--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33618 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 23 godziny 6 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

witam was pięknym, słonecznym porankiem Sun bespectacled

Radek, pięknie te paprocie przebarwiają sie na rudo, super dywan Preved Mam paprocie w ogródku ,ale wszystkie zielone. Dyniowe ciasto Basi na pewno palce lizać..

U nas wkrótce długi weekend , 1listopada to Święto. Ja wszystkie groby odwiedzam jednak przed poniedziałkiem, bo wtedy są największe tłumy na cmentarzach, chcę uniknąć tego zamieszania. 

Nie zapomnijcie o odpowiednim obuwiu jesiennym a szczególnie na cmentarze. Elegancka kobieta zawsze wygląda stylowo i szykownie Biggrin

Dana, oczywiście to słynne Stonehenge , brawa dla ciebie Clapping Pamietam jak kiedyś byłam tam w czerwcu i w około były czerwone pola, bo kwitły maki. Stonehenge przepieknie wyglądało z daleka ,otulone tymi kwiatami 

Kolejna zagadka  , dziś fota z neta z 1969 roku.. podpowiem gtylko  ,że to .........wodospad Biggrin

Kto dzis kawkę stawia ? A może i jakieś ciasto ? Radek  narobił apetytu tym dyniowym..

Uśmiechnietej środy życzę Smile

No trip no life

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Offline
Ostatnio: 2 godziny 59 minut temu
Rejestracja: 22 maj 2021

Biggrin też podejrzewałem te "angielskie kamienie", a tutaj nie wiem; dopiero przejeżdżająca ciężarówka daje pojęcie o wielkości

i tak, jak czasem coś ugotuję, to raczej nie piekę ciast, no poza sypaną szarlotką; wypieki to jednak domena żony

papuas

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 22 godziny 55 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

WITAJCIE KOCHANI! Preved

dzisiaj ja stawiam kawkę, i do tego tort a nawet szampana!  HNY-new-year-bubbly ; nie..nie... to jeszcze nie Sylwester!  Biggrin

ale okazja jest znacznie bardziej zacna Preved

wczoraj wieczorem zostałam po raz pierwszy BABCIĄ!!! Tender , więc częstujcie się !!! 

Małż jako świeżo upieczony dziadek ( a raczej mąż babci, hi hi Girl haha ) z tej okazji otworzył wreszcie 20-letniego prawdziwego szampana... Good , który stał u nas 2 dekady i ciagle czekał na odpowiednią okazję.... w dodatku to szampan od polskiego producenta w Szampanii, ale przywieziony przezd laty z Belgii Yes 3 ; bałam się, że po tyyyylu latach - to będzie z niego jakiś ocet Crazy , ale był pyszny, tylko kolor zrobił mu się jakis taki bursztynowy? moze nasiąkł korkiem? Unknw

w każdym razie przywitalismy na świecie malutką Emilkę! i musiałam się z Wami podzielić tą radosną wiadomością! Preved

zatem pijemy! Alko 1

za zdrowie mam nadzieję kolejnej Podróżniczki!  Air kiss Give heart 2 Heart 

Piea

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 7 godzin 2 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Gratulacje dla szczęśliwej Babci. Niech Wnusia rośnie zdrowo!

Szampana i kawalek torta  za jej zdrowie nie odmówię!

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Offline
Ostatnio: 2 godziny 59 minut temu
Rejestracja: 22 maj 2021

No to gratki oczywiście Piea

papuas

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 23 godziny 6 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Piea, ale wydarzenie Yahoo fantastyczna wiadomość, serdeczne gratulacje !!

Oczywiście z tej okazji piję z tobą szampana , za zdrowie nowej podróżniczki Emilki. A powiedz jakie ma wymiary , wagę etc ?No i jak  się czuje mama Emilki ?

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Online
Ostatnio: 1 godzina 14 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...nooo,  to gratulejszyn dla "babci"...i "dziadka" ; )))

a na fotozagadce jest,chyba, wodospad Niagara (częśc amerykańska) w czasie "remontu" ...

...u nas Halloween,owe przedbiegi trzeba być gotowym na..."cukierek albo psikus" ; )))

siemanko środowe Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Online
Ostatnio: 1 godzina 43 minuty temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Piea, gratulacje, to wspaniała wiadomosc Smile

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 22 godziny 55 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

dziekuję wszystkim za gratulacje Thank you 2 ; no babcia- to brzmi dumnie Yes 3 no i funkcja poważna! Sun-smilie girl  154

(Nel, 3,5 kg szczęścia i 56 cm długości )

Piea

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 48 minut 4 sekundy temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Piea, jeszcze i ja dołączam z gratulacjami dla dumnej Babci Biggrin Szykują Ci się nowe obowiązki Sun- 017 Sun-smilie girl  154 A dla Maleństwa i Mamy dużo zdrowia i radości Give heart 2

Strony

Wyszukaj w trip4cheap