--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33651 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 20 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Lordziu, no to życze milego knucia Smile ja też jeszcze knuje ale na razie na ten najbliższy wyjazd he he.. dalszego na razie nie ma

No trip no life

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

lordowski :

Hyde.. proponuję lodowczyka... a jak za blisko to może koło podbiegunowe?? lub Alaska Biggrin

Nelcia... Sardynka lub Sycylia na lipiec 2015

Lordziu knuj Sycylię,bo na Sardynce my już "byli"  Mosking

olla123
Obrazek użytkownika olla123
Offline
Ostatnio: 1 rok 10 miesięcy temu
Rejestracja: 08 wrz 2013

lordowski :

dostałem od Olla123 zajebisty prognostyk swojej wyprawy do Etiopii.. mam nadzieję, że mogę się tym podzielić na forum

http://stingowa-przygoda.blogspot.com/2014/06/etiopia.html

a jak przeżyję Etiopię, potem Namibię, Botswanę i Zimbabwe... to oktoberek będzie mega zakończeniem roku

Lordziu Biggrin  ja jak przeczytalam to pierwsze mysli .... O BOSZEEEEE! GDZIE TEN NASZ LORD JEDZIE Biggrin

pozdrawiam i strasznie zazdroszcze Biggrin

.
Obrazek użytkownika .
Offline
Ostatnio: 9 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Olla.. jestem tak podjarany tym wyjazdem, że nawet taka strzelaninka między Surma a resztą "dzikusków" działa na mnie mega pozytytwnie Preved

a tak a propos.. szukaj Ola jakis tanich połączeń do Addis na styczeń i będzie mega Yahoo

Lenuś, wybrzeże Sardynki jest spore.. do tej pory zabrałem Was na 1/10 tego co tam można zobaczyć Smile

.

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Lordziu u mnie córka ostatnio zagaduje o Sycylii,także każde info i widoczki mile widziane Wink

Asia
Obrazek użytkownika Asia
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Lenuś my lecimy na Sycylię, ale dopiero we wrześniu. Myślałam o czerwcu, ale jednak we wrześniu juz tłumów nie będzie, a woda cieplutka po lecie. Skupiamy się na mniej popularnej zachodniej części i północy plus Egady  i pewnie mocno zwiedzająco Biggrin Nie zastanawiaj się tylko słuchaj córki, bo im wiecej czytam tym jestem bardziej zauroczona. Biggrin

...nieważne gdzie, ważne z kim...

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Asia to córka knuje dla siebie wyjazd,ale wiesz ona szuka pięknej miejscówki pod dziecko,żeby można było sobie z wózkim chodzić.Też wspominała coś o jesieni,na maj-czerwiec oni do Turcji chcą,nie jest daleko,no i wszystko tam zna,a dziecko jeszcze za małe jest na daleki podróże.

Asia
Obrazek użytkownika Asia
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Lenuś :

Asia to córka knuje dla siebie wyjazd,ale wiesz ona szuka pięknej miejscówki pod dziecko,żeby można było sobie z wózkim chodzić.Też wspominała coś o jesieni,na maj-czerwiec oni do Turcji chcą,nie jest daleko,no i wszystko tam zna,a dziecko jeszcze za małe jest na daleki podróże.

Lenuś to źle coś zrozumiałam Biggrin Niestety nie pomogę, bo dopiero tam będę. Może w okolicach San Vito lo Capo? U Miki w galerii są zdjęcia z okolic.  Biggrin

...nieważne gdzie, ważne z kim...

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

 Hyde fajny avatarekWink

Julka Tonder udanych wakacjiBye

basia35

trina
Obrazek użytkownika trina
Offline
Ostatnio: 1 tydzień 5 dni temu
Rejestracja: 30 sty 2014

Tonder, przesyłka przekazana Julce, mam nadzieję, że zajrzysz tu jeszcze przed imprezą, to znaczy przed wyjazdem i przeczytasz pocztę Biggrin

Strony

Wyszukaj w trip4cheap