--------------------

____________________

 

 

 



Zające na wyspie wiecznej tęczy- Gran Canaria, grudzień 2014

248 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Andrew
Obrazek użytkownika Andrew
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 15 godzin temu
admin
Rejestracja: 07 maj 2015

Świerszczyk... :

Zajączek jak chciałaś Świerszcza doprowadzić do zawału to masz  Pleasantry

Pięknie się prezentujesz na jednej z mych kochanych wysepek Biggrin

A  z Pamiętników z Wakacji proszę się nie naśmiewać Ok Ich Producentem i właścicielem firmy producenckiej jest Mój Kolega. Wszyscy jęczą............... ale oglądają Kiss 

Polsat ma oglądalność, statyści darmową przygodę, widzowie zadowoleni !! Warto???????? Warto  Yahoo  Zawsze ktoś będzie uszczęśliwiony Biggrin

Ale to tylko mój wtręt za który przepraszam Biggrin

Uwielbiam "Wspomnienia z wakacji" i te kanaryjskie klimaty. Szczególnie odcinek z mięsnym jeżem... Pamiętasz?

Andrew
Obrazek użytkownika Andrew
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 15 godzin temu
admin
Rejestracja: 07 maj 2015

Ale tak na serio, to Zajączku super zdjęcia i opis. Byłem kiedyś 2 dni na GC, ale tylko w Las Palmas. Z Twojej relacji wynika, że warto tam wybrać się zimą. Jest super!

Ja w tym tyg. wróciłem z Barcelony, ale tam nie można chodzić w krótkim rękawku, a na GC - jak widać - tak. Śliczne zdjęcia.

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

o *good2* witam się z Zającami Biggrin

podglądam i z chęcią wrócę na GC Wink

a co do pamiętników....za widoczki oglądam Biggrin inne tego typu 'seriale'wnerwiają mnie za same głosy,a Pamiętniki...jak wspaniale przypominać sobie GC i Lloret Biggrin teraz lecą na polsat 2  wieczorem Biggrin

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Kochani, jestem absolutna przeciwniczką paradokumentów  BadBadBad

Niestety pracuję w branży która także i je produkuje , więc nie moge "srać" na własne gniazdo Blum 3 Taki lajf, jeść się chce a i kredyty spłacac trzeba Kiss 2

A pamiętniki czasem oglądam wyłącznie dla widoczków i wspomnień, pierwszy plan mnie zupełnie nie interesuje aczkolwiek czasem bawi, w końcu "role" grają amatorzy/statyści , którzy potem "szumnie" nazywaja sie aktorami, jak chociazby para grająca Kochanków w mięsnym jeżu ROFL

Pól Polski oglądało, a jak  Pleasantry

Zajaczku, czekamy na więcej wspomnień Clapping

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Świerszczyku, czy możesz nam zdradzić jaka to produkcja z Kanarków się szykuje?

Jeżeli chodzi o mięsnego jeża to obawiam się, że występująca parka lekko nie miała po emisji programu. Pamiętam te niezliczone ilości filmików na znanym wszystkim portalu i niewybredne teksty Crazy. Myślę, że do końca nie zdawali sobie sprawy w co się pakują i jakie pośmiewisko z siebie zrobią. Każdy ma jednak swój rozum i powinien za siebie odpowiadać Crazy

Andrew dzięki za miłe słowa. Na GC w grudniu jest bardzo przyjemnie. Na południu słonko i spokojnie w dzień krótki rękawek i opalanko (nawet bez szmatek Biggrin). Niestety są też miejsca, w których pogoda i temperaturki podobne do Twojej Barcy Pleasantry, ale o tym póżniej.

Witaj karissska *preved*, super, że wracasz z Nami na GC.

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Na punkcie widokowym szybki rzut okiem na tablicę informacyjną

i podziwiamy widoczki

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

E w e l i n a EM
Obrazek użytkownika E w e l i n a EM
Offline
Ostatnio: 5 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 08 paź 2013

Z pamiętnikami to tak jak z PIS-em, niby nikt na nich nie głosował a jednak wygrali. BiggrinTak samo z pamiętnikami, mało kto ogląda ale prawie każdy zna poszczególny odcinek Wink

Ja oglądałam a co Wink Niestety nie mam prócz NG żadnych kanałów podrózniczych - wycięli wszystko, niby pozmieniali kanały ale zabrali ulubione grrr - więc jak były to ogladałam bo i pośmiać się można było, a i hotele podejrzeć i widoczki pooglądać, choć tych zdecydowanie za mało....

Zającu czekamy na cd...bo kolorowo tam u Was i widać, że ciepło....piękna wyspa.....muszę wrócić ....Air kiss

Pozdrawiam wakacyjnie,
Ewelina z EM

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

 Ruszamy dalej w kierunku Sorii. Drogi wydają się być dobrze oznakowane Preved, niestety nie zawsze znaki były ustawione prawidłowo Lol

Do Soria prowadziły dwie drogi. Jedna dłuższa, ale szersza i mniej stroma. Druga wąska, chwilami żwirowa i z niezliczoną ilością serpentyn. Wiadomo, którą wybrał DZ *crazy*, widokowo super pięknie było Preved tylko ja nie lubię się pampersić, a niewiele brakowało, szczególnie jak miejscowi jadący z przeciwka cięli zakręty Diablo.

Mogliśmy pojechać tak Biggrin

a pojechaliśmy tak Dash 1

po drodze zatrzymujemy się przy jeziorkach

i jedziemy dalej

Przed nami panorama Barranquillo Andres. Bardzo ładna wioseczka, piękne gaje, kwiaty i pola uprawne.

Jedziemy do wioski

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Ewelina bo nam Jaro forum zamknie Acute

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Andrew
Obrazek użytkownika Andrew
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 15 godzin temu
admin
Rejestracja: 07 maj 2015

Piękne!

Strony

Wyszukaj w trip4cheap