--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33610 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
MOHEROWY BERECIK.
Obrazek użytkownika MOHEROWY BERECIK.
Offline
Ostatnio: 7 lat 6 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Antenko, udany, choć o 'maływłos" mogło go nie być Diablo

Pierwszy odwiózł nas na lotnisko i ruszył do Radomia, podchodzimy do odprawy a ja mam nieważny dowód Shok

Dobrze, że byłyśmy 3 w kolejce i na wyjazdówce z Wawki jak zwykle korki,a z lotniska do domu mam trasą 10 min. więc zdażył dowieźdz mi paszport...na parę minut przed końcem odprawy Clapping

ps, Ibiza też fajna, a żarełko w hotelu na 6 Yahoo

Żeluś
Obrazek użytkownika Żeluś
Offline
Ostatnio: 22 godziny 34 sekundy temu
Rejestracja: 25 kwi 2016

Kropciu...dawaj jakąś relacje Smile pokaż tą Ibize i Formeniere swoimi oczyma Yes 3

MaLa
Obrazek użytkownika MaLa
Offline
Ostatnio: 6 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 07 kwi 2014

Witajcie kochani. Tak tylko wpadłam aby podziękować za odliczankę i napisać że...miałam być dzisiaj w drodze do Estonii a siedzę w upalne popołudnie u siebie w gorącym mieszkaniu...Jak pech to pech...Samochód wysprzątany, zatankowany, część bagaży spakowana, stos map, przewodników, w myślach już jesteśmy na miejscu i...telefon od męża ze środy na czwartek że silnik w naszym totalnie jak do tej pory bezawaryjnym samochodzie stuka, puka...Laweta, mechanik. W najgorszym wypadku czeka nas wymana silnika, w najlepszym jego naprawa. Obie opcje finansowo uniemożliwiają nam wyjaz Sad Czekamy na wieści. MOże w poniedziałek dowiemy się czegoś więcej i może uda się z namiotem chociaż na kilka dni wyjechać z dziećmi na Mazury :((( Ale mi smutno :((( Może tak miało być...

Ciągle przed siebie...

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 5 dni 10 godzin temu
Rejestracja: 13 cze 2015

To przykre MaLa,ale lepiej ze robi problemy tutaj niz gdzies na trasie.Mazury nasze tez piekne.A Estonia nie ucieknie.

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 6 godzin 43 minuty temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko prawie prawie...północne ; ) mnie Ibiza baaardzo przypadła do gustu,choc "zapoznałem ją" w kwietniu (zimne wieczory i równie nieprzyjemny wiatr)... więc zazdraszczam MOHEROWY BERECIK,u całkowicie : )))

zwłaszcza Eivissa w starej części robi wrażenie...

a do MaLa,: tak to własnie potraktój,miało tak byc i już ; )

cięzko mi teraz pisac w języku Reja a jutro gdyby awansowała reprezentacja ROI...bedzie naprawde cięzko ; ))))

jedyny plus ,że "gdyby awans" to...nie pójdzie sie do pracy...podobnie jak połowa wyspiarzy...

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Żeluś
Obrazek użytkownika Żeluś
Offline
Ostatnio: 22 godziny 34 sekundy temu
Rejestracja: 25 kwi 2016

ssstu-6 :

...siemanko prawie prawie...północne ; ) mnie Ibiza baaardzo przypadła do gustu,choc "zapoznałem ją" w kwietniu (zimne wieczory i równie nieprzyjemny wiatr)... więc zazdraszczam MOHEROWY BERECIK,u całkowicie : )))

zwłaszcza Eivissa w starej części robi wrażenie...

a do MaLa,: tak to własnie potraktój,miało tak byc i już ; )

cięzko mi teraz pisac w języku Reja a jutro gdyby awansowała reprezentacja ROI...bedzie naprawde cięzko ; ))))

jedyny plus ,że "gdyby awans" to...nie pójdzie sie do pracy...podobnie jak połowa wyspiarzy...

To ja teraz i Ciebie proszę o relacje z ibizy)))

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

DZIEŃ DOBRY Smile

Dziś jest NIEDZIELA, 26 CZERWCA 2016r, 178 dzień roku. 

LATO W PEŁNI!

Image result for lato demotywatory

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Wojtek 1 - 228  dni-  nurki - snurki na Cebu           Podobny obraz                 Podobny obraz     

Lordziu- 227 dni - Lordowski na tropach miliona Paj         Podobny obraz

basia35 - 202 dni - wyspiarskie Filipiny 

Tadzik- 193 dni- i fruuuu na rajskie plaże Varadero               Podobny obraz  

Edyta11 - 184 dni - zakupy w Bangkoku , Sylwester w Laosie, Chillout na plaży w Birmie

umilka- 165 dni - Od Hawany po Baracoa, czyli Kuba kompletna        Podobny obraz

Apisek -155 dni- w poszukiwaniu diabła tasmańskiego       Podobny obraz przez Dubaj      Podobny obraz  i Singapur      Podobny obraz

Olletka- 151 dni - Caipirinhia Podobny obraz na słynnej  Copacabanie Biggrin      Podobny obraz

Sigma - 136 dni - Buenos Dias Kuba

Nelcia - 136 dni - Tajwańskie klimaty      Podobny obraz i kolejne wysepki na Pacyfiku    Podobny obraz

Edyta11 - 124 dni - pistacje w Iranie

Andrew - 105 dni - do Sajgonu na sajgonki

Momita & Sznupek - 86 dni - W poszukiwaniu Namaste, czyli nowa droga do Indii

Tadzik - 68 dni - Kefalonia w kamerze Tadzika

Basia35 -65 dni - Bali wyspa Bogów

Elam54 64 dni - szaleństwa w Trogir     Podobny obraz 

Mara - 63 dni - Afryka dzika dawno odkryta, czyli na bezdrozach RPA w poszukiwaniu big 5        Podobny obraz

Apisek - 53 dni - rejsik MSC "Orchestra"         Podobny obraz  po Morzu Sródziemnym      Podobny obraz ,aby wnuczce zrobić radochę

Ela - 45 dni - Goryle we mgle czyli zdobywanie Rwandy i Ugandy

Mabro- 44 dni - wyprawa - Inonezyjska Mandala przez Sumatrę      Podobny obraz Jawę      Podobny obraz  i Bali      Podobny obraz

Basia35 - 38dni - Bonjour Paris !!!

Makono - 38 dni - wyjazd rodzinny na Baleary czyli plaże Minorki    Podobny obraz Na deser jeszcze wypad do Karpacza               Podobny obraz

Wojtek - 28 dni - wulkany i świątynie na Jawie     Podobny obraz a nurki snurki na Nusa Penida      Podobny obraz

Zające  - 26 dni - DZ robi prezent, czyli za 101 dni Mały Zając obchodzi w Saint Paul’s Bay imieniny Preved      Podobny obraz

Ruda Wiewióra - 24 dni - wizyta w Tajlandii      Podobny obraz a potem wypad na Bali       Podobny obraz

umilka -  23 dni - Kalabria zamiast Marsa? czemu nie

Edyta11 & LORD & PEG - 20 dni - sen na Jawie i smoki na Komodo  

Koniczyna - 11 dni - magiczne Bali

Badzia- 7 dni -  szybki wypad na Teneryfę      Podobny obraz

Andrew-  4 dni - wakacje z duchami !! czyli wędrówki po górach i tajemniczych, słowackich zamkach          Podobny obraz

Shibuya - 3 dni - Jedziemy na Marsa, czas na spotkanie z Dugongiem  -

Darek K - 2 dni - Czy na Kos jest kos

Tadzik TO JUŻ DZIŚ!!!  - Tadzik jedzie do Portugalii        Podobny obrazUDANEGO ZWIEDZANIA I PIĘKNYCH PLENERÓW DO FILMOWANIA!!! SmileFotograf

MaLa -  NIECH CI NIE BĘDZIE SMUTNO, MAZURY TEŻ SĄ PIĘKNEImage result for mazury

MIŁEGO DNIA Smile

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

Dzień dobry Smile

Tadzik- udanych wakacji!!! I filmuj nam piękną Portugalię WinkBye

Bereciku- najważniejsze,że wszystko się dobrze skończyło, ale nerwów nie zazdroszczę.

MaLa- no smutno, zawsze jest przykro, jak w ostatniej chwili wakacje trafia szlak,szczególnie te wyczekane Kiss 3 Ale trzymam kciuki za auto i za zmianę planów, a do Estonii następnym razem pojedziecie Biggrin

Upalna niedziela, więc życzę udanego leniuchowania i coś na ochłodę Biggrin

Image result for zimne soki na lato

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 18 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Witam! Wróciliśmy w piątek wieczorem. W sobotę cały dzień prania i prasowania. Dziś zaglądam do Was. Wyjazd udany. Rumunia (objazdówka) ciekawa. W Bułgarii plazing tez udany. Zaliczone.

Bereciku, Ma La – widocznie to „rok przygód” – nam wyjazd tez mało nie przeszedł koło nosa. Jadąc do Katowic (pomimo zapasu czasu przy wyjeździe z Wrocka) – po drodze korki i gnaliśmy mocno opóźnieni - przy bramkach opłat koło Katowic (pół godziny autostradą do lotniska w Pyrzowicach) samochód zgasł i już nie odpalił. Pierwsza myśl – koniec wakacji. Ale udało się go zapchać na parking za bramkami, a tam miły pan z obsługi technicznej bramek wydzwonił nam telefonem kogoś znajomego, który przyjechał i za 150 zł zawiózł na lotnisko. Dojechaliśmy 10 min przed zamknięciem odprawy. Tuż przed lotniskiem dzwonił Pan z ITAKI, czy zdążymy dojechać (martwili się o nas). Samolot wyleciał z 1,5 godzinnym opóźnieniem – ale nas szczęśliwych, że dotarliśmy na lotnisko nic nie ruszało.

Na powrocie mieliśmy szczęście, bo nasz samolot poleciał planowo – do innych miast kilkugodzinne opóźnienia.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 6 godzin 43 minuty temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...witam niedzielnie : )))

do Żeluś...na Ibizie byliśmy wiosną 2011. nie znalazłem na forum działu typu "z szuflandii" a wstawianie wspomnien jako świeżej relacji nie do końca uczciwe jest...

jesli jednak bedziesz chciała zobaczyć Ibizę "moimi oczami", obiecuję zrobic to dla Ciebie ; )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Strony

Wyszukaj w trip4cheap