--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33612 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 49 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY PODRÓŻNICY Yahoo

Dziś jest  SOBOTA 22 CZERWCA 

Imieniny obchodzą:  Paulin, Tomasz, Paulina Xmass14 boze narodzenie 50

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 Kolejna zmiana -na czele odliczanki jest teraz SIGMA !!! Yahoo  Party 2      

  Podobny obrazSigma - 285 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

Basia 35-  266 dni-Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Podobny obrazSigma - 226 dni -Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Basia 35-  189  dni - Sylwester w Marsa Alam            Podobny obraz

Radek- 171 dni- Mikołaj przypłynie Nilem-czyli święta w Ugandzie             

    Umilka  - 161 dni - wyprawa do Birmy               Podobny obraz

Basia 35-150  dni- Mauritius rajskie wakacje      Podobny obraz

Podobny obrazSigma - 112 dni -kolejne podejście do  Parków Narodowe Chin- Góry Żółte ,Zhangjiajie , góry Tianmen (Brama do Nieba)         Podobny obraz

Tadzik - 105 dni -kolejne podejście do WZP       Podobny obraz 

Perejra- 86 dni - urodziny na Seszelach             Podobny obraz

BAJKA - 76 dni  kolejna grecka wysepka -Kefalonia       Podobny obraz

Jorguś -74 dni - odkrywanie uroków Gruzji      Podobny obraz

 Mrówka- 54 dni - Indonezja ( Bali, Flores, Gili Meno) Podobny obraz

Umilka  - 54 dni - Kenia powtórnie          Podobny obraz   

Ela - 53 dni -  egzotyczny Madagaskar               Podobny obraz

 Basia 35 - 53 dni -  Malta sródziemnomorska księżniczka        Podobny obraz

Tadzik - 52 dni - wakacje na La Palmie        Podobny obraz 

Podobny obrazRadek- 35 dni- aby..."przewietrzyć się" na Fuertaventurze           Podobny obraz

Nelcia - 32 dni - powrót na fale i podziwianie cudów natury na  Alasce        Podobny obraz

  Podobny obrazFragola-  22 dni -spontanicznie boskie Buenos,Iguazu,Rio i Parapaty                   Podobny obraz

Alamed -  16 DNI -podróży po Europie ciąg dalszy , tym razem Kefalonia i Itaka        Podobny obraz  

 Basia 34-  3 dni - Dominikana bursztynowe wybrzeże                 Podobny obraz

 Cienkibolek - TO JUŻ DZIŚ  ! -objazd po Singapurze i Malezji i kilka dni wypoczynku na Tioman             Podobny obraz   Wakacji pełnych wrażeń Yahoo

 

       Podobny obraz

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 49 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry wszystkim

witam was pięknie w sobotni dzionek pełen słońca Sun bespectacled w końcu mamy przecież lato

Cienkibolek, fakt szoku termicznego nie będzie, być może nawet odpoczniesz od naszych upałów ?  Udanej podróży po Malezji w części i objazdowej i wypoczynkowej Molot

Znajomi wrócili z Egiptu i mówili ,że tam było "tylko" 32 C a w Opolu 36 C , więc się trochę schłodzili Biggrin

Alamed, Piea, dziewczyny macie lekki kac po imieninach ? czy obchody huczne dopiero dzisiaj? HNY-new-year-bubbly

Asisko, skoro kule już poszły w kont , to mega progres , brawo Asiu Good twoja ciężka praca rehabilitacyjna daje efekty . Bardzo się też cieszę, że jesteś ponowanie z nami Kiss 3

Asia A - a jak twoja ręka ? stabilizator zdjęty? hulasz juz na drutach pełną parą ?

Zagadka wczoraj okazała się trudna, więc dziś podpowiedz,mam nadzieję, że pomoże ?

Kochani, pewnie niektórzy zauważą predzej czy póżniej ,że zmienilam nieco swój nick. Nie chcę się za bardzo rozpisywać ,ale ze względu na pewne smutne zmiany w moim zyciu, nick chciałam trochę zmienić. Bedę więc wdzięczna jesli uda wam się przejść płynnie na ... Nel

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 9 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel, z  mojej strony zmiany zostały od razu zauważone (czy to Ty czy nie Ty?) . Jeśli te zmiany mają pomóc, to tak trzymaj. Zaniepokoiła mnie tylko karnacja skóry (He, He).

Moja rączka zewnętrznie nieźle, blizna coraz mniej widoczna. Ale „wewnętrznie” ruchomość jeszcze ograniczona i trochę boli. Myślałam że szybciej się zagoi (minął już miesiąc). Biegam na rehabilitację , Mój fizjoterapeuta mówi, że to normalne. Druty niestety jeszcze odstawione.   Sad

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Online
Ostatnio: 6 minut 14 sekund temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko sobotnie Wszystkim !!! : )

"mapę świata" mamy na ścianie..."od zawsze" ; )

...niestety, remont wykasował ostatnią : (

stety,wczoraj doszła nowa i w "nowym stylu" : )))

...dziś ją założylismy i...jest coraz normalniej w domciu ; )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 9 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Radek, mapa bardzo oryginalna.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 6 dni 1 godzina temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Nel-nie wiem oczywiscie,co sie zlego przytrafilo,ale mysle, ze kazdy z nas tutaj trzyma kciuki,zeby u naszej "szefowej" bylo znowu dobrze i to jak najszybciej Yes 3

Trzymaj sie Nel.

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Katar Doha fontanna.Biggrin

basia35

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Online
Ostatnio: 1 min 26 sekund temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Witajcie "powróconom" Yes 3 ; było miło ale jak to z urlopem bywa - sie skończyło  Sad - jutro do pracy rodacy, wrr...  Diablo

jak się ogarnę, to pokażę Wam tu trochę pocztówek-widokówek z Mazurskich Starych Jabłonek i z cudownej Czarnogóry - było gorrrrąco, ale jednak nieco przyjemniej bo chłodniej jak w polskich tropikach  Sun-smilie water  001 ; dziś w końcu można odetchnąć w baaardzo przyjemną  pogodę; Pozdrowionka

Piea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 49 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY PODRÓŻNICY Yahoo

Dziś jest  PONIEDZIAŁEK 24 CZERWCA 

Imieniny obchodzą:  Paulin, Tomasz, Paulina Xmass14 boze narodzenie 50

DZIEŃ PRZYTULANIA Heart

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 Kolejna zmiana -na czele odliczanki jest teraz SIGMA !!! Yahoo  Party 2      

  Podobny obrazSigma - 283 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

Basia 35-  264 dni-Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Podobny obrazSigma - 224 dni -Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Basia 35-  187  dni - Sylwester w Marsa Alam            Podobny obraz

Radek- 169 dni- Mikołaj przypłynie Nilem-czyli święta w Ugandzie             

    Umilka  - 159 dni - wyprawa do Birmy               Podobny obraz

Basia 35-148  dni- Mauritius rajskie wakacje      Podobny obraz

Podobny obrazSigma - 110 dni -kolejne podejście do  Parków Narodowe Chin- Góry Żółte ,Zhangjiajie , góry Tianmen (Brama do Nieba)         Podobny obraz

Tadzik - 103 dni -kolejne podejście do WZP       Podobny obraz 

Perejra- 84 dni - urodziny na Seszelach             Podobny obraz

BAJKA - 74 dni  kolejna grecka wysepka -Kefalonia       Podobny obraz

Jorguś -72 dni - odkrywanie uroków Gruzji      Podobny obraz

 Mrówka- 52 dni - Indonezja ( Bali, Flores, Gili Meno) Podobny obraz

Umilka  - 52 dni - Kenia powtórnie          Podobny obraz   

Ela - 51 dni -  egzotyczny Madagaskar               Podobny obraz

 Basia 35 - 51 dni -  Malta sródziemnomorska księżniczka        Podobny obraz

Tadzik - 50 dni - wakacje na La Palmie        Podobny obraz 

Podobny obrazRadek- 33 dni- aby..."przewietrzyć się" na Fuertaventurze           Podobny obraz

Nelcia - 30 dni - powrót na fale i podziwianie cudów natury na  Alasce        Podobny obraz

  Podobny obrazFragola-  20 dni -spontanicznie boskie Buenos,Iguazu,Rio i Parapaty                   Podobny obraz

Alamed -  14 DNI -podróży po Europie ciąg dalszy , tym razem Kefalonia i Itaka        Podobny obraz  

 Basia 34- TO JUŻ DZIŚ !!!  - Dominikana bursztynowe wybrzeże             Podobny obraz  Plażing, drinking i relaxing już na ciebie czekają 

 

       Podobny obraz

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 49 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

zaczynamy ostatni tydzień czerwca, w dalszym ciagu upalny Sun bespectacled daje nam ten czerwiec "popalić" pogodowo 

Skoro dziś dzień przytulania, to nie zapomnijcie poprzytulać swoich najbliższych Give heart również koniecznie tych czworonożnych Emo smileys-dogs- 586854 Katzen-smilies- 0002

Basia 35, już chyba jesteś w drodze na Dominisie Molot bye, bye do uslyszenia w lipcu, jak wrócisz pełna optymizmu i radości po urlopie

Basia35 odgadłaś zagadkę z Doha Good Good więc skoro już jesteś na urlopie to życzę ci upgradu lokum. Może cos takiego ?

Radek, mapa fajna,ale chyba jednego kontynetu nie widze Biggrin

Piea, witaj powrócona Yahoo kawał Europy przemierzyłaś !! nasze Mazurki i Czarnogóra, super . Złapałaś trochę oddechu , prawda ? Czekamy na twoje wspomnienia..

Dzisiejsza zagadka już czeka

Znalezione obrazy dla zapytania singapur

Bardzo dziekuje wam wszystkim za ciepłe słowa, te na forum i na privie. Pomagają mi bardzo Yes 3

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap