--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33679 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 1 tydzień 1 dzień temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Tak MS mam zaliczony spalismy przed rejsem ,pokój mieliśmy na 8 pietrze także widok był rewelacyny. A basen robi wrażenie i tam ( na basenie)podobało mi sie najbardziej I-m so happy

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 12 godzin 36 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...wyspiarskim "przepowiadaczom pogody" zdawało sie ,że to bedzie gorący tydzień

i mieli rację,zdawało im sie ; )

..."w porywach" 17 *C a został praktycznie juz tylko jeden letni miesiąc : (

siemanko środowe Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

Nel :

Wyspa myszy na Korfu?

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Online
Ostatnio: 12 minut 40 sekund temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Na całe szczęście, że u mnie w biurze jest klima, bo to jedyny argument, dla którego spędzamy tam po ok 10 godzin dziennie... 

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 1 miesiąc temu
Rejestracja: 28 paź 2013

helo helo

Powróciłam, ale jak zwykle ogrom pracy. Jedno powiem Jordania jest mega. To kraj do którego mogłabym powrócić, ale tylko w kilka miejsc. 

Nawet moja noga wytrzymała trudy w Petrze, 18 km mamy za sobą. 

Jak tylko znajde chwilę, zrobie porządek ze zdjęciami to oczywiście się pochwalę. 

W Zakopanem chyba najchłodniej, dzisiaj jeszcze temp.była znośna 29 stopni, więc jeszcze nie najgorzej. Sun-smilie girl  149

megi zakopane

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 1 tydzień 2 dni temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Witajcie, 

jak dajecie radę w te upały?  Jesssuuuu, ale dzisiaj dało! u mnie na tarasie ( w cieniu!!! o 17.00  było 38C!!!) , ale od jutra upragniony chłodzik  Preved ; w Wa-wce ma byc tylko 24 C! Yupiiii!  Party , nareszcie odpoczniemy....

no to kilka pstryków z mojego gorrrącego ogrodu; u mnie tylko żaby mają wywalone na wszystko  Mosking

młoda sójka uczy się latać i ciągle przesiaduje na szczycie pergoli - bidulka chłodzi dzioba od tego upału...  - postawilismy jej tam wodę w miseczce- zamiast pić- to cała tam wlazła  Yes 3

a kot "zdycha" na tarasie  Man in love

i jakiś taki koleżka przychodzi ( bo kot ma w tym czasie wywalone na wszystko ROFL )

Piea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 58 minut 22 sekundy temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY PODRÓŻNICY Yahoo

Dziś jest  CZWARTEK 27 CZERWCA 

Imieniny obchodzą: Maria, Władysław Xmass14 boze narodzenie 50

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 Kolejna zmiana -na czele odliczanki jest teraz SIGMA !!! Yahoo  Party 2      

  Podobny obrazSigma - 280 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

Basia 35-  261 dni-Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Podobny obrazSigma - 221 dni -Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Basia 35-  184  dni - Sylwester w Marsa Alam            Podobny obraz

Radek- 166 dni- Mikołaj przypłynie Nilem-czyli święta w Ugandzie             

    Umilka  - 156 dni - wyprawa do Birmy               Podobny obraz

Basia 35-145  dni- Mauritius rajskie wakacje      Podobny obraz

Podobny obrazSigma - 107 dni -kolejne podejście do  Parków Narodowe Chin- Góry Żółte ,Zhangjiajie , góry Tianmen (Brama do Nieba)         Podobny obraz

Tadzik - 100 dni -kolejne podejście do WZP       Podobny obraz 

Perejra- 81 dni - urodziny na Seszelach             Podobny obraz

BAJKA - 71 dni  kolejna grecka wysepka -Kefalonia       Podobny obraz

Jorguś -69 dni - odkrywanie uroków Gruzji      Podobny obraz

 Mrówka- 49 dni - Indonezja ( Bali, Flores, Gili Meno) Podobny obraz

Umilka  - 49 dni - Kenia powtórnie          Podobny obraz   

Ela - 48 dni -  egzotyczny Madagaskar               Podobny obraz

 Basia 35 - 48 dni -  Malta sródziemnomorska księżniczka        Podobny obraz

Tadzik - 47 dni - wakacje na La Palmie        Podobny obraz 

Podobny obrazRadek- 30 dni- aby..."przewietrzyć się" na Fuertaventurze           Podobny obraz

Nelcia - 27 dni - powrót na fale i podziwianie cudów natury na  Alasce        Podobny obraz

  Podobny obrazFragola-  17 dni -spontanicznie boskie Buenos,Iguazu,Rio i Parapaty                   Podobny obraz

Alamed -  11 DNI -podróży po Europie ciąg dalszy , tym razem Kefalonia i Itaka        Podobny obraz  

 Podobny obrazFragola-  3 dni -tygodniowy wypad na Korsykę         Podobny obraz

 

       Podobny obraz

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 58 minut 22 sekundy temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

Dziś odpoczywamy od upałów, z czego sie bardzo cieszę Smilie girl  012  moje hortensje w o gródku z trudem przeżyły te upały, ja też he he . Odpoczywamy od piekarnika do niedzieli a potem znowu kilka dni upalnych

Fragola , jupi jupi  idealny strzał Preved to jest oczyiście Korfu i słynna mysia wyspa. Byłaś,  widziałaś ? Ostatnio tam pieknie opisała wyspę Megizak i jej relacja mnie zainspirowała do zagadki . For you złocisty napój z kurkumy , oczyszczający organizm z toksyn, dodaje energii. Przyda sie na zdobywanie szczytów na Korsyce wkrótce

Megi witaj powrócona Yahoo Fajnie ,że wyprawa tak udana ! i czekamy na twój "przewodnik " po Jordanii

Radek, współczuję ci tego "upalnego" lata ,ale za to u cibie była piękna,słoneczna wiosna , kiedy u nas lało i lało. Pocieszyłam odrobinkę ? nie bardzo ? to może w-zetka i kawka bardziej pomoże ? skusisz się ?

Znalezione obrazy dla zapytania ciastko wz i kawa

Tadzik 100 dniówkę dziś obchodzisz Yes 3 Bardzo jestem ciekawa czy uda ci się w końcu tam dotrzeć he he ..

Tadzik - 100 dni -kolejne podejście do WZP       Podobny obraz 

Alamed, fajny wstęp przed rejsem Good trafiłaś dobrą cenę ? ja wybrałam inny hotel, bo cena była jak dla mnie zbyt kosmiczna..

Piea, piękne fotki z ogródka a szczególnie zauroczyły mnie te żaby , są śliczne Crazy Jak rośinki przeżyły upały ?

Zapraszam do kolejnej zagadki, dziś mocno pachnie starożytnością

miłego czwartku Smile

No trip no life

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

Nel :

Fragola , jupi jupi  idealny strzał Preved to jest oczyiście Korfu i słynna mysia wyspa. Byłaś,  widziałaś ? Ostatnio tam pieknie opisała wyspę Megizak i jej relacja mnie zainspirowała do zagadki .

pomoże ? skusisz się ?

Przy okazji Albanii byłam też na Korfu z 7 lat temu.

Ta Korsyka to kliknięta w ostatniej chwili z biurem Itaka. Objazd całej wyspy, niestety bez trekkingu. Dla mnie rok bez odwiedzenia jakiegos rejonu Europy (a najlepiej Francji i Włoch ) to rok stracony. Egzotyka egzotyką, ale stara poczciwa Europa jest dla mnie idealna. I jest  mnóstwo niezadeptanych rejonów.

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 tygodnie temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Witajcie,

Powróciłem z Seszeli w zeszły piątek i niemal prosto z podróży poszliśmy na świetne wesele mojego jedynego chrześniaka. Po zabawie do białego rana ... w sobotę o 13:00 były poprawiny do późnego wieczora. A wczesnym rankiem w niedzielę pojechałem po psy, bo do 8:00 musiały zwolnić pokój w hotelu. I po tym całym maratonie od poniedziałku mam szaleństwo w pracy ...

Szeszele mieliśmy super udane i jak tylko trochę się ogarnę, to wrzucę jakieś fotki i skromną relację ... bo tak naprawdę byliśmy na jednym Seszelu Silhouette Biggrin

Strony

Wyszukaj w trip4cheap