, po bardzo długiej przerwie.

Radek korzystaj z ciepełka Smile

Kiedy wylatywaliśmy na Cypr było jeszcze fajnie jesiennie, wraz z naszym powrotem przyleciała pani ZIMA Shok

Mój wnuczek biegał zdziwiony co to (ma 20 miesięcy) a mnie ogarnął nastrój przedświąteczny, czyli dobrze.

Asiu, dobrze sie śmiga w Świeradowie na nartach, mamy tam tylko 50 km dlatego często jeżdzimy. Ten sezon jest pod znakiem zapytania ?

Dostałam pozwolenie na powolne obciążanie mojej nogi Yahoo po trzech miesiącach chodzenia z kulami i spacerów na wożku inwalidzkim, 

to dla mnie wielka radość.

Mój pobyt na Cyprze zaliczam do udanych, opieka medyczna na lotnisku się sprawdziła, omijaliśmy kolejkę do kontroli, chociaż kule i ortezę szczególnie sprawdzali.

Do samolotu i z samolotu jechaliśmy specjalnym pojazdem z podnośnikiem.

  

Życzę wszystkim udanego tygodnia i podrzucam dla rozgrzania ciepły kolaż z Cypru

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 55 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dobry wieczór

niby to dopiero 16 ,ale już zupełnie ciemno 

Basiu, miłego zwiedzania jarmarku w Gdańsku. Ciekawe czy zobaczysz go w białej szacie ? No i koniecznie spróbuj lokalnego grzańca..

Radek widać,że nie tracisz czasu na jakieś tam pierdoły Laugh 1 ale co na to Basia ???

Asia, dziarskiego dziadka oczywiście świetnie pamietam z relacji Yes 3 Piękny wiek i świetnie się trzyma,aby takie kilometry przemierzać. Przekaż pls  życzenia z tripka . Ok to chyba zasłużyłam na kwałek tego tortu ? mniam ..

Alamed, witaj po powrocie z Cypru Preved Super, że wyjazd udany a co ważniejsze świetne newsy z nogą . Kolaż cudowny !  powiało latem, wakacjami,, luzem, ciepłkiem czyli tym wszystkim czego teraz w zimnym listopadzie nam brakuje . Ja mogę tylko łyknąć sobie na pocieszenie witaminę D he he 

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 16 godzin 46 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemankom poniedziałkowe Wszysatkim !!! : )

jeśli ktoś zatęsknił zasłoneczkiem to...niech się pakuje ; )))

...wystarczy tylko..."bikini lub kąpielówki" !!!

ale uprzedzam,będzie basen,plaża,piwo,drinki i..."tak dookoła" ; )))

...z bardzo upalnej Dominikany pozdrawiam !!!

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 4 godziny temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Dziękuję Radek, te widoczki z palmami, miodzio! Chętnie bym sie spakowała i dołączyła do Was Biggrin

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap