--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33659 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

DZIEŃ DOBRY Smile

Dziś jest WTOREK

11 październik 2016 r - imieniny obchodzi Emilia, Aldona.

285 DZIEŃ ROKU, DO KOŃCA ROKU POZOSTAŁO tylko 81 dni

 

Obraz znaleziony dla: demotywatory na dziś

A do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Umilka na prowadzeniu !

Umilka - 281 dni - plażing i relaxing na Sardynii                Podobny obraz

Bea - 258 dni - od wschodu do zachodu, czyli American dream Znalezione obrazy dla zapytania american dream

Lordowski - 256 dni - Kanada !! od Vancouver            Podobny obraz,przez Calgary, Edmonton aż do Banff Park       Podobny obraz      

Ela - 248 dni - expresem lodowcowym przez Szwajcarię 

Korolowa 199dni - majówka na Santorini           Podobny obraz  ze stopem w Atenach               Podobny obraz

Umilka - 198 dni - majówka po chińsku   

Sigma001 - 160 dni - Nepal - zobaczyć Mount Everest Obraz znaleziony dla: nepal

Tadzik - 150 dni - granda w Grandzie i meksyk w Meksyku Obraz znaleziony dla: meksyk  Obraz znaleziony dla: meksyk

Perejra - 141 dni - wylatuje z siostrą rodzoną na Zanzibar i by zwiedzać wyspę szalonym skuterem

Nelcia - 138 dni - powrót na Antypody. Oko w oko z naturą Nowej       Podobny obraz Zelandii      Podobny obraz  

Zajączki  - 128 dni - z Bangkoku do Chiang Mai i Chiang Rai         Podobny obraz a na deser Laos     Podobny obraz

Lordziu - 122 dni - Lordowski na tropach miliona Paj         Podobny obraz

Makono - 122 dni - rodzinny, amerykański roadtrip- Floryda       Podobny obraz  i okolice         Podobny obraz

Wojtek 1 - 121 dni - nurki - snurki na Cebu           Podobny obraz                 Podobny obraz     

Peg - 118 dni - szwendaczka po Birmie      Podobny obraz  i relaks w Tajlandii       Podobny obraz

Sigma001103 dni - kolejny rejs po Karaibach Obraz znaleziony dla: rejs po karaibach  Obraz znaleziony dla: rejs po karaibach

basia35 - 95 dni - wyspiarskie Filipiny                          Podobny obraz 

Malaria - 93 dni - badanie gramatury piachu na Filipinach        Podobny obraz              Podobny obraz    

Tadzik - 86 dni - i fruuuu na rajskie plaże Varadero               Podobny obraz  

Edyta11 - 77 dni - nie będzie jednak Laosu i Birmy. Wygrały FILIPINKI                  Podobny obraz

Korolowa 77 dni - sylwester na Zanzibarze         Podobny obraz a po drodze może zwiedzanie Dubaju        Podobny obraz

Zajączek - 63 dni - na dobry początek HK        Podobny obraz a potem świętowanie na Filipinach            Podobny obraz

Świerszczyk - 58 dni - leci na podbój Walencji Obraz znaleziony dla: walencja

umilka - 56 dni - od Hawany po Baracoa czyli Kuba kompletna        Podobny obraz

Edyta - 52 dni - walc pod gwiazdami czyli Weihnachtsmarkt w Wiedniu       Podobny obraz

Kazzia - 48 dni - wypad na rajski  Mauritius listopadową porą              Podobny obraz

Olletka - 43 dni - Caipirinhia Podobny obraz na słynnej  Copacabanie Biggrin      Podobny obraz

Apisek - 41 dni - w poszukiwaniu diabła tasmańskiego       Podobny obraz przez Dubaj      Podobny obraz  i Singapur      Podobny obraz

Mikka - 34 dni -  relax na rajskim Mau      Podobny obraz

Ssstu633 dni - Abu Dhabi w zasięgu dłoni

Sigma - 29 dni - Buenos Dias Kuba

Nelcia - 29 dni - Tajwańskie klimaty      Podobny obraz i wysepka Guam na Pacyfiku    Podobny obraz

Wiktor 22 dni - azjatycka przygoa w Kuala Lumpur       Podobny obraz

Danas - 18 dni - Gran Canaria Obraz znaleziony dla: gran canaria

Edyta11 - 16 dni - pistacje w Iranie

Andrew TO JUŻ DZIŚ!!!  - do Sajgonu na sajgonki UDANYCH WAKACJI I PYSZNYCH SAJGONEK!!! Walizki 1 Molot

 

 

Miłego wtorkowego wieczora Preved

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

umilka byłam na tej trasie  z RT. Jedna z moich lepszych wycieczek Biggrin

basia35

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

Dobry wieczór Smile

No w końcu od jutra pogoda się trochę zacznie poprawiać, bo czas zapolować na jakieś kolorowe liście Wink

Andrew- spokojnych lotów bez opóżnień i udanych wakacji Bye

Ela- śliczny landszafcik Good Zacny widoczek Smile

Umilka- fajna traska Good Na temat sposobów podróżowania to tu już było masę dyskusji Wink Moim zdaniem nie ma lepszych czy gorszych- każdy podróżuje i zwiedza jak lubi i jak chce, i z kim chce, a co najważniejsze, żeby czerpać z tego frajdę i być szczęśliwym Biggrin

Lordziu- no zacny plan Good i myślisz, że namówisz Edzię na prosiaka??? WinkWink Echh, fajnie będzie Smile

Miłego wieczorka wszystkim Drinks

mikka
Obrazek użytkownika mikka
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 1 tydzień temu
Rejestracja: 22 cze 2014

Andrew- Cudownych WakacjiBeach

pozdrawiam ciepło:)

Andrew
Obrazek użytkownika Andrew
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 1 tydzień temu
admin
Rejestracja: 07 maj 2015

Dziękuję bardzo za pamięć Biggrin

Podróż spokojna, póki co Rzym, a jeszcze trochę przede mną.

Pozdrawiam wszystkich. 

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Wieczór dobry wszystkim forumowym ludkom,

U mnie pierwszy wieczór bez deszczu i już mega energii dostałam Preved. Jak ja nie cierpię deszczu Dash 1….. wczoraj u fryzjera byłam i parpli zapomniałam Diablo, na szczęście DZ stanął na wysokości zadania i przyjechał po mnie z parapli Blum 3. Nawet nie chcę myśleć co by było gdym moją” Żabcią” pojechała Diablo ….uf mam nadzieję,że Huragan nie zrozumie tego politycznie……..Easter ostern 053

Ela gratki, już czekam na relację Good

Umilka, nasze pierwsze Chiny też były z biurem i tego się nie wstydzę Smile. Dwa kolejne wyjazdy już samemu, jest mega trudno, ale ciekawie Man in love. Mam nadzieję, że chłopakom się spodoba i połkną bakcyla jeżdżenia samemu po Chinach Man in love. Mega wyzwanie i mega doznania Good. Ja osobiście nigdy więcej z wycieczką do Chin nie pojadę

Adminku, mega podróży i mam zamówienie……. Poproszę o oryginalny przepis na sajgonki Yahoo

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

DZIEŃ DOBRY Smile

Dziś jest ŚRODA

12 październik 2016 r - imieniny obchodzi Eustachy, Maksymilian.

286 DZIEŃ ROKU, DO KOŃCA ROKU POZOSTAŁO tylko 80 dni

 

Obraz znaleziony dla: demotywatory na dziś

A do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Umilka na prowadzeniu !

Umilka - 280 dni - plażing i relaxing na Sardynii                Podobny obraz

Bea - 257 dni - od wschodu do zachodu, czyli American dream Znalezione obrazy dla zapytania american dream

Lordowski - 255 dni - Kanada !! od Vancouver            Podobny obraz,przez Calgary, Edmonton aż do Banff Park       Podobny obraz      

Ela - 247 dni - expresem lodowcowym przez Szwajcarię 

Korolowa 198dni - majówka na Santorini           Podobny obraz  ze stopem w Atenach               Podobny obraz

Umilka - 197 dni - majówka po chińsku   

Sigma001 - 159 dni - Nepal - zobaczyć Mount Everest Obraz znaleziony dla: nepal

Tadzik - 149 dni - granda w Grandzie i meksyk w Meksyku Obraz znaleziony dla: meksyk  Obraz znaleziony dla: meksyk

Perejra - 140 dni - wylatuje z siostrą rodzoną na Zanzibar i by zwiedzać wyspę szalonym skuterem

Nelcia - 137 dni - powrót na Antypody. Oko w oko z naturą Nowej       Podobny obraz Zelandii      Podobny obraz  

Zajączki  - 127 dni - z Bangkoku do Chiang Mai i Chiang Rai         Podobny obraz a na deser Laos     Podobny obraz

Lordziu - 121 dni - Lordowski na tropach miliona Paj         Podobny obraz

Makono - 121 dni - rodzinny, amerykański roadtrip- Floryda       Podobny obraz  i okolice         Podobny obraz

Wojtek 1 - 120 dni - nurki - snurki na Cebu           Podobny obraz                 Podobny obraz     

Peg - 117 dni - szwendaczka po Birmie      Podobny obraz  i relaks w Tajlandii       Podobny obraz

Sigma001102 dni - kolejny rejs po Karaibach Obraz znaleziony dla: rejs po karaibach  Obraz znaleziony dla: rejs po karaibach

basia35 - 94 dni - wyspiarskie Filipiny                          Podobny obraz 

Malaria - 92 dni - badanie gramatury piachu na Filipinach        Podobny obraz              Podobny obraz    

Tadzik - 85 dni - i fruuuu na rajskie plaże Varadero               Podobny obraz  

Edyta11 - 76 dni - nie będzie jednak Laosu i Birmy. Wygrały FILIPINKI                  Podobny obraz

Korolowa 76 dni - sylwester na Zanzibarze         Podobny obraz a po drodze może zwiedzanie Dubaju        Podobny obraz

Zajączek - 62 dni - na dobry początek HK        Podobny obraz a potem świętowanie na Filipinach            Podobny obraz

Świerszczyk - 57 dni - leci na podbój Walencji Obraz znaleziony dla: walencja

umilka - 55 dni - od Hawany po Baracoa czyli Kuba kompletna        Podobny obraz

Edyta - 51 dni - walc pod gwiazdami czyli Weihnachtsmarkt w Wiedniu       Podobny obraz

Kazzia - 47 dni - wypad na rajski  Mauritius listopadową porą              Podobny obraz

Olletka - 42 dni - Caipirinhia Podobny obraz na słynnej  Copacabanie Biggrin      Podobny obraz

Apisek - 40 dni - w poszukiwaniu diabła tasmańskiego       Podobny obraz przez Dubaj      Podobny obraz  i Singapur      Podobny obraz

Mikka - 33 dni -  relax na rajskim Mau      Podobny obraz

Ssstu632 dni - Abu Dhabi w zasięgu dłoni

Sigma - 28 dni - Buenos Dias Kuba

Nelcia - 28 dni - Tajwańskie klimaty      Podobny obraz i wysepka Guam na Pacyfiku    Podobny obraz

Wiktor 21 dni - azjatycka przygoa w Kuala Lumpur       Podobny obraz

Danas - 17 dni - Gran Canaria Obraz znaleziony dla: gran canaria

Edyta11 - 15 dni - pistacje w Iranie

dejzi- 6- dni- laba po turecku w Side Obraz znaleziony dla: side turcja

 

 

Miłej środy Preved

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

Dzień dobry Smile

Dejzi- GRATY! - dopisałam, mam nadzieję,że liczba się zgadza Wink Wygrzejesz się w końcu Good

Zimno dziś znowu, pokropuje i wieje brrr, no to kawczka na rozbudzenie

Obraz znaleziony dla: gorąca kawa

dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 4 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

*smoke*dziękuję nelciu i antenko:* Sun bespectacled Beach

orraaany, jaka długa odliczanka...

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

wiktor
Obrazek użytkownika wiktor
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 mar 2016

Dzien dobry

Dejzi, gratulacje wskoku na odliczanke a do tego jedziesz już za pare dni. Nie powiem zazdroszczę

Zając a co to jest parapli ? może głupie pytanie ale nie znaju Biggrin  ale i do damskiego fryzjera rzadko zaglądam

Umilka, trasa fajna, Chiny fajne, w ogóle wakacje są fajne Preved

Antenko a kiedy ty planujesz wypad odpoczynkowy ? Sun-smilie water  009

miłego 13

Strony

Wyszukaj w trip4cheap