--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33609 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 1 min temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

no to mamy jesień kochani, od wczoraj..Lato dopiero za rok,albo .....znacznie szybciej , jeśli zaplanujemy jakiś wypad w słonecznym kierunku

Asia, Basia, pakujecie się pomalutku ? wy własnie udajecie sie w sonecznym kierunku Sun bespectacled

Zelek, za 9 dni masz zaplanowane Bali. Czy słyszalaś o aktywności wulkanu ? Od wczoraj zagrozenie wulkaniczne jest najwyższego stopnia,,Sad

Dejzi, czy mam usunac z odliczanki twoj wyjazd za 7 dni ?

Jak wam sie podoba pomysl Dejzi a propos zdjeć do zagadek ? Ja jestem z tym ok.. jakie sa wasze opinie ?

A propos zapraszam na sobotnią kawę i zagadkę . Gdzie znajdziemy tą latarnię morska, która opisałam w jednej z relacji ?

Podobny obraz    

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Online
Ostatnio: 56 minut 13 sekund temu
Rejestracja: 31 maj 2016

heee, Nelcia, "latarenka" blisko mnie i to i wiem,że to "La Corbiere" na wyspie Jersey ; )

siemanko sobotnie Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 1 godzina 24 minuty temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Dzień dobry weekendowo Biggrin 

U mnie przed chwilą zaświeciło słonko - nareszcie po tylu szarych i deszczowych dniach Yahoo

Podobno w lasach trwa szaleństwo grzybowe - uwielbiam chodzić po lesie i zbierać grzyby, może jutro gdzieś się wybiorę na grzyby.

Takich nie zbieram ale lubię jak w lesie jest kolorowo

Pomysł ze wstawianiem swoich zdjęć w naszych fotograficznych zagadkach bordzo mi się podoba Yes 3 A co do Cienkiegobolka to myślę, że klika na fotkę prawym klawiszem myszki i ... za chwilę ma gotową odpowiedź Biggrin

Lecę korzystać ze słonka!

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 9 godzin 18 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Basia melduje, że w poniedziałek opuszcza szpitalne mury, bez większych przeciwwskazań od lekarzy... No wiadomo że lepiej, zebym się dłużej rehabilitowała, ale na Kanarkach nie będę przecież leżeć plackiem! Będę ćwiczyć, a rodzice razem ze mną, nie ma tak łatwo, hehe

Przygotowania w toku, przecież ciuchów jest tyle, a bagaż taki mały... A do załatwienia przed wylotem jeszcze tyle spraw...

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 10 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nelcia, samochodzik dopierow w fazie zatwierdzania wycen, więc na Kanary z nami się nie wybiera. Walizki wyjęte się wietrzą -  ale nie wiadomo co wrzucić (zbyt  ciężki wybór...) ale jeszcze troszeczkę czasu. Basia z przewodnikiem planuje zwiedzanie. 

Zagadki zdjęciowe osobiste oczywiście na tak!

Dejzi milo, że się do nas odzywasz. Buszujesz w ogrodzie? Jak interes idzie.  Szkoda że nie możesz teraz udać sie na urlop, ale co się odwlecze ... może coś fajnego ustrzelisz.

pozdrowinia

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 1 min temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Radek.zgadza się to była wyspa porucznika Bergeraca czyli Jersey..dla przypomnienia słynny "policjant" a obok dla ciebie  lawendowe pole z Jersey

  

No trip no life

dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

mój pomysł przegłosowany! ROFL

nelciu, wyrzuć bidnego dejzika z listy, choć ładnie wyglądał, ale co się odwlecze to nie uciecze!nie teraz to później, nie tam, to gdzie indziej!

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

wiktor
Obrazek użytkownika wiktor
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 mar 2016

Witanko niedzielne,

już w domowych pieleszach jestem Smile Wyskok był krótki ale super. Loty bez opóżnień i stresów.Odprężyłem się, zażyłem troche lata i mogę dalej funkcjonować, Tam jednak i cieplej i słoneczniej.

Troche mam do czytania na forum ,ale dzis leniwa niedziela a  do tego pada, więc jest szansa że nadrobię Smile

pozdrawiam was wszystkich niedzielnie i wrzucam troche uśmiechu

Obraz znaleziony dla: dowcip pogoda

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 1 min temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY  WSZYSTKIM !  Smile  

Dziś jest już NIEDZIELA 24  WRZEŚNIA, WEEKENDUJEMY

Imieniny obchodzą: GERARD,JAROMIR

URODZINY OBCHODZĄ: wszyscy urodzeni 24 WRZEŚNIA Give rose ZNAK ZODIAKU: WAGA

Podobny obraz

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest ANDREW Yahoo  

Andrew - 304 dni - lato na Saharze Zachodniej الصحراء الغربية i w Mauretanii موريتانيا 

Cienkibolek- 208 dni- na Szlaku Piękna czyli Chile  Podobny obraz Boliwia Podobny obraz Peru   Podobny obraz

Sigma- 173 dni- na Szlaku Piękna czyli Chile  Podobny obraz Bolwia  Podobny obraz  Peru  Podobny obraz

Greg 2014 - 168 dni - Costa Favolosa - rejs z Santos    Podobny obraz  do Savony

Tadzik- 163 dni - gorące tańce Podobny obraz w rytmie reggae   Podobny obraz

Greg 2014 - 127 dni - Costa Magica- rejs z Gwadelupy po Karaibach Podobny obraz

Umilka -123 dni-Tropiki Centralnej Ameryki (Meksyk, Gwatemala, Belize, Honduras i Salwador)  Podobny obraz        Podobny obraz

Koniczynka - 111 dni- boski Zanzibar       Podobny obraz

Tadzik-104 dni - wypad na cejlońską herbatkę        Podobny obraz    Podobny obraz

Megizak - 89 dni - świąteczny wypad do Hagi, Rotterdamu i Amsterdamu na spotkanie z synem 

Zając 1- 84 dni - świąteczno sylwestrowy wyjazd do Hong kongu  Podobny obraz i na Luzon na Filipny   Podobny obraz

Ssstu-6 - 70 dni - degustacja na Jamajce       

Edyta 70 dni - najwyższa pora na Republikę Południowej Afryki           Podobny obraz

Greg 2014 - 61 dni - Costa Mediteranea- rejs z Savony do Dubaju         Podobny obraz

Edyta -48 dni - podróż do rajskich wysepek Seszeli       Podobny obraz         

Andrew - 46 dni -wyprawa na poddasze świata do Nepalu  

Sigma - 13 dni - podróż na dach świata, czyli 16 dni w Tybecie            Podobny obraz  

olletka- 12  dni -Rocznica ślubu na wulkanie. Jawa i Bali Obraz znaleziony dla: bali

Żelek -8  dni- świątynie na ...BALI             Podobny obraz

Andrew - 7 dni - weekend w Kijowie 

Apisek - 3 dni - wyprawa do Bhutanu  Podobny obraz   a potem Nepal   Podobny obraz    

Asia- A  i Basia A - 2 dni- rodzinny wypad na Gran Canarię       Podobny obraz       Podobny obrazPora wietrzyć walizy i pomału szykowac sie do wyjazdu w ciepełko  Yes 3

 

ZAWITAŁA DO NAS JESIEŃ , MIEJMY NADZIEJĘ ŻE TO BĘDZIE ZŁOTA, POLSKA JESIEŃ  Sun bespectacled

 WEEKENDUJEMY Yahoo

 

MiłeJ NIEDZIELI  Smile 

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 1 min temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry wszystkim w niedzielę Smile

Wiktor witaj powrócony Drinks Mogłeś kurcze przywieżć nam troche tego słońca z Londynu..Fish&chips zjedzone ?

Dejzi, wpis usuniety, choć serce mi sę kroiło Bad Mam nadzieje jednak ,że coś inego wyknujesz wkrótce

Pomysł "kupiony" a ja jeszcze go uzupełnie o innych "pomysłodawców" Każdy z was może wstawic swoją zagadkę  pls..ja tez chetnie poodgaduję

Mabro ,jak tam idzie grzybobranie ? pokaż nam koniecznie swoje zbiory

Asia, Basia, słyszę dobre newsy ze szpitala. Czyli wszystko pomału zmierza w dobrym , wyjazdowym kierunku Sun-smilie water  001

Skoro dziś niedziela to apraszam wszystkich na póżne,ale wciąż uśmiechniete śniadanko z kawką oraz na mini quize- kto rozponaje ten wodospad ? nie musi być jego nazwa ,wystarczy kraj

Podobny obraz

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap