--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33614 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 20 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Wyslij pls , zobaczymy co sie dzieje. Czy mozesz odczytac wiadomosci ode mnie ? ten poranny priv?

No trip no life

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 14 godzin 29 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Wracając do tamtej zagadki, to ja nieśmiało powiem, że Monachium i pałac Nymphenburg?

glasvegas
Obrazek użytkownika glasvegas
Offline
Ostatnio: 2 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 16 lis 2013

Nel :

Wyslij pls , zobaczymy co sie dzieje. Czy mozesz odczytac wiadomosci ode mnie ? ten poranny priv?

Nel wiadomości od Ciebie moge otzrymywac nastomiast nie moge wysylac. Test z innym uzytkownikiem pokazal ze moge wysylac wiadomosci do innych. Hmmm

Not all who wander are lost.

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 3 godziny 9 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

ssstu-6 :

...siemanko poniedziałkowe Wszystkim !!! : )

Nel,wczoraj sprawdzałem pogodę przy okazji korespondencji z obiektem,codziennie 25-27*C...ma być ; )))

...a swoja drogą to ubożuchno na forum z relacjami z Fuerty,jak wrócę pewnie "cuś" sklecę...

ciekawe czy faktycznie plaże "urywają d..e",bo na pozostałych wyspach są..."bo są" ; )

..."pierwsza-lepsza" ,irlandzka bije je na głowę ; )))))

cześć Stuuu-6, 

piękna ta Twoja plaża, ale pozwolisz że sie "wtrącę" ?  Pleasantry

Z plażami to nie jest tak, że ta bije na głowę tą, a tamta inną...    chyba...    tak myślę... ja tam znawcą plaż nie jestem, tzn. zupełnie nie jestem plażowiczem, ale lubię łazić po plażach o zachodzie słońca, lub nawet w dzięń - cykac im fotki. 

Na Kanarach plaże są wulkaniczne, w rzeczy samej   Yahoo  , w końcu to wulkany   Blum 3 , ale ja myslę ze to głównie kwestia spojrzenia i nastawienia; znajdziesz tam takie z milionem lezaków, przyhotelowe, ale i dzikie zupełnie, zatoczkowe, klifowe, jakich dusza zapragnie..., a że to nie Karaiby.... no cóż... każdy wie gdzie jedzie ( i po co)  Blum

Nie ma co ich porównywać, bo z plażami to trochę tak jak z górami, no które  ladniejsze? Tatry, Alpy czy Kaukaz? 

ale jeśli jesteś miłosnikiem piachu i kąpieli słonecznych - to zdecydowanie Fuertaventura to dobry wybór, piachu Ci tam dostatek ...  Sun-smilie water  001

pozwolisz, że ci tu wrzucę mini-przegląd kanaryjskich piachów? ( z moich starych zasobów)    Girl wacko

Lanzarote

Lanzarote, Papagayo beach

Fuertaventura, Coralejo

Teneryfa

na Teneryfie piasek jest jak sadza w kominku  Crazy tyle, ze nie brudzi ale za to parzy   Man in love  , ale dla mnie to mój faworyt  Biggrin -  piękna czarna sypka materia skrząca się srebrzystym kwarcem - dla mnie taki piach to egzotyka! - co kto lubi...   On the quiet 2

Gran Canaria - no tam Ci piachu tez nie zabraknie   Yahoo

ale są i takie: ( hotelowe (chyba Amadores)  z całym tym "sprzętarium" )- dla mnie fuj!  Pleasantry

Fuertaventura ( palża dla surferów) 

Lanzarote - Arrecife

Lanzarote- Costa Teguise

Lanzarote (na północy wyspy) są też takie bardziej "dynamiczne"   Man in love

 Brakuje tylko z La Gomery..., bo na La Gomerze byłam tylko 1 dzień wycieczkowo z teneryfy, więc w ogóle nie zawitałam na plażę

sorrki, że Ci sie wcięłam.... 

Piea

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 3 godziny 9 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Basia A. :

Wracając do tamtej zagadki, to ja nieśmiało powiem, że Monachium i pałac Nymphenburg?

Kurcze... a nie myślałm że będzie takie trudne... 

no dobra - to kolejna próba: fotka całości i mała podpowiedź: to nie Monachium i to nie Chiny... bliżej....znacznie bliżej ....  Man in love

Piea

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 2 godziny 43 minuty temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Nie bylo tak zle z tym sztormem-jasne,ze troche bujalo,ale tragedii nie bylo,bo te wielkie rejsowce trudno rozbujac-szczegolnie ze one maja te boczne stabilizatory,ktore w takich sytuacjach wysuwaja.Aczkolwiek rzeczywiscie miejsca w restauracji wiecej bylo wolnego.Ale na czworaka po pokladzie nie trzeba bylochodzic-dorszy tez nie karmilem przez burte.W sumie mi sie podobalo nawet.

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Margerytka
Obrazek użytkownika Margerytka
Offline
Ostatnio: 2 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 28 gru 2016

Piea :

Basia A. :

Wracając do tamtej zagadki, to ja nieśmiało powiem, że Monachium i pałac Nymphenburg?

Kurcze... a nie myślałm że będzie takie trudne... 

no dobra - to kolejna próba: fotka całości i mała podpowiedź: to nie Monachium i to nie Chiny... bliżej....znacznie bliżej ....  Man in love

Nie jestem pewna, ale takie "cuś" widziałam chyba daaaaaaaaaawno temu w Tarnowie Wacko

Margerytka

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Na Fuertaventurze plaże są piękne zwłaszcza  Jandia i Sotavento i ten lazur wody na pewno Ci sie spodoba.Sun-smilie water  052

basia35

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 2 godziny 20 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...taaa,basia35 będe w miasteczku Gran Tarajal i do wymienionych przez Ciebie plaż będzie niedaleko !!! ; )

a powiedz,co myślisz o "okrzyczanej" Cofete !???

...Piea, plaże z GC i Lanzy znam...bardzo dobrze więc mogę je porównać z irlandzkimi  ; )))

siemanko wtorkowe Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 1 dzień temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Piea :

Basia A. :

Wracając do tamtej zagadki, to ja nieśmiało powiem, że Monachium i pałac Nymphenburg?

Kurcze... a nie myślałm że będzie takie trudne... 

no dobra - to kolejna próba: fotka całości i mała podpowiedź: to nie Monachium i to nie Chiny... bliżej....znacznie bliżej ....  Man in love

Ja bym powiedziała, że to jest taka chińsko-turecka altanka z parku w Wilanowie, ale może się mylę, bo podobnych budowli widziałam kilka.

Strony

Wyszukaj w trip4cheap