--------------------

____________________

 

 

 



Teneryfa październik 2011 , hotel Hotasa Interpalace w Puerto de la Cruz

56 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Tyż. I nie tyko łoczy... Biggrin Ale żem na głos nie godoł. Wink

Anonim (nieaktywny)
Obrazek użytkownika Anonim

Aaaaaa....czyli oczy i łoczy BiggrinROFL

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Acute

Mosking ROFL

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

janjus, ja też zdecydowanie wolę je na wolnośći Wink

julciu już niedługo się zabieram do roboty,ale to co ja tu miałam za Meksyk-dosłownie i w przenośni w tym tygodniu,to jest nie do opisania Wink

Melka bałam się jak cholera Biggrin ,pewnie gdyby nie maluszek,też byś się skusiła Biggrin ja cały dzień się czaiłam, a dopiero o 16 stanęłam w kolejce Biggrin

julka2
Obrazek użytkownika julka2
Offline
Ostatnio: 7 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

no to masz wybaczone Smile obyś tylko zdążyła z relacją do mojego wyjazdu Dance 4

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Karisska normalnie przepchać sie przez ten szereg wielbicieli to wyczyn nielada ROFL Kazdy chce Ci w oczy zagladać....Kiss 2

Ja jaoś mam mieszane uczucia do Teneryfy - nei wiem, czy będę ją miała kiedyś w planie - niby mi sie podoba, ale jakos tak nei do konca...no ale może zdanie zmienię za jakiś czas...Pardon

Chybe te czarne piaski mnie zniechęcaja....chociaż z drugiej strony te widoki są przepiękne!

No dobra! Jak mnie ktoś zaprosi to pojadę, opierać się nie będę....Yes 3      

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

momi ROFL

dziś rano postanowiliśmy jechać do San Andres na najsłynniejsza na Teneryfię plażę-Playa teresitas, która ma piasek przywieziony z Sahary. Pod hotelem znajdował się przystanek , mieliśmy jechac autobusem numer nie pamiętam, przesiąść się w Santa Cruz i drugim już bezpośrednio na plażę. Ja,koleżanka+para z Loro parku,poszliśmy na przystanek,siedzimy czekay na autobus i nagle zaczęliśmy liczyć .... bilet w 2 strony 8 eur/osoba, co daje nam 32 eur,a samochód na cąły dzień 25 eur.... no to szybciutko czarek leć do wypożyczalni i bierzemy autko,bo to bez senu Biggrin . Szybcka akcja,Panda gotowa,ruszamy na oparach na stację Biggrin i na plaże.Trafiliśmy jak zwykle bez problemu,gdyż poruszanie się po Teneryfie jest łatwiutkie. W trakcie pojechaliśmy do Santa Cruz na Mak Donalda ROFL i wróciliśmy i dopiero pojechaliśmy na punkt widokowy,słońce już było słabe więc i zdjęcia nie 1.klasa,ale i tak plaża bardzo nam się podobała,szczególnie z góry.

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

i właśnie zdałam sobie sprawę,że przecież to już koniec był Unknw bo w ostatni dzien zaplanowany na opalanie i nic nierobienie,pdooga była taka

Dash 1   Dash 1

Teneryfka jak dla mnie super,bardziej podobała mi się od GC, jestem ciekawa jeszcze Lanza i Fuerty. Lubię Kanarki i ten klimacik tam Wink , myślę,że na teneryfę wrócę , muszę zobaczyć Maskę oraz Lod Gigantes Wink

Anonim (nieaktywny)
Obrazek użytkownika Anonim

Czyli kawalerka i wracamy w te rejony BiggrinMoskingWink

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Diablo

Strony

Wyszukaj w trip4cheap