--------------------

____________________

 

 

 



Zające na Bali, czerwiec 2014

374 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
dzioby125
Obrazek użytkownika dzioby125
Offline
Ostatnio: 6 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

zaczarowane miejsce ten Monkey Forest Man in love

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Man in love   Yahoo  fajowy basen i widoczek i lokalizacja hotelu , uwielbiam te balijskie hotele, sa najpiękniejsze na świecie Yes 3

E w e l i n a EM
Obrazek użytkownika E w e l i n a EM
Offline
Ostatnio: 5 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 08 paź 2013

Kurde, ale cudna ta Pura Besakih - my tam nie dotarliśmy,  z małymi ogonami wszystkiego nie dało się zrobic.

Ale dzięki,że mogłam choć na zdjęciach ją zobaczyć Wink One sprawiły, że jestem jeszcze bardziej zakochana w Bali!Clapping

Każde zdjęcie ma coś..to kawałek pięknego "zielska" to "temple" to ptaszki, naturę, bosskie kolorki......ach......rozmarzyłam się na maxa!

A hotel mega klimatyczny, dokładnie takie drzwi mi mieliśmy też w naszym, i te tarasy.......chcę tam wrócić! Wink

Pozdrawiam wakacyjnie,
Ewelina z EM

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Czytam,oglądam i nie wierze,żeby Bali mogło nie podobać Acute

Nie wiem Zajączku,ale jednak wszystko pieknie pokazujesz Man in love

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

dzioby, no właśnie po przeczytaniu negatywnych opini, ja w Lesie Małp byłam zachwycona, ale wiedzialam na co negatywnego muszę się nastawić Biggrin

bepi, ten hotel był wybierany przez DZ, ile zlych emocji po drodze było................, ale teraz wiem, że był super i jeszcze raz mu podziękuję Kiss 2

Ewelina z kaczorami nie da się wszystkiego zobaczyć, niestety Secret ale Pura Besakih uważam, że top 1

Lenuś cieszę się, że w moim wydaniu Bali się podoba Dance 4 ale już pisalam do apiska Bali jest piękna i o tym się przekonałam Preved i nadal twierdzę, że tam nie wrocę Secret

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Faktycznie ,jeśli świadomie wkalkulujemy negatywne niuanse danego miejsca siłą rzeczy potem wszystko jakby mniej nas uwiera .Drajwer przeskoczył sam siebie a nawet ciotkę -babcię .Zajączku jestem zauroczona przyrodą ,roślinnością ,architekturą i magią niektórych miejsc.Ba,nawet ptaszki się znalazły Man in love .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zajączku ja tez stawiałam że ciotka- babcia w plecaku z Wami podróżuje Crazy 

fotki z hotelu takie spokojne... relaksujace.... byliście tam tylko we dwoje??  Wacko

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zajączku czekamy na ciąg dalszy   Yes 3

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Kiwi, zgadzam się z Tobą, jak człowiek zna czarne strony inaczej się nastawia ( ja zawsze mówię, że po śmierci do piekła mam trafić, bo w rauj to nie dla mnie, nudą by wiało straszliwie i jak ja bym tam mogła grzeszyć *dash1*, no ale znam czarną stronę raju Biggrin) i tych czarnych stron mi brakowało  we wcześniejszych relacjach, teraz już je znam Mamba i trochę się nimi dzielę.

Kasik, ciocia-babcia, jeżeli została w plecaku to pojechała z kierowcą Mosking, oj jak z nim nadal jeździ to Dash 1 bym to samochodu nie wsiadła Wacko.

Hotel taki właśnie spokojny, relaksacyjny (chociaż nasi sąsiedzi byli *crazy*, co tam się działo Shok), ludzików było sporo, tylko jak to w Ubud wszyscy zwiedzają, po okolicy ganiają. Jak poszliśmy na basen to jeszcze jedno małżeństwo było, a tak cisza i spokój............... Zanim pojechałam to byłam zła na Dużego, że w moją działkę wszedł ( to ja wybieram hotele Preved) i wybrał ten hotel, ale potem byłam mega Biggrin

bepi już piszę, muszę się streszczać, bo za chwilę dłuższa przerwa będzie Pleasantry

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Ubud to miasto artystów i jogi, ale tak naprawdę to nie jest miasto, to 14 wsi oddalonych od siebie nie dalej niż 5 km, których centrum jest właśnie Ubud. Nazwa miasta pochodzi  się od balijskiego slowa ubad czyli lekarstwo (na rzeką Campuhan rośnie sporo roślin o właściwościach leczniczych). Największy rozkwit Ubud przybada na lata dwudzieste poprzedniego wieku, kiedy to przybywało tam wielu artystów również z europy, a za nimi docierali turyści, aby zachować tutejszą przyrodę i kulturę powolano specjalną fundację, Yayasan Bina Wisata, jak jej się udaje działać, no cóż, różnie, w okolicy lepiej w samym centrum Pleasantry

nasz hotel mieścił się przy Jalan Wanara Wana (inna nazwa to Monkey Forest Road) jednej z głównych ulic, drugą była Jalan Raya, a przy niej znajdował się pałac Puri Saren Agung, siedziba włóadców Ubud panujących od konca XIX wieku do drudiej wojny swiatowej. Pałac jest całkowicie odbudowany po zniszszeniu oryginału podczas trzęsienia ziemi w 1917 roku. W pałacu byliśmy już wieczorem, teraz mamy nadzieję, że będzie go można zwiedzić

 

Wchodzimy przez główną bramę i rozgllądamy się za jakąś kasą biletową, nic takiego nie widzimy, ponownie pytamy pilnujących, czy można zwiedzać i słyszymy tak ten dziedziniec dla kobiet możecie do reszty jest całkowity zakaz wstępu *dash1*. No to kręcimy się po dziedzińcu

i jak tu wejść dalej Crazy

 

więcej w pałacu zobaczyć nie można Cray 2, tzn można wieczorny pokaz tańców, ale ja po kecaku mam już dosyć.

Od znajomych, którzy byli slyszeliśmy, że przedstawienie jest dobre, może tylko zbyt długo trwa.

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Strony

Wyszukaj w trip4cheap