--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33609 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 2 minuty 24 sekundy temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry Podróżnicy

   Ssun-Flower4You

Dzisiaj jest: SOBOTA , 1 LUTEGO 2020

Imieniny obchodzą:   Brygida, Sewer

Nietypowe święta:

Dzień Gumy do Żucia
Międzynarodowy Dzień bez Oleju Palmowego

Do wymarzonych wakacji blisko, coraz bliżej...

 Basia 35 -234- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góryZnalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 233  dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 176 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 133 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -132 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 106  dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

  Alamed- 101 dni- majówka na Sardynii    Znalezione obrazy dla zapytania: sardynia"

Umilka- 93 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

Megizak- 83 dni-  Sycylia jak lawa gorąca  Znalezione obrazy dla zapytania sycylia etna

  Sigma - 61 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 49 dni Fuerteventura             Podobny obraz   

Basia 35 - 41 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Radek - 41 dni do..." żółw zamiast hipka",czyli Seszele ; )    https://lh3.googleusercontent.com/muVZU9SQsAWtc3cU2l6WUxe7iWj9BtmpczdmVSzuc0CW9Lbp9gcYzJ_GMm_27ElJH0R9hEL7Cx11bs2qBa7tmjuDzIhGwRH9BztLf9RpQiI8um0kQAYTHZahlkLvykFHUjxVbVQBAmE=w2400

Dana - 30 dni -birthday gift dla córki-Sajgon Znalezione obrazy dla zapytania: sajgon ale też Singapur i Kuala Lumpur

Mikka- 27 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Mrówka -15 dni - SzusowanieWinter skifahren  0001  i tworzenie bałwanaXmass18 balwan boze narodzenie 76  w Val Gardenie  Podobny obraz

Alamed - 9 dni Filipińskie wyspy - Palawan i Cebu Znalezione obrazy dla zapytania: filipiny palawan

Sigma -  32 dni - Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

 Nel -  JUTRO - ponowne podejście lotu do Frankurtu i dalej do Ameryki Południowej  Znalezione obrazy dla zapytania torres del paine      Może tym razem się uda ???

 

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 2 minuty 24 sekundy temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Moi kochani podróżnicy

witam was sobotnio, weekendowo , mam nadzieję ,że wszystkim humorki dopisują Yes 3

Alamed, bardzo dziekuję z piękne odliczanki !! Bałam się ,że nikt nie będzie ich robił a tu taka miła niespodzianka Air kiss

Sigma widzę ze z rozpędu zmieniłam ci datę podróży.. jak ci się podoba ? za 32 dni he he Laugh 1 Spoko , zaraz zmienię

Alamed, a jak twoje Filipinki w układzie wirusa ?zmieniacie jakos plany wyjazdowe ?

Czytam ,że generalnie do Azji ludzie masowo odwołują wyjazdy a niektóre linie lotnicze wręcz zawiesiły loty do Chin np BA czy LOT

Zagadkowe miejsce śliczne !!  Nie dotarłam tam jeszcze w czasie swojej podróży po Norwegii.To był Alamed jakiś weekendowy wypadzik czy na dłużej?

Dzisiejsza zagadka też będzie pięknym widoczkiem, rozpoznacie ?

miłej soboty wszystkim

No trip no life

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 7 godzin 57 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

pustynia solna w Chile? 

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 2 minuty 24 sekundy temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Basia A. :

pustynia solna w Chile? 

ciepło ,ciepło ...kontynent jest ok Smile

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 2 minuty 24 sekundy temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Mam chwilkę czasu, więc kto jest ciekawy , to może poczytać co mi się przytrafiło parę dni temu i dlaczego zamiast w tej chwili opływać Cape Horn , siedzę na kanapie w domu wpatrzona w komputer Diablo

Wylot do Franfurtu mieliśmy zaplanowany Lotem na g . 17. Stamtąd lot do Buenos , dalej do Ushuaia i zatowarowaie na statek. W zasadzie żaden z elemementów tej układanki nie wyszedł. Wszystko się delikatnie mowiąc posypało..

Do wejścia do samolotu wszystko było całkiem ok. Nawet wystartowaliśmy . Po jakis 20 minutach moj mąż zwrócił uwagę na jakis dziwny stukot, był dwa razy. Ja słyszałam, ale nawet przez moment się nie zaniepokoiłam. Byłam zajeta pałaszowaniem kanapki, bo ja tak mam,że jak wsiadam do samolotu, to od razu robię się głodna.

Minęło kolejne 10 czy 15 rozpoczął sie serwis pokładowy, załapałam się nawet na batona  i nagle spokojnym  głosem pilot ogłasza, że z powodu awarii samolot zawraca i za pół godziny samolot wyląduje z powrotem na Okęciu Ireful 3

Co czuliśmy w tym momencie ? szok , bo nigdy czegoś takiego nie przeżyliśmy. Potem przyszła wściekłość , bo zdalismy sobie sprawę ,że prawdopodobnie nie zdążymy już na samolot do Ameryki Płd i na rejs. Trzecie stadium to był po prostu strach o życie.. czy wylądujemy szczęśliwie czy nie ?????

Wylądowaliśmy bez problemu . Od razu zrobiła się olbrzymia kolejka przy stanowisku .. każdy się pytał co dalej. Poinfomowano nas ,że zostanie podstawiony inny samolot .Niestety nie bardzo wbyło wiadomo kiedy zacznie sie borading, kiedy samolot odleci. Zaczeliśmy nerwowo szukać innych połączeń z Franfutu do Buenos albo Ushuaia,aby zdążyć na statek. Niestety nie było takich połączeń. Suma sumarum , samolot odleciał ale już bez nas. Dla nas było za póżno...

Jak się potem dowiedzieliśmy samolot dokeciał jakieś 20 minut przed planowanym odlotem naszego samolotu do Buenos, wiec bez najnmniejszej szansy na przesiadkę..

Wróciliśmy do domu, nastepnego dnia czyli wczoraj kupiliśmy nowe bilety w jedną stronę do Punta Arenas i wylatujemy tzn planujemy wylecieć jutro. Niestety bilety mega drogie,ale próbujemy odzyskać choć część rejsu. Najciekawsza jednak ich część czyli Cape Horn i fiordy chiliskie nam ucieknie..

Trzymajcie więc pls kciuki,aby już nie złapać kolejnego pecha..choć nie powiem , trochę się obawiam kolejnego lotu do Frankfurtu..może się jednak uda

No trip no life

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Diablo

basia35

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 7 godzin 57 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Dzień dobry Podróżnicy

   Ssun-Flower4You

Dzisiaj jest: Niedziela , 2 LUTEGO 2020

Imieniny obchodzą:  Kornel, Maria, Mirosław

Nietypowe święta:

Światowy dzień mokrade

Znalezione obrazy dla zapytania niedziela mem

Do wymarzonych wakacji blisko, coraz bliżej...

 Basia 35 -233- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góryZnalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 232  dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 175 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 132 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -131 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 105  dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

  Alamed- 100 dni- majówka na Sardynii    Znalezione obrazy dla zapytania: sardynia"

Umilka- 92 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

Megizak- 82 dni-  Sycylia jak lawa gorąca  Znalezione obrazy dla zapytania sycylia etna

  Sigma - 60 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 48 dni Fuerteventura             Podobny obraz   

Basia 35 - 40 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Radek - 40 dni do..." żółw zamiast hipka",czyli Seszele ; )    https://lh3.googleusercontent.com/muVZU9SQsAWtc3cU2l6WUxe7iWj9BtmpczdmVSzuc0CW9Lbp9gcYzJ_GMm_27ElJH0R9hEL7Cx11bs2qBa7tmjuDzIhGwRH9BztLf9RpQiI8um0kQAYTHZahlkLvykFHUjxVbVQBAmE=w2400

Dana - 29 dni -birthday gift dla córki-Sajgon Znalezione obrazy dla zapytania: sajgon ale też Singapur i Kuala Lumpur

Mikka- 26 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Mrówka -14 dni - SzusowanieWinter skifahren  0001  i tworzenie bałwanaXmass18 balwan boze narodzenie 76  w Val Gardenie  Podobny obraz

Alamed - 8 dni Filipińskie wyspy - Palawan i Cebu Znalezione obrazy dla zapytania: filipiny palawan

Sigma -  1 dzień  - Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

 

 

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 7 godzin 57 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Sigma, to już jutro, prawda? 

A zagadka na dziś to:

Znalezione obrazy dla zapytania Völkerschlachtdenkmal

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 8 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

 O  Basia, ale zagadka, jakieś Niemcy?

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 5 dni 16 minut temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Ale przezycia Nel-nie zazdroszcze naprawde.

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Strony

Wyszukaj w trip4cheap