--------------------

____________________

 

 

 



Ryczące,..Wyjące,..Grzmiące,.... na "Kanarach" i nie tylko :)

5455 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
magdunia
Obrazek użytkownika magdunia
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 11 lut 2014

Hej,

U mnie też zimno. Dziś co prawda pierwszy raz od prawie tygodnia wyszło słonko, ale chłód wręcz arktyczny. A Młody na wycieczce m.in. w Łebie. Może chociaż dziś na wydmach nie będzie im padało. 

Świerszczyku- wielkie gratulacje. Podaj nazwę hotelu to sobie pooglądam. Pewnie będzie mi się podobał, bo ja lubię molochy w centrum hi,hi. 

Asiu- jak się zdecydujesz na Kanarki to chętnie podpowiemy.

Pędzę załatwiać papierologię. Urząd Skarbowy do odwiedzenia na początek. Miłego...

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 4 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Bry...

Magduniu, ten hotel by Ci sie średnio podobał bo dla dzieci nie ma nic, ani udogodnień, ani placu zabaw ani wiekszego basenu, to hotel typowo miejski dla osób które bardziej chcą zwiedzac czy plazować poza hotelem. Nazywa sie Piniero Bahia de Palma w El Arenal. Czyli majorkańska imprezownia Heat

Dzis we Wrocku sie rozpogodziło a ja wyruszyłam z  domu w sweterku i dzinsach. Ugotuje się po południu w mieście Girl mad

lecę z koleżanką z którą byłam na Lanzarote Biggrin

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

badzia
Obrazek użytkownika badzia
Offline
Ostatnio: 7 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 09 sty 2014

Witam i ja. Nadal z pisaniem u mnie problem....w czoraj sie napisałam i wyskakuje mi błąd. Dzis próbuje nue z telefonu pisać. 

Iwonko jednak Majorka. Mi sie podobało i chętnie bym tam wróciła. Bylismy przejazdem w El Arenal, bralismy z tego hotelu wczasowiczów. El Arenal wyjątkowo mi sie nie podobało, same blokowisko....cieszylismy sie, ze tam nie trafilismy. Ale do Palmy niedaleko a tu juz mi sie podobalo. Iwonko a myslicie by auto wypożyczyć ? Majorka ładna ale trzeba pojeździć.

U mnie walizki wnętrza sie cały czas od ferii. Może uda mi sie gdzies koncem maja lub pierwszy tydzień gdzies wyskoczyć. Tak mi się juz chce ciepełka, ze jestem w stanie sie w godzine spakować i lecieć.  Mama dziecmi się zaopiekuje tak powiedziała.  Problem taki, ze w tym czasie córka ma bierzmowanie, komers, wycieczke do Warszawy plus zakochala sie i trzeba ja pilnowac.Syn ma wycieczkę i przedstawienie. I ja o tym wszystkim mamy mojej nie poinformowałam Biggrin i jak chce jechać to nie mogę o tym wszystkim mamie powiedzieć.....nie powiem to mnie po powrocie zabije i cała wieś bedzie wiedziec jaka to ma córkę złą Ireful 3 Jak sie lascik fajny trafi i cena bedzie warta nerwów mojej mamy to lece. A jak nie to 3 lipiec juz niedługo Beach

Iwonko i Ty mnie teraz ta Majorka nakreciłas jeszcze bardziej na wyjazd.  Choć może u nas sie pogoda poprawi i zamiast wyjazdu położe sie na lezaku w ogrodzie.

Magduniu jak Truskawka w szkole ? Wszyscy ida do drugiej klasy, czy ktos pójdzie jeszcze raz do pierwszej. Oj te nasze dzieci takie króliki doswiadczalne....wymyslili i juz inaczej, namieszali tymnaszym pociechą. Moja córka gimnazjum kończy. I problem kim chce być w przyszłości, jaka szkole wybrać. Debatujemy juz od dawna juz mam dość. 

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 4 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

No pewnie badzia,że nie zamierzam siedziec w hotelu, jak bym chciała to bym wybrała hotel w innym rejonie wyspy za jakieś 1,5  tysiaca drożej i  wtedy bym go prawie nie opuszczała Kiss 2

Planujemy jedna wycieczkę z lokalnym biurem czyli objazd całej wyspy a potem juz na własną rękę. na pewno chcemy dotrzec do Soller i Port de Soller, na Formentor, pobuszowac po Palmie, Valdemossa, ze dwa dni chilloutu i plażowania i szybko czas pobytu sie skończy Girl impossible

No Ty to łobuzica jesteś,żeby mamie tyle stresu na głowie zostawić. Sorry 2 No chyba,że potem będzie rewanz i zafundujesz mamusi jakis miły tydzień w pieknym miejscu ROFL

Ja bym na taki "barter" chetnie poszła Girl crazy

Koniec gimnazjum, jaki to "trudny" wiek, foch od rana do wieczora, u mnie tak było każdego dnia Hysteric kawałek focha niestety pozostał do dzisiaj.

No własnie, jak Truskawka i Zjaczek kończą pierwszą klasę??? meldowac grzecznie Wink

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

MOHEROWY BERECIK.
Obrazek użytkownika MOHEROWY BERECIK.
Offline
Ostatnio: 7 lat 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dobry Dziewczynki Preved

Badziu, ja też mam problemy z logowaniem i pisaniem Biggrin

Świerszczyku, fajnie,że Majorka, mnie pasowała ale wtedy nie byłam "maniaczką" Kanarków Dirol

Myślę, że będziesz zadowolona, my byliśmy z Helmutowa i było fajnie, fotek nie dam, bo mam "papierkowe"

Magduniu, a Wy gdzie na wakacje ?

Asiu Kiss 2

Ja z psiapsiółką na początku czerwca.....celuję na Sardynie, ale dalej powyżej 3 tys. za tydzień Dash 1

Kolegówna ma przeznaczone 2,5 na wyjazd, z all, plus 300 euro...ciężko Diablo

Miłego wieczoru Laseczki Kiss 2

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 20 godzin 15 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Bereciku- Kurcze, dlaczego oferty takie drogie - 3000 zł za tydzień? masakra! Mogłabym dać tyle ale za 2 tygodnie.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 4 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Dzien dobry wszystkim.

Słonko dalej schowane za chmurkami, gdzie ta wiosna?? Ludzie w kurtkach puchowych chodzą po mieście, jakaś niezauważalna ta wiosna Stop

Bereciku, jak miło Cię widzieć Curtsey

Majorka to wyszła jak pisałam troche przypadkowo, raczej nie myslałam o tym kierunku, niby chciałysmy do Grecji a tak naprawdę na Kanarki, ale w sobote podczas poszukiwań to na Kanarki jakoś cenowo nic nie znalazłysmy, wszystko tak jak piszesz drogie w cholerę. ceny juz wywindowane na lato, nie to co w listopadzie czy grudniu gdzie  można na Maderę czy Wyspy polecieć i drogo i tanio Good Poza tym chciałam lecieć w takim kierunku który jest niedostepny zimą, a wtedy zwykle latam na wakacje. Skoro pierwszy raz udało mi sie lecieć w czerwcu to warto tez zobaczyc inny kawałek Europy - choc nadal ESPANA Girl smile

Teraz ceny rzeczywiście sa wysokie, za hotel Mansion Nazaret na Lanzarote grubo ponad 2 tysiące a normalnie  bywało i 1200 . Majorka tez bardzo droga, uważam ,że nie warto płacić 3 tysięcy czy więcej za hotel, no chyba ,że się wakacje zamierza spędzić w nim. Wtedy tak.

Natomiast jesli chce sie  spędzac duzo czasu na plaży, na spacerach, kafejkach, wycieczkach to nie warto za hotel przepłacać, wolę te pieniądze wydać na smakołyki i wypady.

My i tak o dwie stówki budżet musiałysmy przekroczyć ,żeby poleciec TAM. A jeszcze wiadomo, podróz do WAW, wydatki na miejscu, biedować tam nie chcemy Biggrin

Sardynia tez nie jest tania ale może ceny jeszcze odrobinę zwindują, choc jak patrzę to z ceny schodza oferty do Grecji  ale na inne kierunki nie. Patrzyłam tez na Sycylię ale TAM to juz jakas masakra cenowa za bardzo, bardzo skromne hotele,z esniadaniami za grubo ponad dwa tysie.

Oczywiście, nie wszystko pzrelicza sie na pieniądze, ale jak wyżej pisałam są pewne granice brawury i tyle Hysteric

Bereciku, jak cos znajdziesz to daj cynka. Mam nadzieję,że jednak coś znajdziecie. Sardynka to jedyny kierunek o jakim myslicie??

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

magdunia
Obrazek użytkownika magdunia
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 11 lut 2014

Witam, 

u mnie piękne zdradliwe słoneczko. Piszę zdradliwe, bo na termometrze 14 stopni, więc szału nie ma. Ale ma być lepiej.

Świerszczyku- hotel rzeczywiście blokowisko, ale pokoje przyzwoite, basen jakiś jest, ale przede wszystkim super położenie. Plaża i port na wyciągnięcie ręki. My jak gdzieś jedziemy, to priorytetem jest dobra miejscówka.

Badzia- u mnie Młody kończy podstawówkę. Dobrze, że w mieście tylko trzy gimnazja, bo i tak mieliśmy dylemat. A fochy Świerszczu to mam już teraz, aż strach się bać , co będzie dalej Wacko . Truskawka super. Jest wiercąca, ale to jak większość dzieci w klasie. Z nauką zero problemów i na szczęście nie ma też problemów z odrabieniem lekcji, ale też i pani jakoś strasznie dużo nie zadaje. Klasa chyba niezła, bo z tego co wiem wszyscy idą dalej  do drugiej. Panie mówiła, że nie widzi ani jednego dziecka któremu zalecałaby powtarzanie pierwszej klasy. No a jak zdecydują rodzice to dowiemy się pewnie we wrześniu. 

Beretku- oby ta Sardynia wypaliła. Ceny rzeczywiście wysokie na wielu kierunkach w tym roku, ale te 3 tys. to dla mnie taka feriowa kanarkowa norma, niestety. My na wakacje jak co roku nic nie planujemy. W tym roku mamy nawet problem z wyjazdem na długi weekend, bo nie wiemy co z teściem. A myślałam o Tallinie i Rydze. Nawet miejscówki już miałam wstępnie wybrane. A tu dupa. 

Miłego dnia. Mam nadzieję, że u Was cieplej.

magdunia
Obrazek użytkownika magdunia
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 11 lut 2014

o, tak długo pisałam ,że Świerszczyk zdążyła przede mną Kiss 3

MOHEROWY BERECIK.
Obrazek użytkownika MOHEROWY BERECIK.
Offline
Ostatnio: 7 lat 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Hej hej Air kiss

Asiu, no niestety, euro drogie, to i ceny z kosmosu Dash 1

Ja "poluję" na ten hotel

http://www.itaka.pl/wczasy/wlochy/sardynia/hotel-palmasera-village-resort,OLBSERA.html?ofr_id=8b6b2ad2494082cb49eaa3b6f4e601efb0b0da51a681cc7bd0d540e332bc64b4&adults=2&childs=0

Świerszczyku,nie upieram się na tę Sardynię, ale w większości kierunków z BP już byłam, nawet po kilka razy, więc chciałabym coś nowego.

Patrzyłam jescze na Maltę ale tam tylko obiazdówki, a ja nienawidzę grupowych fakultetów.

Nie byłam też jeszcze na Ibizie, ale jakoś kojarzy mi się z Zante i Laganas Biggrin

Magduniu, no tak Sad, trudno coś zaplanować, ale trzymam kciuki, może coś wyknujesz Good

Słoneczko świeci, kwiatuszki rosną a ja z książką na huśtawce...normalnie wakacje Sun-smilie water  052

No to miłego dalszego Party 2

Strony

Wyszukaj w trip4cheap