--------------------

____________________

 

 

 



Bruksela - Bkk - powrót BKK-Berlin lub DUS, FRA, MUN od 418 euro ( Etihad)

6 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013
Bruksela - Bkk - powrót BKK-Berlin lub DUS, FRA, MUN od 418 euro ( Etihad)

http://www.urlaubspiraten.de/allgemein/hin-und-ruckflug-nach-bangkok-fur-nur-418eur-mit-etihad-airways

Terminy

Hier geht es zur Beispielbuchung!

Brüssel - Bangkok

September: 30

Oktober: 7, 14, 21

November: 18, 25

Dezember: 1, 2, 8, 9

Januar: 20, 27

Februar: 3, 10

Bangkok - Düsseldorf, Frankfurt, München oder Berlin

Oktober: 14, 23

November: 1, 8, 25, 26, 27, 28

Dezember: 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 24, 27, 28, 29, 30, 31

Januar: 27, 28, 29, 30

Februar: 2, 3, 5, 6, 16, 19, 20, 23, 27

apisek
Obrazek użytkownika apisek
Offline
Ostatnio: 7 miesięcy 1 dzień temu
Rejestracja: 08 wrz 2013

Bepi, Ty taka dobra poszukiwaczka jesteś. Znalazłabyś coś na 7-15 grudnia na trasie Gdańsk - Hongkong i z powrotem Lufthansą. Ja jak szukam, to mi tylko powyżej 3 tys wychodzi, czy faktycznie tak jest??????
Z góry dzięki

Mariola

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Apisku.. taka ze mnie szperaczka ..a dla siebie nic znależć taniego nie umiem.. hehe a urlop mam tuż tuż..

3000 zł za Hong Kong trochę drogo, jak dla mnie ,  jak szukałam Hong Kongu na luty z myślą o Filipinach to można było wychaczyć spokojnie za 2500 zł Apisku , tylko z promocjami to jest wiadomo jak, zawsze są ale nie na nasz termin ..hehe.. jak człowiek zmuszony do konkretnich dni  i daty urlopu to cięzko coś znaleść,  ach być już emerytem i móc bukowac kiedy jest promocja ..a nie kiedy Szef wyrazi zgodę na urlop ..to jest moje marzenie !!!musisz polować i zapisac się do newsleterów na meila i na fejsie  typu FRU, Mleczne podróże, Flipo, Fly4, Loter, Ltur itp, oni tam informuja o wszystkich promocjach,  głownie stamtąd wklejam te różne oferty. Najfajniejsze połączenia ma Lufthansa bo lata z wielu miast z Polski i ma tylko 1 krótką przesiadkę w FRA, więc nie trzeba się pół nocy szwędać po jakiś Dohah i innym Emiratach między kolejnym wylotem. Ale Lufa już chyba miała promocje na ten termin chyba w czerwcu wtedy kiedy Lordowski i Daga pokupili SIN, no chyba że jeszcze coś wrzuci, może ten KLM  w czwartek wrzuci cos sensownego z Warszawy , też czekam na tą promocję

apisek
Obrazek użytkownika apisek
Offline
Ostatnio: 7 miesięcy 1 dzień temu
Rejestracja: 08 wrz 2013

Bepi, dzięki, jak Ty nic nie znalazłaś, to widać nic nie ma lepszego. Muszę ściśle w tym, a nie innym terminie.

Mariola

Daga
Obrazek użytkownika Daga
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Apisku,na Twój termin jest za 2200 zł Aeroflotem,ale z Wawy,może warto się "pokusić"Ok

...oby mi się chciało,tak jak mi się nie chce...

apisek
Obrazek użytkownika apisek
Offline
Ostatnio: 7 miesięcy 1 dzień temu
Rejestracja: 08 wrz 2013

Daga, dzięki, ale mój - tylko Lufthansą - no a przecież razem jedziemy....

Jak ktoś coś w najbliższym czasie przyuważy, to dajcie cynk - dzięki.

Mariola

Wyszukaj w trip4cheap