--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33618 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 1 dzień 1 godzina temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

hejka! wieczorne pozdrowionka Hi

Nel, u mnie dziś rano było też piekne słoneczko i temperatury znacznie już wyższe Party 2 choć nie nazwałabym tego jeszcze wiosną! Crazy ale przedwiośnie już jak najbardziej TAK! Yes

to może ja tą kawkę dziś postawię? Ssun-tea

co powiedziecie na taką z jajkiem? he he - znaczy się z ajerkoniakiem Air kiss

a ja sobie "upatrzyłam" już z moją kumpelą wycieczkę w Itace (no trudno, jakoś musiałam przełknąć tego cenowego "gula", który urósł mi w gardle na widok ceny! Shok ); oczywiście jeszcze nic nie kupujemy, bo u mnie w pracy to nigdy nie wiadomo co i jak z urlopem?, ale upatrzyłyśmy już sobie na pocżątek maja Good no a dziś Rainbow mnie zaskoczyło i przysłało mi informację na maila, że wygrałam voucher za Opinię Flirt no fajna niespodzianka , tyle, że teraz "muszę" zmienić plan, i wybrać coś z ich oferty  Mda , a oni nie mają niestety takiej wycieczki jaką upatrzyłam sobie w Itace! Unknw ; no i masz babo placek!  no niby takie nagrody są fajne, ale jednak potrafią czasami zaburzyć "istniejący porządek rzeczy"  Blum 3

Piea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 1 godzina temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

[Good-morning

ŚRODA 

74 dzień roku

11 tydzień

Imieniny zaś obchodzą : 

KlemensLonginaLudwika  

Do wyjazdu marzeń pozostało:

MolotGirl witchSsun-smilie water  030Ssun-pedalek6917

 Bajka - 165 dni - urodzinowe jodowanie -Hel 

achernar51swiat - 121 dni - Peloponez w Grecji 

Alamed - 107 dni - Kajakiem po Pilicy 

 Bajka - 101 dni - Szwajcaria Kaszubska warta powrotu, tym razem Chmielno     

 Bajka - 70 dni - Bory Tucholskie - po grecki chillout z psem  

 Huragan - 64 dni - pierwsze spotkanie z 'Kanarkami" , będzie Teneryfa TOP 5: Atrakcje naturalne na Teneryfie | Wyspy Kanaryjskie, Hiszpania

Bajka - 60 dni - Paros i Antyparos - kwintesencja Cyklad

 Radek - 60 dni Bali, dwa tygodnie, dwa hotele

Alamed - 60 dni - Zakaukazie - Magiczna Gruzja 

Achernar - 20 dni - USA 3 tygodnie w rejonie Wielkich Jezior O trudnościach z wejściem na rynek USA

Asia-A - 12 dni - dwa dni służbowo w Piekarach  Śląskich Galeria zdjęć obiektu

 

Żeluś - 3 dni  - sprawdzimy czy Madera zachwyci nas tak jak innych Madera - zielona wyspa - TupTupTup.org.pl

Alamed -TO JUŻ JUTRO ! - weekend w Pradze Praga - największe atrakcje stolicy Czech - WP Turystyka

 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

 

 

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 1 godzina temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

dziś niestety nie jest już taki piękny, wiosenny dzień jak wczoraj. Chłodniej i bez słoneczka,ale od piatku ocieplenie a do wiosny zostało juz tylko 5 dni Preved

Dziś dzień walki z chrapaniem Fundacja Wspierania Zdrowia Dzieci i Młodzieży - Pamiętajmy, że sen to  zdrowie! 15 marca Dzień Walki z Chrapaniem! | Facebook Dziewczyny jak sobie radzicie z chrapaniem swoich facetów he he  ? Macie jakieś swoje sposoby ?

Piea, powiem ci ,że kawki z ajerkoniakiem jeszcze nie próbowałam. Muszę koniecznie przetestować, zainspirowałaś mnie.Na pewno jest pyszna.

A z tym voucherem to przecież good news a nie kłopot. Zostaw go na kolejny wyjazd , a teraz jedż na upatrzoną wycieczkę z Itaki. Voucher pewnie jest ważny minimum rok ? To zdązysz go wykorzystać może na jesieni..

Czytałam,że po raz pierwszy od ponad 2 lat, spadła cena paliwa lotniczego . Pytanie czy przełozy sie to jakoś na ceny wycieczek w biurach i biletów lotniczych ? 

Alamed, gotowa do wyjazdu ? ulrop dostałaś ?

Spokojnej i radosnej środy Ssun-Flower4You

No trip no life

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Online
Ostatnio: 32 minuty 44 sekundy temu
Rejestracja: 22 maj 2021

odnośnie chrapania   wg mojej teorii chrapią jedynie jednostki silne i niezależne; zdarza się, że i duży pies potrafi zachrapać w czasie snu    a czy ktoś spotkał chrapiącego zająca albo mysz?? z pewnoscią nie   a dlaczego niby tylko faceci???   moja wspaniała skądinąd żona jako osoba mająca zawsze rację  też chrapie, ale nie chce uwierzyć ... bo ma zawsze rację ... alee patrz pkt 1 - teoria

papuas

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 9 godzin 12 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

papuas :

odnośnie chrapania   wg mojej teorii chrapią jedynie jednostki silne i niezależne; zdarza się, że i duży pies potrafi zachrapać w czasie snu    a czy ktoś spotkał chrapiącego zająca albo mysz?? z pewnoscią nie   a dlaczego niby tylko faceci???   moja wspaniała skądinąd żona jako osoba mająca zawsze rację  też chrapie, ale nie chce uwierzyć ... bo ma zawsze rację ... alee patrz pkt 1 - teoria

Biggrin

Papuas, podpisuję się pod Twoją teorią Biggrin Mąż chrapie i ja też.

Jeśli chodzi o psy, to rozmawiałam kiedyś z moja koleżanką, z którą na wyjeździe służbowym miałam spać w jednym pokoju, uprzedzając ja że niestety… (podobno Biggrin )chrapię. Na to ona:- nie ma problemu, wiesz jak mój pies chrapie BiggrinBiggrinBiggrin (patrz owczarek niemiecki senior)

Jednak jeśli chodzi o drugą połowę ślubną to jakoś to da się „wytrzymać” – niezręcznie jest chrapać przy obcych (patrz na przykład szpital).

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Online
Ostatnio: 32 minuty 44 sekundy temu
Rejestracja: 22 maj 2021

Biggrin  Yahoo   i ja nie odcinam się od chrapania  (jako jednostka silna)   i mogę podać pewny sposób, aby ktoś przestał na jakiś krótki czas    można kopnąć w brzuch, ale to mało delikatne i nie wchodzi w grę w stosunku do połowicy   wystarczy jednak kilka razy głośno mlasnąć, by chrapanie ustało i mieć 2 minuty na zaśnięcie

papuas

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 1 dzień 1 godzina temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

he he w kwestii Chrrrr.... mam tak samo jak u Asi (ja też podobno chrapię! Crazy ) przy czym mój Małż tak, jakby mi traktor jeździł po głowie! Tease nie dało się usnąć w tym akompaniamencie! i żadne tam mlaski czy gwizdy i inne szturchania nie pomagały... no na 3-5 sekund tylko! Girl crazy , ale że chłopaki się dawno wynieśli i mamy "nadmetraż" w domu - to poprzenosiliśmy się nieco i każde ma teraz własną alkowę Party 2  he he... i odwiedzamy się czasami jak Król z Królową Girl wacko ale już bez atrakcji "chrapotania" Crazy

(hi hi sposobu Papuasa nogą w brzuch nie próbowałam... , trzeba będzie kiedyś... zawsze to jakaś dodatkowa  atrakcja! Biggrin

Nel, zapewniam Cię że ajerkoniakowa Ssun-tea  jest pyszna! Tender koniecznie wypróbuj  ! 

(co do vouchera, to pewnie, że się cieszę! zawsze to jakiś grosik mniej  Girl wacko ale z tym czekaniem do jesieni.... to różnie może być.... jak nie dziesiąta fala covida to inna plaga może się trafić  ; a co tam! najwyżej zamienimy na coś innego z Rainbow! szkoda byłoby, żeby się taki ładny voucher zmarnował! Crazy więc lepiej żeby to Itaka poczekała bez żadnych zobowiązań i tak !  Girl crazy

Piea

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 3 dni 11 godzin temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Witam serdecznie co do chrapania psów potwierdzam, zarówno nasza wcześniejsza sunia, jaki obecna zarzynaja jak wieprz Sarcastic

Także ja czasem mam stereo bo mąż z jednej a psiul przy łóżku z drugiej. Co dziwne psa chrapanie jest dla mnie rozluźniające a męża frustrujące, może dlatego że mąż jednak bliżej mnie chrapię i bardziej słychać.. Ja zawsze proszę by się przekręcił na bok bo wtedy czasem przestaje lub mniej w porównaniu do na wznak, ale czasem jak bardzo nie da rady zasnąć to robię zatyczki z chusteczki Wacko 2 tak by coś słyszeć np budzik ale jednak ciszej tak że mogę zasnąć. 

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 3 dni 11 godzin temu
Rejestracja: 26 lis 2014

[Good-morning

CZWARTEK

75 dzień roku

11 tydzień

Imieniny zaś obchodzą : 

Gabriel, Hilary, Izabela 

Do wyjazdu marzeń pozostało:

MolotGirl witchSsun-smilie water  030Ssun-pedalek6917

 Bajka - 164 dni - urodzinowe jodowanie -Hel 

achernar51swiat - 120 dni - Peloponez w Grecji 

Alamed - 106 dni - Kajakiem po Pilicy 

 Bajka - 100 dni - Szwajcaria Kaszubska warta powrotu, tym razem Chmielno     

 Bajka - 69 dni - Bory Tucholskie - po grecki chillout z psem  

 Huragan - 63 dni - pierwsze spotkanie z 'Kanarkami" , będzie Teneryfa TOP 5: Atrakcje naturalne na Teneryfie | Wyspy Kanaryjskie, Hiszpania

Bajka - 59dni - Paros i Antyparos - kwintesencja Cyklad

 Radek - 59 dni Bali, dwa tygodnie, dwa hotele

Alamed - 59 dni - Zakaukazie - Magiczna Gruzja 

Achernar - 19 dni - USA 3 tygodnie w rejonie Wielkich Jezior O trudnościach z wejściem na rynek USA

Asia-A - 11 dni - dwa dni służbowo w Piekarach  Śląskich Galeria zdjęć obiektu

 

Żeluś - 2 dni  - sprawdzimy czy Madera zachwyci nas tak jak innych Madera - zielona wyspa - TupTupTup.org.pl

Alamed -TO JUŻ DZIŚ ! - weekend w Pradze Praga - największe atrakcje stolicy Czech - WP Turystyka

 MIŁEGO LOTU Molot

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

 

 

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 1 godzina temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

[Good-morning

PIĄTEK

76 dzień roku

11 tydzień

Imieniny zaś obchodzą : 

GertrudaPatrykZbigniew 

 Szczęśliwy dzień świętego patryka karty z pozdrowieniami, plakat Fototapeta  • Fototapety koniczyny, 17, koniczyna | myloview.pl 

Do wyjazdu marzeń pozostało:

MolotGirl witchSsun-smilie water  030Ssun-pedalek6917

 Bajka - 163 dni - urodzinowe jodowanie -Hel 

achernar51swiat - 119 dni - Peloponez w Grecji 

Alamed - 105 dni - Kajakiem po Pilicy 

 Bajka - 99 dni - Szwajcaria Kaszubska warta powrotu, tym razem Chmielno     

 Bajka - 68 dni - Bory Tucholskie - po grecki chillout z psem  

 Huragan - 62 dni - pierwsze spotkanie z 'Kanarkami" , będzie Teneryfa TOP 5: Atrakcje naturalne na Teneryfie | Wyspy Kanaryjskie, Hiszpania

Bajka - 58 dni - Paros i Antyparos - kwintesencja Cyklad

 Radek - 58 dni Bali, dwa tygodnie, dwa hotele

Alamed - 58 dni - Zakaukazie - Magiczna Gruzja 

Achernar - 18 dni - USA 3 tygodnie w rejonie Wielkich Jezior O trudnościach z wejściem na rynek USA

Asia-A - 10 dni - dwa dni służbowo w Piekarach  Śląskich Galeria zdjęć obiektu

 

Żeluś - TO JUŻ JUTRO !   - sprawdzimy czy Madera zachwyci nas tak jak innych Madera - zielona wyspa - TupTupTup.org.pl

 

 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

 

 

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap