--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33606 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Online
Ostatnio: 1 godzina 1 min temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...nie wiem w czym jest "myk"...ja fotki nie widzę : (

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 15 godzin 15 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Ala,czy wlozylas kolaz do albumu i go udostepnilas ? teraz i i ja nie widze

No trip no life

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 4 tygodnie temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Swieta, swieta... i prawie po swietach.

Dla nas, Polakow polskie tradycje sa znane, ale dla obcokrajowcow niezupelnie.

Chlopak mojej corki,Dave, jest Anglikiem. Mieszka w Polsce juz blisko 2 lata i naprawde chetnie sie uczy naszych zwyczajow. Z roznym skutkiem.

Niedawno Agnieszka tlumaczyla mu nasze rodzime zwyczaje na nadchodzacy czas.1 kwietnia, obudzil ja polewaniem woda. Smiechu bylo duzo, kiedy mu  mowila "Nie Dave, to nie teraz, to w Smigus dyngus, w swieta, dzisiaj sie oszukujemy " Biggrin

Dzisiaj zapomnial i ona go obudzila polewajac woda. No coz, moze w przyszlym roku lepiej pojdzie?

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Online
Ostatnio: 1 godzina 1 min temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...heeee, lubię "obcych",są naprawdę zabawni ; )))))))))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 15 godzin 15 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest : WTOREK - 14 KWIETNIA  

Imieniny:  BerenikaJustyna  Prezent

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej...   

 Basia 35 -165- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry      Image result for madagaskar

Znalezione obrazy dla zapytania: newCienkibolek-160 dni-Luzytania wczoraj i dziś - powrót do PortugaliiZwiedzaj Porto za darmo. Darmowe atrakcje i zabytki miasta ...

 Margerytka -159 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 145 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Cienkibolek-127 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Mrówka-118 dni-wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

Umilka- 103 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Znalezione obrazy dla zapytania: newBajka - 67 dni -  wyjazd nad nasze morze - Rozewie   Latarnia Morska w Rozewiu

Tadzik - 60 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -60 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

 

Agata - 32 dni - wypoczynek w Jastarnii 

Umilka- 20 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi  Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

Mrówka-16 dni-majówka w Wiśle    Znalezione obrazy dla zapytania: wisła góry atrakcje

 

Miłego dnia – Śmieszne zdjęcia,memy,gify,filmiki i demoty

   Udanego dnia wszystkim życzę  

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 15 godzin 15 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

Swięta ,święta i już po .. jedzenia wam zostało ? parę kilo wagi więcej ? rodzinka podlana ?  Crazy 

Do kolejnych świąt mamy małe co nieco.. za to weekend majowy całkiem blisko. W tym roku jednak wygląda na to,że i majówka bedzie mocno specyficzna... co za dziwne czasy Biggrin

Cienkibolek twój wrześniowy wyjazd już na odliczance Yes 3 Miejmy nadzieję, że dojdzie do skutku, podobnie jak sierpniowy Dziki Zachód . A swoją drogą to dawno cię Portugalia nie widziała..

Cienkibolek-160 dni-Luzytania wczoraj i dziś - powrót do Portugalii   Zwiedzaj Porto za darmo. Darmowe atrakcje i zabytki miasta ...

Piea, twoja majowa Portugalia bedzie musiała poczekać.. Zgadzam sie z tobą ,że maj czy nawet pierwsza połowa czerwca to świetny czas na Europę popołudniową, bo jeszcze zielono , duzo mniej turystów a pogoda też super. A potem wrzesień, kiedy główny sezon mija.. 

Wiesz , ja tez sporo czasu światecznego spedziłam w ogródku, jak było ładne słoneczko. Wiosna w przyrodzie to piekna pora roku 

Radek rozszyfrowałeś moje niecne zamiary zagadkowe he he Girl crazy Oczywiście to szare Tsingy z Madagaskaru ! Już czuje ten makabaryczny żar w powietrzu i bijący od tych kamieni ,ale pieknie było . Kolorowe drinki i plaże na Nosy Be juz na ciebie i Basie czekają

Urocze hotele w Nosy Be (Madagascar) - Informacje, zdjęcia, rezerwacja

 Radek twoja osobista fota na Śmingusa bardzo trafiona Good  Dyngusa w takich okolicznościach przyrody rzeczywiscie mogalbym spedzać co rok he he 

Nasze wspólne rejsowanie trwa dalej.. opuszczamy już Europę i docieramy do pięknego kraju . Czy juz wiecie gdzie ?

uśmiechnietego od ucha do ucha wtorku Smile

 

No trip no life

cienkibolek
Obrazek użytkownika cienkibolek
Offline
Ostatnio: 5 dni 15 godzin temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Na zdjęciu zatoka Loh Samah w Tajlandii.

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 13 godzin 14 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Cienkibolek. niesamowity jesteś .  Napisz co charakterystycznego jest na tym zdjeciu , że wiesz , że to zatoka Loh Samah? jak dla mnie wiele jest takich miejsc w Tajlandii i innych krajach. Pokaż więcej zdjęć jeśli tam byłeś.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

cienkibolek
Obrazek użytkownika cienkibolek
Offline
Ostatnio: 5 dni 15 godzin temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Niestety nie byłem, widoczek znam tylko ze zdjęć w Internecie.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 15 godzin 15 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest  ŚRODA- 15 KWIETNIA  

Imieniny: AnastazjaMaro Prezent

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej...   

 Basia 35 -164- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry      Image result for madagaskar

Znalezione obrazy dla zapytania: newCienkibolek-159 dni-Luzytania wczoraj i dziś - powrót do PortugaliiZwiedzaj Porto za darmo. Darmowe atrakcje i zabytki miasta ...

 Margerytka -158 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 144 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Cienkibolek-126 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Mrówka-117 dni-wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

Umilka- 102 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Znalezione obrazy dla zapytania: newBajka - 66 dni -  wyjazd nad nasze morze - Rozewie   Latarnia Morska w Rozewiu

Tadzik - 59 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -59 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Agata - 31 dni - wypoczynek w Jastarnii 

Umilka- 19 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi  Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

Mrówka-15 dni-majówka w Wiśle    Znalezione obrazy dla zapytania: wisła góry atrakcje

 

Miłego dnia – Śmieszne zdjęcia,memy,gify,filmiki i demoty

   Udanego dnia wszystkim życzę  

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap