--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33654 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
papuas
Obrazek użytkownika papuas
Offline
Ostatnio: 2 godziny 20 minut temu
Rejestracja: 22 maj 2021

Dzisiaj jest   WTOREK

15 listopada 2022

319 dzień roku

46 tydzień roku

 
 Imieniny obchodzą: Albert i Leopold

       Do wyjazdu marzeń pozostało:

Bajka - 180 dni - Paros i Antyparos - kwintesencja Cyklad 

Bajka - 44 dni - Sylwestrowa ucieczka z psiulem do kaszubskiej chaty- SWORNEGACIE 

Papuas - 43 dni - rodzinny SYLWESTER pewnie w...Świeradowie  

BAJKA - 31 dni - 20 rocznica w już świątecznym Trójmieście    

Nowość !!! ALAMED -17 dni weekend w Toruniu. Przedsmak Mikołaja w mieście Mikołaja K.  

 BASIA A - 13 dni -aby sprawdzić co piszczy na Świątecznych Jarmarkach w Berlinie The BEST Christmas Markets in Berlin [2021 Update]

NOWOSC!!! BASIA A - 6 dni -aby sprawdzić cczy są świateczne jarmarki w GDAŃSKU Motława

 Radek - tylko  2 dni - do "pełnego ALL" na Dominikanie-

 

 

Kto następny?, dokąd?, na jak długo? Dajcie znać! 

 Miełgo Dzionka,  Ssun-Flower4You

papuas

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 48 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dobry wieczór,

Jak tam hurmorki wieczorne u was ? 

Papuas, dzięki za odliczenie Air kiss  Fajnie ,że ci się chciało ..

Widzę nowy wpis , wcześniej go jakoś nie widziałam. Basiu gratulacje !   Berlin pamietam, ale Gdańsk kiedy wskoczył ? To troche w tym roku "zaliczysz" tych świątecznych eventów Xmass 5 , bo przeceiż jeszcze pewnie wrocławski jarmark dojdzie ..

BASIA A - 6 dni -aby sprawdzić cczy są świateczne jarmarki w GDAŃSKU Motława

No trip no life

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 4 dni 18 godzin temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Nel, u mnie jakoś ostatnio  bez humoru...  Unknw jakaś zapracowana jestem i zmęczona tą robotą .... od niedzieli rana nie miałam czasu żeby tu do was zajrzeć...  Girl sad ; a i ta pogoda i te wczesne ciemności działają na mnie depresyjnie... Girl sad ; najchętniej uciekłabym teraz do jakiegoś słoneczka, a tu nie ma szans w tej chwili... trza zasuwać na chlebek  Girl crazy

Piea

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 6 godzin 52 minuty temu
Rejestracja: 15 lip 2017

A w niedziele wyklarował się Gdańsk, kazali na siłę brać urlopy, no to wzięłam. Zobaczymy jak tam świąteczne nastroje, gdzie najlepiej. Podobno zagraniczne media zachwycają się wrocławskim jarmarkiem.... Sama nie jestem aż tak przekonana że wybija się na tle Europy

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 12 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Piea i Jorguś poruszyli temat aktywności na forum. Ja wszystkie relacje czytam ale nie zawsze jest czas by komentować, napisać wrażenia. U mnie czasu wciąż za mało a zainteresowań wiele + praca + domowe obowiązki, ogród (teraz już trochę odpadł). Nie rezygnujcie z opisywania swoich wrażeń z wycieczek. One  są inspiracją dla innych do nowych podróży albo dają dawkę słońca i pozytywnej energii w pochmurne dni – przynajmniej ja tak mam.

Ma Sokotrze nie byłam (choć była tam czapka robiona przeze razem z Mabro) więc bardzo bym  chciała zobaczyć tą wyspę przynajmniej na zdjęciach. Mabro, nie daj się prosić. Twoja wyprawa była niecodzienna z wielu względów.

Fajnie, że piszecie i jak napisał (chyba Jorguś?) – podróże to choroba nieuleczalna.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 48 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzisiaj jest   ŚRODA

16 listopada 2022

320 dzień roku

46 tydzień roku

 Kiedy jeż rzeczywiście potrzebuje pomocy człowieka? 
 Imieniny obchodzą:  EdmundMarek

       Do wyjazdu marzeń pozostało:

Bajka - 179 dni - Paros i Antyparos - kwintesencja Cyklad 

Bajka - 43 dni - Sylwestrowa ucieczka z psiulem do kaszubskiej chaty- SWORNEGACIE 

Papuas - 42 dni - rodzinny SYLWESTER pewnie w...Świeradowie  

BAJKA - 30 dni - 20 rocznica w już świątecznym Trójmieście    

Nowość !!! ALAMED -16 dni weekend w Toruniu. Przedsmak Mikołaja w mieście Mikołaja K.  

 BASIA A - 12 dni -aby sprawdzić co piszczy na Świątecznych Jarmarkach w Berlinie The BEST Christmas Markets in Berlin [2021 Update]

NOWOSC!!! BASIA A - 5 dni -aby sprawdzić cczy są świateczne jarmarki w GDAŃSKU Motława

 Radek - TO JUŻ JUTRO ! - do "pełnego ALL" na Dominikanie-

 

 

Kto następny?, dokąd?, na jak długo? Dajcie znać! 

 Miełgo Dzionka,  Ssun-Flower4You

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 48 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

Szaro buro za oknem, niestety zima i przymrozki zmierzają do nas szybkimi krokami 

Piea,tak niestety listopad to chyba najbardziej depresyjny miesiąc roku, więc nic dziwnego ,że i humorku brak. Fatycznie dobrym rozwiazaniem jest jakiś słoneczny wypad Sun-smilie water  001, kto może. A kto nie może, to chociaż wspominki zostają albo knucie nowych podróży

Radek, ty już za chwilkę słoneczka i ciepełka zażyjesz w mega ilościach. To jak ,zakupy juz wszystkie Basia na wyjazd zrobiła ? Gotowi do wyjazdu ? Lot macie bezpośredni czy jest jakas przesiadka po drodze ?

Co do aktywności na forum i pisania relacji..niestety zmusić nikogo sie nie da.  Staram się od czasu do czasu delikatnie namawiać czy tu na wątku odliczankowym , czy nieraz na priwach do pisania relacji.  Niestety z różnym rezultatem ..

Starajmy sie więc choc krótkim komentarzem docenić,  wspierac i motywowac do dalszego pisania tych,  którzy te relacje piszą

Miłego dzionka Ssun-Flower4You

No trip no life

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 1 dzień 3 godziny temu
Rejestracja: 26 lis 2014

[quote=Nel]

Dzisiaj jest   CZWARTEK

17 listopada 2022

321 dzień roku

46 tydzień roku

 Kiedy jeż rzeczywiście potrzebuje pomocy człowieka? 
 Imieniny obchodzą:  Grzegorz, Hugo

       Do wyjazdu marzeń pozostało:

Bajka - 178 dni - Paros i Antyparos - kwintesencja Cyklad 

Bajka - 42dni - Sylwestrowa ucieczka z psiulem do kaszubskiej chaty- SWORNEGACIE 

Papuas - 41 dni - rodzinny SYLWESTER pewnie w...Świeradowie  

BAJKA - 29 dni - 20 rocznica w już świątecznym Trójmieście    

Nowość !!! ALAMED -15 dni weekend w Toruniu. Przedsmak Mikołaja w mieście Mikołaja K.  

 BASIA A - 11 dni -aby sprawdzić co piszczy na Świątecznych Jarmarkach w Berlinie The BEST Christmas Markets in Berlin [2021 Update]

NOWOSC!!! BASIA A - 4dni -aby sprawdzić cczy są świateczne jarmarki w GDAŃSKU Motława

 Radek - TO JUŻ DZIŚ ! Molot-  "pełne ALL" na DOMINIKANIE-UDANEGO WYPOCZYNKU 

 

 

Kto następny?, dokąd?, na jak długo? Dajcie znać! 

 Miełgo Dzionka,  Ssun-Flower4You

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 12 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel, jeśli chodzi o to gdzie byliśmy na ciachu i herbatce 11 listopada – to w Caffe Bohema . Tam ciacha są super. W kolażu zdjęcie kawiarni (ul. Świdnicka) zapożyczone z neta  (zapomniałam cyknąć)

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 48 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Doberek,

Zimno niestety  idzie... dziś ma być pierwsza noc z przymrozkami a weekend nawet za dnia ma być mrożno. Trzeba przygotować ogród do zimy , opony w aucie zmienić a oczywiście terminy odległe

Asia, o rany jakie ciacha...i tak pięknie podane. Wiesz, mnie to długo namawiać nie trzeba .

A propos słodyczy to dziś dzień baklavy . Jest mocno slodka ,ale ja taką grecką lubię ..

Radek, super wakacjowania na słonecznej Dominikanie Sun-smilie water  052 i nie zapomniej przywieżć nam duzo słoneczka 

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap