--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33606 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 godziny 46 sekund temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

48 dzień roku

8 tydzień roku

17.02.2020

        Poniedziałek         

Imieniny obchodzą:

Łukasz, Franciszek

Do wymarzonych wakacji blisko, coraz bliżej... Pleasantry

 Basia 35 -220- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry Znalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 217  dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

 

Umilka- 160 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 117  dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -117  dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 90  dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

 

Umilka- 77 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi  Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  alamed -  74 dni weekend w Rzymie    

Megizak70  dni-  Sycylia jak lawa gorąca  Znalezione obrazy dla zapytania sycylia etna

Sigma - 47 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 34 dni Fuerteventura             Podobny obraz   

Basia 35 - 25 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Radek - 25 dni do..." żółw zamiast hipka",czyli Seszele ; )    https://lh3.googleusercontent.com/muVZU9SQsAWtc3cU2l6WUxe7iWj9BtmpczdmVSzuc0CW9Lbp9gcYzJ_GMm_27ElJH0R9hEL7Cx11bs2qBa7tmjuDzIhGwRH9BztLf9RpQiI8um0kQAYTHZahlkLvykFHUjxVbVQBAmE=w2400

 

Dana - 14 dni -birthday gift dla córki-Sajgon Znalezione obrazy dla zapytania: sajgon ale też Singapur i Kuala Lumpur

Mikka- 10 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 godziny 46 sekund temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Witajcie kochani podróżnicy w poniedziałkowy poranek Drinks

Mam nadzieję, że Nel nie została kapitanką na statku i cała i zadowolona wróciła do Warszawki i ,że dzisiaj sie odezwie Dance 2

Milego dnia wszystkim życzę Ssun-Flower4You

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 godziny 46 sekund temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

49 dzień roku

8 tydzień roku

18.02.2020

        Wtorek         

Imieniny obchodzą:

Albert, Konstancja

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej... 

 Basia 35 -219- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry Znalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 216  dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

 

Umilka- 159 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 116  dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -116  dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 89  dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

 

Umilka- 76 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi  Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  alamed -  73 dni weekend w Rzymie    

Megizak- 69  dni-  Sycylia jak lawa gorąca  Znalezione obrazy dla zapytania sycylia etna

Sigma - 46 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 33 dni Fuerteventura             Podobny obraz   

Basia 35 - 24 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Radek - 24 dni do..." żółw zamiast hipka",czyli Seszele ; )    https://lh3.googleusercontent.com/muVZU9SQsAWtc3cU2l6WUxe7iWj9BtmpczdmVSzuc0CW9Lbp9gcYzJ_GMm_27ElJH0R9hEL7Cx11bs2qBa7tmjuDzIhGwRH9BztLf9RpQiI8um0kQAYTHZahlkLvykFHUjxVbVQBAmE=w2400

 

Dana - 13 dni -birthday gift dla córki-Sajgon Znalezione obrazy dla zapytania: sajgon ale też Singapur i Kuala Lumpur

Mikka- 09 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Miłego dnia wszystkim zyczę Party 2

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 9 godzin 22 minuty temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko wtorkowe Wszystkim !!! : )

Dennis już "przeleciał nad Irlandią" ale Atlantyk wciąż Go pamięta ; )

...jeszcze wczoraj takie monstra można było ogladać w okolicy klifów Doolin

 p.s.fotka z irlandzkiej grupy WAW do której też należę...

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 10 godzin 59 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dobry wieczór Kochani Ssun-Flower4You

znacie to, prawda  ? .."wszędzie dobrze,ale w domu najlepiej "  Więc tak , wróciłam do domku z czego się oczywiście bardzo cieszę . 

Na powitanie dla wszystkich uwaga ..SZAMPAN . Wasze zdrowi kochani Drinks Tęskniliście trochę ? bo ja tak..

Poza mega pechowym poczatkiem, co oznaczało stracone loty, prawie tygodniowe opożnienie wejścia na statek wszystko inne wypaliło. Czyli był to rejs pt Fiordy Chilijskie,ale ja niestety do fiordów nie dotarłam Dash 3 Widziałam je jednak na fotkach znajomych, którzy odyli cały rejs.

Mimo słabego poczatku zwiedzilam inne wspaniałe miejsca a przede wszystkim udało mi się zobaczyć cudowne pingwinki i to różne ich rodzaje.. nawet nie miałam świadomości ,że jest ich kilka typów.Zwiedziałam kilka wspaniałych parków narodowych w tym słynny Torres del Paine. Dotarłam tez do parę dużych miast, tu już nie wszystko mnie kręciło. Na statku, tak jak w zeszłym roku, była wspaniała kuchnia , więc degustacje różnych potraw odbywały si,ę zdecydowanie zbyt często. Moja figura teraz na tym cierpi he he

Póżniej wrzucę parę fotek , choć widzę że Andrew, Mabro i Asia dzielnie pokazywali na forum gdzie byłam i co widziałam, slicznie wam dziękuje Heart Na mostku rzeczywiście byłam, nawet trzymałam ster statku !!!Sun-smilie water  020 na szczęście wszyscy moje sterowanie przeżyli , ja też Laugh 1

A wy widzę,świetnie sobie beze mnie poradziliście. Super !! To ja zaraz wybywam w kolejną podróż he he

Wszystkim którzy przygotowywali odliczankę bardzo, bardzo  dziękuję   A szczególnie Alamed !, która zrobiła ich chyba najwięcej prawda Alu ? Dla ciebie mam specjalny prezent, też rejsowy, tylko małą jednostką.. Polinezja francuska czeka na ciebie. Katamaran gotowy do rejsu z wyspy na wyspę.. a ja wskakuję do twojej walizy ok ?

Znalezione obrazy dla zapytania: rejs na tahiti

 Troche będę miała zaległości w czytaniu, ale to przecież tak przyjemna lektura.Uwielbiam takie czytanie ..

A ja musze zaraz sobie zgrać zdjęcia z wyjazdu, aby mi nie zniknęły jak te z Alaski, brr

miłego wieczorku wszystkim

No trip no life

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 godziny 46 sekund temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Nel, bardzo dziekuję,że zauważyłaś moją aktywność :-), robiłam to dla Ciebie abyś po powrocie mogła sie połapać w dniach do odliczania Biggrin

W końcu to dzięki Tobie pojawiłam sie na tripku Kiss 3

Bardzo dziekuję za prezent chętnie skorzystam i wybiorę sie z Tobą, bo coś w tym roku nie jest mi dane podróżować Dash 1

Filipny odwołane, Sardynia w maju jak zauważysz na odliczance, też odwołana (Ryanair nie dostał dodatkowego samolotu ) 

Wczoraj sie dowiedziałam,że mój syn, który w marcu miał lecieć z Mediolanu na Malediwy też nie poleci, bo Air Italy upadło Wizard

 

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 8 godzin 59 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Witaj Nel! Jednak nie zostałaś w tych dalekich krajach??

Ala to chyba faktycznie rok pecha - tyle u Was nieudanych planów.  Nel też zaliczyła potężnego pecha. Oby pech nie przenosił się dalej. Z powodu „chińskiego świrusa” wiele osób odwołuje wycieczki (m.in. moja koleżanka z pilatesa) Dana też ma problem (pewnie jest już jakaś decyzja). My na razie nic nie planujemy. Przeczekamy, aż wszystkie pechy i zarazy pójdą precz.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 godziny 46 sekund temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Asiu, masz rację też tak mówi mój mąż, a mnie nosi Party

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 10 godzin 59 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

19.02.2020

 ŚRODA

Imieniny obchodzą:

Konrad, Marcela

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej... 

 Basia 35 -218- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry Znalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 215  dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 158 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 115  dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -115  dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 88  dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Umilka- 75 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi  Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  alamed -  72 dni weekend w Rzymie    

Megizak- 68  dni-  Sycylia jak lawa gorąca  Znalezione obrazy dla zapytania sycylia etna

Znalezione obrazy dla zapytania: newCienkibolek-66 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Sigma - 45 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 32 dni Fuerteventura             Podobny obraz   

Basia 35 - 23 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Radek - 23 dni do..." żółw zamiast hipka",czyli Seszele ; )    https://lh3.googleusercontent.com/muVZU9SQsAWtc3cU2l6WUxe7iWj9BtmpczdmVSzuc0CW9Lbp9gcYzJ_GMm_27ElJH0R9hEL7Cx11bs2qBa7tmjuDzIhGwRH9BztLf9RpQiI8um0kQAYTHZahlkLvykFHUjxVbVQBAmE=w2400

Dana - 12 dni -birthday gift dla córki-Sajgon Znalezione obrazy dla zapytania: sajgon ale też Singapur i Kuala Lumpur

Mikka- 8 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Znalezione obrazy dla zapytania: newCienkibolek- 4 dni- Kerala z wypoczynkiem na Goa Znalezione obrazy dla zapytania: kerala

Miłego dnia wszystkim zyczę Party 2

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 10 godzin 59 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry

środa przed nami , damy radę prawda ? Smile

Dziś na odliczance szaleje Cienkibolek, od razu 2 wyjazdy !! Gratulacje, jak szaleć to szaleć .

Cienkibolek- 4 dni- Kerala z wypoczynkiem na Goa Znalezione obrazy dla zapytania: kerala

Cienkibolek-66 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Alamed, oczywiście ,że zauważyłam i jeszcze raz dziekuję Air kiss Rzeczywiście mega cieżko byłoby mi się połapać w dniach po dłuższej nieobecnośći..

Przykro mi , że twoje wyjazdy nie wypalą  i wcale się nie dziwię, że cię nosi.A nie myslisz o jakiś innych kierunkach ? bo nie chce mi się wierzyć,że nigdzie nie pojedziesz...

Asia, moje miejsce jest tutaj.. Za młodu kilka lat spędziłam za granicą i wróciłam. Teraz już nie ma szans na takie "wyprawy",bo nie czuje zupełnie takiej potrzeby. Za to podróże jest tym co kocham , tak jak ty prawda ?

Radek, niesamowita fota !! Good  Fale wspaniałe , choc chyba nie chciałabym być w pobliżu

Zagadka dla was dziś z serii krajobrazowej

miłego dzionka

Znalezione obrazy dla zapytania: nowa zelandia

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap