--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33649 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Nelcia :

Tadzik 100 dniówka ci dzis stuknęła do wyjazdu w stylu reggae  , chyba musisz nam coś postawić z tej okazji Yes 3

 

Jaka fajna cyferka Biggrin
Stawiam Wam wszystko, co przywiozłem teraz z Madery Party

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Online
Ostatnio: 47 minut 20 sekund temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko niedzielne wszystkim !!! : )

wczoraj było moje "przygotowywanie" do wakacji a dziś "pełną parą" ruszyła Basia ; )))

na 99,9% lecimy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Tadzik a ten alkohol z Madery  to jakiś  Twój  ulubiony -polecasz.Biggrin

basia35

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 26 gru 2015

basia35 :

Tadzik a ten alkohol z Madery  to jakiś  Twój  ulubiony -polecasz.Biggrin

Generalnie nie jestem miłośnikiem win ... wolę rum, który na Maderze jest niezły.
Ale wina z Grupy Malwazja są po prostu wyśmienite. Tego z 2000 r. jeszcze nie próbowałem - namówiłe mnie pani w sklepie na lotnisku, ale podobno jeszcze lepsze Biggrin

Tak więc z Madery wina są super ... oczywiście te wszystkie są słodkie, półsłodkie, bo wytrawnych nie znoszę Wink

 

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 57 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dobry wieczór,

Tadzik widzę że się elegancko zachowałeś bo barek cakiem ,całkiem Yes 3 ja też lubie trunki z Madery więc się częstuję

Radek, teraz to juz nie ma to tamto   Biggrin Jak nowe bikini zakupione to trza jechac ..

Nikt zagadki nie odgagł ??? wyjątkowo nic nie podpowiem I-m so happy

Dzisiaj byłąm w centrum handlowym a tam święta już pełną gębą ..po raz pierwszy poczułam że to już wcale nie tak daleko Wacko

No trip no life

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Też lubie słodkie i półsłodkie,  na pewno się skuszę bo Madera w planach. A tak przy okazji relacja z Madery będzie.  Give rose

basia35

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 26 gru 2015

basia35 :

Też lubie słodkie i półsłodkie,  na pewno się skuszę bo Madera w planach. A tak przy okazji relacja z Madery będzie.  Give rose

Nie wiem, czy pisać, żeby przypadkiem Cię nie zniechęcić Crazy

Teraz w listopadzie cholernie zimno było, a wiatr głowę urywał Spiteful

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

 Myślę o miesiącach letnich ale ciągle odkładam ten wyjazd. Wstyd się przyznać ale raz zastanawiałam się Egipt czy Madera i wygrał Egipt.

basia35

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Jak latem, to napiszę relacje Basiu po zakonczeniu tej z Ibizy Wink
Wszystko będziesz miała lepiej i ładniej ode mnie, więc będzie odniesienie do punktu minimum Laugh 1

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 57 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry! Good morning! Buenos días! Guten Tag! Dobrý deň! ΚαλημέραLabas rytasYahoo

DZIŚ JEST PONIEDZIAŁEK, 27 LISTOPADA 2017. 

Imieniny obchodzą: WALERIAN, WIRGILIUSZ

URODZINY OBCHODZĄ: wszyscy urodzeni 2 listopada  Give roseZNAK ZODIAKU: SKORPION

Podobny obraz

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 

Na czele odliczanki jest BAJKA !!  Yahoo  Party 2

Bajka -293 dni- chcieć to móc czyli trip4cheap  Yes 3  na Karpathos           Podobny obraz

Umilka -273 dni -Kenia -w poszukiwaniu zwierzaków        Podobny obraz i zapachu afrykańskiej sawanny    Podobny obraz

Tadzik- 252 dni- powrót na przepiękną Minorkę           Podobny obraz

Megizak  - 250 dni - Kazachstan Obraz znaleziony dla: Kazachstani motocyklem Kirgistan Obraz znaleziony dla: Kirgistan i Tadżykistan Obraz znaleziony dla: tadżykistan

Andrew - 240 dni - lato na Saharze Zachodniej الصحراء الغربية i w Mauretanii موريتانيا 

Elam54 - 207 dni - wakacje na Majorce          Podobny obraz

Tadzik- 194 dni- po sardynki na Sardynię                  Podobny obraz  a przy okazji Korsyka      Podobny obraz          

Jorguś- 180 dni -  norweskie fiordy czekają         Podobny obraz                Podobny obraz

Zając1 - 142 dni - 2 tygodnie w Wietnamie Północnym        Podobny obraz

Cienkibolek- 142 dni - na Szlaku Piękna czyli Chile  Podobny obraz Boliwia Podobny obraz Peru   Podobny obraz

Dana - 122 dni- wyprawa do Iranu, od Teheranu       Podobny obraz po Shiraz          Podobny obraz

Sigma- 110 dni - na Szlaku Piękna czyli Chile  Podobny obraz Bolwia  Podobny obraz  Peru  Podobny obraz

Greg 2014 - 104 dni - Costa Favolosa - rejs z Santos    Podobny obraz  do Savony

Tadzik-99 dni - gorące tańce Podobny obraz w rytmie reggae   Podobny obraz

Ela- 74 dni - w poszukiwaniu lampartów na Sri Lance       Podobny obraz             Podobny obraz

Greg 2014 - 63 dni - Costa Magica- rejs z Gwadelupy po Karaibach Podobny obraz

Umilka -59 dni -Tropiki Centralnej Ameryki (Meksyk, Gwatemala, Belize, Honduras i Salwador)  Podobny obraz        Podobny obraz

Agata -52 dni Wenecja i kolorowe szkiełka czekają  Podobny obraz  Znalezione obrazy dla zapytania murano wenecja

Koniczynka -  47 dni - boski Zanzibar       Podobny obraz

Tadzik- 40 dni - wypad na cejlońską herbatkę        Podobny obraz    Podobny obraz

Dana - 40 dni - poznawanie uroków Cejlonu      Podobny obraz a potem plażing na Malediwach  Podobny obraz      

Megizak - 25 dni - świąteczny wypad do Hagi, Rotterdamu i Amsterdamu na spotkanie z synem Podobny obraz

Zając 1- 20 dni - świąteczno sylwestrowy wyjazd do Hong kongu  Podobny obraz i na Luzon na Filipny   

Basia 35 - 16 dni - Oman Karaiby Orientu            Podobny obraz

Andrew - 10 dni - Szalom w Jerozolimie 

Ssstu-6 - 6 dni - degustacja na Jamajce       

Edyta - 6 dni - najwyższa pora na Republikę Południowej Afryki           Podobny obraz

 

MIŁEGO TYGODNIA   Yahoo

[/quote]

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap